piątek, 02 listopada 2018 10:09

[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na DK64 [FOTO i VIDEO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
zdj. KMP Łomża zdj. KMP Łomża
Po godz. 9.00 w okolicy miejscowości Włochówka w gminie Wizna doszło do zderzenia TIR-a z samochodem osobowym. - Jest to wypadek śmiertelny - informuje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku. Droga Krajowa nr 64 pomiędzy Łomżą a Jeżewem jest zablokowana. Policja zaleca objazdy. 

Do zderzenia TIR-a i samochodu osobowego doszło w okolicy miejscowości Włochówka w gminie Wizna, na trasie pomiędzy Łomżą a Jeżewem. Policja informacje o zdarzeniu otrzymała o godz. 9.26. Droga jest całkowicie zablokowana.

- Jest to wypadek śmiertelny - informuje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.

Policja zaleca objazdy od Jeżewa drogą S8 w kierunku Mężenina, następne Drogą Wojewódzką nr 679 w stronę Podgórza i Drogą Krajową nr 63 do Łomży. Samochody osobowe mogą objeżdżać miejsce zderzenia lokalnymi drogami. 

AKTUALIZACJA 11.17: - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault jadąc od Łomży stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu pojazdem ciężarowym scania - informuje Marcin Gawryluk z Zespoł Prasowego KWP w Białymstoku.

W wypadku zginęła pasażerka osobówki. Kierowcy Renault i Scanii trafili do szpitala.
Droga będzie zablokowana przez dłuższy czas. 

Galeria zdjęć

W górę