wigilia2018 dom lomza
wtorek, 09 października 2018 06:01

Miss Polski Nastolatek w Szkole Podstawowej w Jeziorku [VIDEO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Miss Polski Nastolatek w Szkole Podstawowej w Jeziorku [VIDEO] fot. wwwm.mylomza.pl
Miss Polski Nastolatek Zuzanna Poteraj oraz II Wiicemiss Polski Wiktoria Wiśnewska odwiedziły młodzież ze Szkoły Podstawowej w Jeziorku. Wraz z Anną Kurządkowską-Kosińską przywiozły do SP cały kosz słodkości. Dziewczęta spotkały się z dziećmi przy wspólnym czytaniu bajek ale odpowiadały także na pytania, zadawane przez uczennice ze starszych klas.

brico lomza

Anna Kurządkowska-Kosińska wraz ze swoimi podopiecznymi odwiedziła Szkołę Podstawową w Jeziorku na zaproszenie dyrektor Beaty Sejnowskiej-Runo. Wydarznenie było połączeniem akcji "cała Polska czyta dzieciom", ze spotkaniem z najmłodszymi, które od gości otrzymały kosz pełen słodkości.

- Pani Dyrektor zorganizowała też taki poczęstunek w nawiązaniu do zdrowego trybu życia, więc troszeczkę tę zasadę dzisiaj złamałyśmy, ponieważ my dzieci poczęstowałyśmy dokładnie koszem pełnym cukierków, cukierki bardzo szybko się rozeszły, więc myślę że był to bardzo dobry pomysł - mówi uśmiechnięta Anna Kurządkowska-Kosińska

- Dziewczęta przyjechały na moje zaproszenie, a ponieważ jak już powiedziałam wcześniej, one są ambasadorkami piękna i to tego piękna w moim odczuciu, przekonaniu głębokim, nieprzemijającego, bo tu nie chodzi o urodę zewnętrzną ale chodzi o nośnik wartości, które one sobą reprezentują, a mieliśmy naprawdę dzisiaj naocznie okazję przekonać się, że to są mądre dziewczyny, zwyczajnie mądre i mają dobre serca - opowiada dyrektor Szkoły Podstawowej w Jeziorku Beata Sejnowska-Runo.

Uczennice ze starszych klas przygotowały pytania do Miss i przeprowadziły z nimi rozmowę w formie wywiadu. Młodzież pytała m.in. jak wyglądała droga dziewcząt do założenia korony oraz kto wspierał ich w trakcie przygotowań. Czy pytania były zaskakujące?

- Mamy już wiele wywiadów za sobą, więc niektóre z nich nie były dla nas zaskoczeniem ale fajnie, że dzieci chciały się dowiedzieć jak to wygląda od kuchni - mówi Miss Polski Nastolatek Zuzanna Poteraj.

- Zostałyśmy bardzo pozytywnie przyjęte, pojawiłyśmy się tam, dzieci były bardzo zaskoczone, zadowolone z tego powodu, było nam tak miło - opowiada II Wiicemiss Polski Nastolatek Wiktoria Wiśniewska.

Dziewczęta zapewniały nas, że z uwagi na miłą atmosferę chciałyby powtórzyć takie spotkanie także w innych szkołach.

5 komentarzy

 • Odpowiedz BL wtorek, 09 października 2018 07:58 Umieszczone przez: BL

  Ta Kurządkowska to ani mądra ani ładna a głoś ma jak Jessika z Kisielnicy.

 • Odpowiedz Ad wtorek, 09 października 2018 08:05 Umieszczone przez: Ad

  A gdzie się podziało video ?

 • Odpowiedz Fanka wtorek, 09 października 2018 10:58 Umieszczone przez: Fanka

  Pani Anna jest piękną, mądrą, a nade wszystko dobrą i ogromnie pracowitą osobą. Ma duszę społecznika. Organizując konkursy piękności na naszym łomżyńskim szczeblu, promuje nasze dziewczęta,przed którymi otwierają się nowe perspektywy i które doświadczają, że warto inwestować w swoje marzenia i że należy przy tym dbać w sposób szczególny o rozwój wewnętrzny i przymioty serca, bo uroda przemija. Taki przekaz otrzymują dziewczyny w trakcie przygotowań do gali, bo pani Ania szczególnie o to zabiega. Należy jej się podziw i szacunek za ogromną pracę, którą wykonuje i za pomoc oraz wsparcie, których udziela uczestniczkom konkursu. Pani Aniu, serdecznie dziękujemy za wszystko!

 • Odpowiedz Ola.A wtorek, 09 października 2018 23:31 Umieszczone przez: Ola.A

  Kim ona jest? Co ona w życiu osiągnęła? Czy oprócz tego , że ożeniła się bogato to ma się czym pochwalić? Pizzę u mamy kręci?

 • Odpowiedz Zocha środa, 10 października 2018 13:26 Umieszczone przez: Zocha

  Mówimy o tym co piękne wewnątrz a zapraszamy Miss nastolatek??? Trochę słabo wyszło bo wymalowana 14 latka na 10 cm obcasach to ani piękne ani zdrowe. Może następnym razem lepiej do idei dobrać gościa a nie odwrotnie. Pozdrawiam

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu