środa, 10 października 2018 12:16

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie" [VIDEO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w "Pytaniu na śniadanie" [VIDEO] "Pytanie na śniadanie"
Para, która niedawno wypowiedziała sobie sakramentalne TAK, czyli Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz, opowiedzieli o swoim dotychczasowym i nowym życiu po ślubie w emitowanym przez TVP2 programie "Pytanie na śniadanie". Państwo Borysewiczowie, którzy poznali się w telewizyjnym show "Rolnik szuka żony", oficjalnie przyznali, że spodziewają się synka.

brico lomza

Rozmowa była swego rodzaju przebrnięciem przez wszystkie etapy znajomości Pawła i Małgosi, wyemitowano także kilka zabawnych scen, uchwyconych do tej pory przez telewizyjne kamery.

Redaktorów programu "Pytanie na śniadanie", zainteresował ślub, podczas którego para, 28 września tego roku, powiedziała sobie sakramentalne TAK. Na ślubie obecnych było wiele osób związanych z programem "Rolnik szuka żony", m.in. prowadząca serię Marta Manowska. Tomasz Kammel przyznał, że widział na profilu społecznościowym telewizyjnej znajomej, dobrą zabawę nowożeńców podczas wesela w ubiegłym miesiącu.

 Paweł, który wcześniej pracował za granicą i nie miał nic wspólnego z wiejskim życiem, opowiadał, że praca w gospodarstwie jest ciężka ale daje sobie radę.

- Jest ciężko, ale myślę, że daję dobrze radę, że spisuję się na każdym poziomie, gdy trzeba pojechać na pole traktorami - to radzę sobie, gdy trzeba karmić krowy - też sobie radzę - mówił.

- Jeśli kocha się drugiego człowieka, to daje się mu szanse na każdej płaszczyźnie i wiadomo, że potrzeba jest na samym początku trochę czasu, żeby te dwa światy się połączyły - dodała Małgosia.

Młodzi zdradzili prowadzącym, że spodziewają się synka, lecz póki co, wybrane dla niego imię pozostaje tajemnicą. Małgosia i Paweł, świętować będą narodziny dziecka wiosną przyszłego roku.

Nagranie z dzisiejszego programu dostępne jest na stronie "Pytania na śniadanie":

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/39406330/malgorzata-sienkiewicz-i-pawel-borysewicz-z-rolnika-juz-po-slubie

W górę