labirynt dom lomza
piątek, 02 listopada 2018 15:02

Szedł z pistoletem maszynowym

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
zdj. KMP Białystok zdj. KMP Białystok
Policjanci z KMP w Białymstoku otrzymali minionej nocy nietypowe zgłoszenie - drogą pomiędzy Supraślem a Białymstokiem poruszał się uzbrojony mężczyzna, który rzucał butelkami w jadące samochody. Jak okazało się na miejscu - 43-latek posiadał przy sobie pistolet maszynowy, amunicję, bagnet i narkotyki. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

brico lomza

Zgłoszenie o mężczyźnie, dużurny KMP w Białymstoku otrzymał tuż po północy. Zgłaszający poinformował, że drogą z Supraśla do Białegostoku porusza się uzbrojony mężczyzna, rzucający butelkami w przejeżdżające samochody. Na miejsce natychmiast wysłano policjantów.

Pomiędzy miejscowościami Ogrodniczki i Nowodworce, mundurowali zauważyli mężczyznę, który pasował do podanego rysopisu. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie pistolet maszynowy, magazynek, blisko 50 sztuk ostrej amunicji oraz bagnet z ostrzem o długości 30 centymetrów. Policjanci ujawnili również przy nim prawie 5 gramów marihuany. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny obecność ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymany posiada pozwolenie na broń. Trafił do policyjnego aresztu. Odpowie przed sądem za przenoszenie broni w stanie nietrzeźwości i posiadanie środków odurzających

42 komentarzy

  • Odpowiedz Elomenelo piątek, 02 listopada 2018 15:11 Umieszczone przez: Elomenelo

    Moj nowy idol!

  • Odpowiedz Z dk61 piątek, 02 listopada 2018 15:23 Umieszczone przez: Z dk61

    Muj tesz

  • Odpowiedz Meritum piątek, 02 listopada 2018 15:29 Umieszczone przez: Meritum

    Krynicka to zdrajczyni! według Chrzana nadaje się na wiceprezydenta, mają te same wartości.

  • Odpowiedz ŁomżankaB piątek, 02 listopada 2018 15:36 Umieszczone przez: ŁomżankaB

    Boże chroń przed Kr)ynicką, przecież ona nic nie zrobiła dla Łomży . W nagrodę ma zostać prezydentem?

  • Odpowiedz Nasi Ojcowie i Nasze Matki+ piątek, 02 listopada 2018 15:41 Umieszczone przez: Nasi Ojcowie i Nasze Matki+

    duch obławy augustowskiej jakby szedł na trzeźwo miałby siłę zabrać z sobą jeszcze dwa nagie miecze

    ps


    "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" ks.Prymas Wyszyński

    Święty Janie Pawle Wielki dziękujemy za tak hojne dary Ducha Świętej a nietykalnej ks.pedofilii przez tak liczne lata w sposób niezauważalny i nade wszystko występny wspierającego odnowę oblicza ziemi tej ziemi ...


    ... z jaką Bóg ma krzyż pański a Syn Boży Krzyż Chwały - taki krzyż cierpienia z pasją

  • Odpowiedz Frakcje jak w Stolicy ... Apostolskiej piątek, 02 listopada 2018 15:43 Umieszczone przez: Frakcje jak w Stolicy ... Apostolskiej

    @ Meritum

    oni tworzą wspólnotę Ducha ... nieczystego który swą siłą nieczystą odnawia oblicze ziemi tej ziemi

  • Odpowiedz Elomenelo piątek, 02 listopada 2018 15:59 Umieszczone przez: Elomenelo

    Leczyc sie ... wpierdol 2 razy dzienie i raz jesc

  • Odpowiedz popek piątek, 02 listopada 2018 15:59 Umieszczone przez: popek

    ELOMENELO i ten drugi ? Grypsują? czy frajery?

  • Odpowiedz Marcelina piątek, 02 listopada 2018 16:28 Umieszczone przez: Marcelina

    Ta głupia krzykliwa baba miałaby zostać u Chrzanowskiego wiceprezydentem??? Dajcie spokój to już inteligentnych ludzi brakuje w Łomży?

  • Odpowiedz Góral piątek, 02 listopada 2018 16:42 Umieszczone przez: Góral

    Dno dna. Ta baba to taki sam nierób jak Chrzanowski. Nic nie zrobiła jako poseł dla Łomży, do tego jeszcze przekręciarz Garlicki i Łomża za 5 lat będzie w ruinie.

  • Odpowiedz wiem i powiem piątek, 02 listopada 2018 16:43 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Odpowiedz wiem i powiem piątek, 02 listopada 2018 16:43 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Odpowiedz wiem i powiem piątek, 02 listopada 2018 16:43 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Odpowiedz wiem i powiem piątek, 02 listopada 2018 16:43 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Odpowiedz wiem i powiem piątek, 02 listopada 2018 16:43 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Odpowiedz wiem i powiem piątek, 02 listopada 2018 16:43 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Odpowiedz wiem i powiem piątek, 02 listopada 2018 16:43 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapowkę!

  • Odpowiedz Nasi Ojcowie+ Nasze Matki piątek, 02 listopada 2018 16:44 Umieszczone przez: Nasi Ojcowie+ Nasze Matki

    @ Marcelina

    prawoskrętna inteligencja z tymi swoimi C U R V A(wł)duszpasterzami w duchu swojej skoliozy niosącymi jarzmo swojej Nowej Ewangelizacji tak samo krzywej jak ta stara ewangelizacja narodów w pocie czoła pracują na swój Nowy Katyń bo cmentarz to ich cel główny to docelowy punkt cywilizacji śmierci przy której cnotą męstwa jest oddawanie krwi z Chrystusem ... celebrowane przez (UPADŁYCH ANIOŁÓW) STRÓŻÓW parafialnego paśnika nad jakim ...


    ... WIDMO OBJAWIENIA Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej

  • Odpowiedz komisja konkursowa piątek, 02 listopada 2018 17:10 Umieszczone przez: komisja konkursowa

    Krynicka ustawiła konkurs na dyrektora szkoły specjalnej.

  • Odpowiedz Dzeki Czan piątek, 02 listopada 2018 17:17 Umieszczone przez: Dzeki Czan

    co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani.

  • Odpowiedz Implant w Koronie piątek, 02 listopada 2018 17:24 Umieszczone przez: Implant w Koronie

    @ komisja konkursowa

    kuria tak samo zrobiła z wyborem dyrektora szkoły w jakiej uczą wartości katolickich na własną modłę jakby Kościół był ich własnością a świątynia folwarkiem zwierzęcym Ojca dyktatora i Matki postępującej jak macocha dla nie swoich dzieci w tej szkole pracujących ja kopciuszek na dworskie faworyty

  • Odpowiedz asg piątek, 02 listopada 2018 20:11 Umieszczone przez: asg

    @wiem i powiem.... za to będziesz przepraszał.

  • Odpowiedz kupię maszynowy piątek, 02 listopada 2018 20:20 Umieszczone przez: kupię maszynowy

    hit man się objawił. też tak chcę. potem mnie nazwiecie wyklętym.

  • Odpowiedz yyyy piątek, 02 listopada 2018 21:45 Umieszczone przez: yyyy

    a to był on, wjecie kto;)

  • Odpowiedz kołnierzyk sobota, 03 listopada 2018 00:08 Umieszczone przez: kołnierzyk

    Garlicki wziął łapówkę za dzialkę.

  • Odpowiedz wiem dużo sobota, 03 listopada 2018 00:13 Umieszczone przez: wiem dużo

    Ga.rlick.i planuje otworzyc nową spółkę miejską, na ten cel miasto musi zaciągnąć nowy kredyt na 60 mln.

  • Odpowiedz Recepcjonista sobota, 03 listopada 2018 00:29 Umieszczone przez: Recepcjonista

    Gdyby Krynicka choć w połowie była w ciągu dnai tak aktywna w sejmie, jak w nocy w hotelu sejmowym, to wywalczyłaby dla Łomzy nawet lotnisko.

  • Odpowiedz darekk sobota, 03 listopada 2018 11:02 Umieszczone przez: darekk

    Umieszczone przez: Dzeki Czan

    co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani.


    O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ?
    W mediach o tym nie pisali.

  • Odpowiedz darekk sobota, 03 listopada 2018 11:02 Umieszczone przez: darekk

    Umieszczone przez: Dzeki Czan

    co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani.


    O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ?
    W mediach o tym nie pisali.

  • Odpowiedz darekk sobota, 03 listopada 2018 11:02 Umieszczone przez: darekk

    Umieszczone przez: Dzeki Czan

    co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani.


    O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ?
    W mediach o tym nie pisali.

  • Odpowiedz darekk sobota, 03 listopada 2018 11:02 Umieszczone przez: darekk

    Umieszczone przez: Dzeki Czan

    co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani.


    O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ?
    W mediach o tym nie pisali.

  • Odpowiedz darekk sobota, 03 listopada 2018 11:02 Umieszczone przez: darekk

    Umieszczone przez: Dzeki Czan

    co do konkursów to CBA wznawia właśnie sprawę konkursu na dyrektora mosir, który w dziwnych okolicznościach wygrał pupilek Chrzanowskeigo-Modzelewski Andrzej.Giełguut i Kacprowski, którzy złożyli nieprawdziwe zeznania będą ponownie przesłuchani.


    O czym ty piszesz, skąd masz takie informacje ?
    W mediach o tym nie pisali.

  • Odpowiedz Program Obrony Zdrowia Narodowego sobota, 03 listopada 2018 11:21 Umieszczone przez: Program Obrony Zdrowia Narodowego

    @ darekk

    może trzeba poszukać wyznań u psychiatry

    ps

    HBO wydumało takie coś pt. "Tu i teraz" to trochę kklimatyczny z lekka prowokkujący i kkomiczny sposób przedstawia współczesnego problemu ludzkiej rodziny. Profesor humanista Greg (Tim Robbins) oraz jego żona Audrey (Holly Hunter) tworzą wspólnotę z troską o młodzież na wychowaniu dzieci Ta pozornie doskonała, postępowa rodzina podzielona jest wieloma powiązaniami z których część wynika z tajemnic które znają wybrani...



    ... Nagle w rodzinie pojawia się nowy problem - jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy których nie widzą inni

    Zaniepokojeni rodzice udają się z synem do psychiatry i tam się wątek urywa reszta staje się tajemnicą poliszynela

  • Odpowiedz +++ sobota, 03 listopada 2018 11:27 Umieszczone przez: +++

    @ darekk

    co ty dziecko jesteś w mediach są tylko tylko ważne informacje + tylko dobre informacje + informacje z dobrych stron

    reszta to zły dotyk ... medialny oczy wiście rujnujący zaufanie potrzebne do koncelebracji dobrego wizerunku bez którego nie można zuchwale sprawować urzędu np. w kurii

  • Odpowiedz sobota, 03 listopada 2018 12:06 Umieszczone przez: "Kierując się dobrem wszystkich Policjantów, a także troską o bezpieczeństwo... bezpieczeńtwo to podstawowa wartość katolicka kapelani dywizji papieza powinni już dla siiebie UB ożywić bo się ofiar perfidii k l e r u narobiło

    "Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów opublikował list wysłany przez przewodniczącego zarządu Rafała Jankowskiego do ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego. "Kierując się dobrem wszystkich Policjantów, a także troską o bezpieczeństwo naszych Rodaków, apeluję do Pana o natychmiastowe spotkanie. Obserwując rozwój bieżącej sytuacji, nikt nie ma wątpliwości, że jest to reakcja środowiska policyjnego na pozorowany dialog i brak woli spełnienia postulatów NSZZ Policjantów" - napisał Jankowski."


    takim samy aktem dobrej woli środowisk+ był stosunek do ofiar ks.pedofili zjednoczoną prawicą ks.kapelanów życia na ziemi tej ziemi wciskanych do kąta razem z lewactwem

    pytam kiedy dojdzie do kolejnej rewolucji bo ks.skórwysyny sami nie odejdą od "żłóbka" zastępując drogę innym

  • Odpowiedz wiem i powiem sobota, 03 listopada 2018 13:02 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!

  • Odpowiedz wiem i powiem sobota, 03 listopada 2018 13:02 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!

  • Odpowiedz wiem i powiem sobota, 03 listopada 2018 13:03 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!

  • Odpowiedz wiem i powiem sobota, 03 listopada 2018 13:03 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!

  • Odpowiedz wiem i powiem sobota, 03 listopada 2018 13:03 Umieszczone przez: wiem i powiem

    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!
    Garlicki wziął łapówke!

  • Odpowiedz Tim niedziela, 04 listopada 2018 17:28 Umieszczone przez: Tim

    Czytam wypowiedzi pod artykułem i teraz jestem pewien, że Łomża to zaścianek jakich mało w tej naszej Krainie. Taki pszenno-buraczany rodem z wioch łomżyńskich.

  • Odpowiedz +++ niedziela, 04 listopada 2018 19:03 Umieszczone przez: +++

    @ rodem z wioch kościelnych bo to one są dyktatorami miejscowej mody na sukces