wigilia2018 dom lomza
wtorek, 06 listopada 2018 09:59

Kto marszałkiem? Kołakowski nie będzie szefem łomżyńskiego PiS?

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Kto marszałkiem? Kołakowski nie będzie szefem łomżyńskiego PiS? fot. mylomza.pl
Wczoraj w Białymstoku obradował zarząd wojewódzki Prawa i Sprawiedliwości. Jak udało nam się dowiedzieć, Artur Kosicki zgłoszony przez Krzysztofa Jurgiela jako kandydat na marszałka województwa podlaskiego, nie uzyskał akceptacji pozostałych członków zarządu. Czy to oznacza, że zwiększyły się szanse na objęcie tego stanowiska przez Marka Olbrysia?

brico lomza

Z naszych informacji wynika, że Artur Kosicki - szef białostockich struktur PiS i były radny tej partii, przegrał głosowanie stosunkiem głosów 13 do 19. Na kolejnym spotkaniu zarządu przedstawiona ma być już kandydatura Marka Olbrysia. Ostatnio coraz głośniej spekuluje się, że to on może zostać marszałkiem województwa podlaskiego. Przypomnijmy, że to właśnie dyrektor MPGKiM osiągnął najlepszy wynik w niedawnych wyborach do sejmiku, zdobywając 15 128 głosów.

Dotarła do nas też informacja, że podczas posiedzenia zarządu poseł Bernadeta Krynicka złożyła wniosek do Komisji Rewizyjnej w sprawie odwołania z funkcji szefa łomżyńskich struktur PiS posła Lecha Kołakowskiego. Wniosek będzie rozpatrzony w najbliższym czasie.

85 komentarzy

  • Odpowiedz Lomzyniakkk wtorek, 06 listopada 2018 10:13 Umieszczone przez: Lomzyniakkk

    Marek Olbrys to najlepszy kandydat.mam nadzieję, że to on zostanie marszałkiem

  • Odpowiedz zyta wtorek, 06 listopada 2018 10:25 Umieszczone przez: zyta

    Olbrysiowi z racji ilości otrzymanych głosów poparcia stanowisko Marszałka należy się jak psu micha

  • Odpowiedz Forever PIS wtorek, 06 listopada 2018 10:34 Umieszczone przez: Forever PIS

    Olbryś na marszałka a Bernadeta zamiast Kołka!!!!!
    Kołek już przegrał w swoim życiu - nie nadaje się, kampanie swojej kandydatki przegrał, sam też przegrywał jak startował a pis dzieli zamiast łączyć. mało tego jako poseł nic nie pomógł CHrzanowskiemu przez 4 lata.


    Taki człowiek to tylko żeruje bo nie ma pomysłu na swoje życie.... DOWIDZENIA

  • Odpowiedz Never Piss wtorek, 06 listopada 2018 10:37 Umieszczone przez: Never Piss

    Czas do koryt. Kto pierwszy ten lepszy. Dojna zmiana na start po to co im według ich samych należy się. W tym wszystkim albo się pozagryzają albo pozamykają z nachalności do darmowego żarcia.

  • Odpowiedz Olgierd wtorek, 06 listopada 2018 10:39 Umieszczone przez: Olgierd

    Pan Jurgiel już zgłosił jednego kandydata w Łomży nie pykło to może już wystarczy tych propozycji

  • Odpowiedz Zygi wtorek, 06 listopada 2018 10:40 Umieszczone przez: Zygi

    @ Forever PiS. Chyba najtrafniekszy komentarz jaki tu ostatnio czytalem.

  • Odpowiedz zyta wtorek, 06 listopada 2018 10:42 Umieszczone przez: zyta

    Pan Jurgiel o ile dobrze pamiętam zatwierdził Chrzanowskiego na kandydata na prezydenta i chyba dobrze zrobił bo werdykt społeczeństwa o tym świadczy

  • Odpowiedz prawdziwy bo z Łomży wtorek, 06 listopada 2018 11:03 Umieszczone przez: prawdziwy bo z Łomży

    Olbryś zasługuje na uznanie.
    Kołek zasługuje na odstawkę czkawką ludziom się odbija to że jako poseł był przeciw ubojni a rolnicy nie maja gdzie bydła sprzedawać.
    Wieś skreśliła już Kołakowskiego za UBOJNIĘ.
    Za rok z kim nie rozmawiam nie będzie głosował już na Kołakowskiego !!!!!!!!!!
    Czas założyć gumiaki i zięmie ogrodową zwozić a nie dzielić ludzi prawicy

  • Odpowiedz hytra baba wtorek, 06 listopada 2018 11:05 Umieszczone przez: hytra baba

    TEN PAN JUŻ UKOŃCZYŁ BIEG RAZEM ZE SWOJĄ PODOPIECZNĄ.
    OBOJE WARCI SIEBIE.
    ŁOMŻA POKAZAŁA GDZIE MA ZAGRYWKI PONIŻEJ PASA TYCH LUDZI.
    W RESTAURACJO - GALERII TEŻ JUŻ RUCH MNIEJSZY...
    KTO Z KIM PRZYSTAJE....

  • Odpowiedz Prawicowec wtorek, 06 listopada 2018 11:11 Umieszczone przez: Prawicowec

    Kolek game over

  • Odpowiedz wrrozka wtorek, 06 listopada 2018 11:16 Umieszczone przez: wrrozka

    no moze tak kolek na koscielnego tez dobra fucha, w koncu zasluzony dla wielebnych

  • Odpowiedz Kwota wolna od podatku - oszukali. wtorek, 06 listopada 2018 11:40 Umieszczone przez: Kwota wolna od podatku - oszukali.

    Kołakowski wychodził dla Łomży obwodnice. A że się wdrapał na piedestał to mieszkańcy szybko ściągno go w swoje piekiełko bo niby czemu ma mieć lepiej niż inni.

  • Odpowiedz Llllll wtorek, 06 listopada 2018 12:08 Umieszczone przez: Llllll

    Ruda wredna baba,to ona działa na szkodę parti PiS .,podczas kampanii wyborczej powinna być przy PiS s nie tam gdzie była!!!!!

  • Odpowiedz bhooo wtorek, 06 listopada 2018 12:15 Umieszczone przez: bhooo

    Jak podaje konkurencyjny portalik :
    \"Wczoraj w Białymstoku obradował zarząd wojewódzki Prawa i Sprawiedliwości.
    ... Dotarła do nas też informacja, że podczas posiedzenia zarządu poseł Bernadeta Krynicka złożyła wniosek do Komisji Rewizyjnej w sprawie odwołania z funkcji szefa łomżyńskich struktur PiS posła Lecha Kołakowskiego. Wniosek będzie rozpatrzony w najbliższym czasie.\"

    Ciekawe jak motywowała swój wniosek ?

    Ciekawe, kto tu działał na szkodę interesów partii PiS ?
    Czy członek PiSu, wspierając lub i działając w konkurencyjnym komitecie wyborczym nie SZKODZI INTERESOM PARTII ?
    Szczególnie w kontekście jej udziału w kampanii wyborczej,
    a raczej braku jej zaangażowania , unikania pokazywania się przy boku oficjalnej kandydatki PiSu, a wręcz kilkakrotnego stania przy jej kontrkandydacie .

    A to przypadkiem wszyscy lojalni członkowie partii nie byli zobowiązani do promowania i głosowania na oficjalną kandydatkę PiSu ?

    Poseł Kołakowski nie musi się tu niczego obawiać, jakby co, to i tak nie on decydował.
    Decyzja zapadła w Warszawie na posiedzeniu Komitetu Politycznego partii, w którym to on nie uczestniczył i nie on przedstawił kandydaturę A.Muzyk. ( Jak sobie dobrze przypominam, to jeszcze niedawno nawet sam Chrzanowski dziękował ... i posłowi Kołakowskiemu za poparcie jego kandydatury na szczeblu wojewódzkim , wtedy jak Jurgiel forsował jego kandydaturę )
    Kołakowski jako lojalny członek partii przyjął do wiadomości decyzję władz centralnych . I włączył się w działania promujące oficjalną kandydatkę . Nawet i został pełnomocnikiem jej komitetu wyborczego . Tym samym realizował wytyczne PiSu i działał zgodnie z interesem partyjnym.

    Nawet i były promotor polityczny p. Chrzanowskiego , Krzysztof Jurgiel, a to szczebel wojewódzki - na zamkniętym spotkaniu członków PiSu w łomżyńskim hotelu Gromada stwierdził :

    ... \"że decyzja iż kandydatem PiS na prezydenta Łomży jest Agnieszka Barbara Muzyk, a nie Mariusz Chrzanowski, była podjęta zgodnie ze statutem partii i członkowie partii zobowiązani są do jej respektowania.\"

    Obecni na spotkaniu relacjonowali, że odnieśli wrażenie, że jeśli komuś to się nie podoba, to może złożyć legitymację partyjną...

    Cała reszta ma się wziąć do roboty, żeby wybory wygrało PiS i Agnieszka Muzyk.

    Albo jest się lojalnym członkiem partii i obowiązują cię zalecenia, wytyczne i popieranie - respektowanie decyzji władz centralnych, albo jest się renegatem.

    Widzicie tu jakąś logikę ?

  • Odpowiedz Robert1975 wtorek, 06 listopada 2018 12:44 Umieszczone przez: Robert1975

    Brawo Pani Poseł, jest Pani kompetentna osoba. Cenie Pania za odwagę i walkę o sprawiedliwość. Pozdrawiam serdecznie

  • Odpowiedz xyz wtorek, 06 listopada 2018 12:52 Umieszczone przez: xyz

    Czy to prawda, ze zapdła decyzja że KRYNICKA będzie usunieta z PiS za swoje zachowanie.

  • Odpowiedz Babajaga wtorek, 06 listopada 2018 12:56 Umieszczone przez: Babajaga

    Niech ja wywala,głupie babsko

  • Odpowiedz jojo wtorek, 06 listopada 2018 12:57 Umieszczone przez: jojo

    Kołakowski to już niech na emeryturkę spada!!!

  • Odpowiedz Okonguu wtorek, 06 listopada 2018 12:59 Umieszczone przez: Okonguu

    Kołakowski to mądry człowiek,a ta ruda to pośmiewisko dla Łomży!!!

    Za Chrzanowskim to byłem, ale nigdy za ta pustą babą!!!

  • Odpowiedz Ruda wtorek, 06 listopada 2018 13:04 Umieszczone przez: Ruda

    Bezwstydnica jedna wiedziała ze Chranowski wygra to się do niego klęske......ciekawe po co?hmmmmmmmm

    Liczy ze zastępca zostanie?!!!???

  • Odpowiedz zadowoleni wyborcy Łomży wtorek, 06 listopada 2018 13:06 Umieszczone przez: zadowoleni wyborcy Łomży

    Krynicka nie należy do PIS. Ona tylko była popierana przez PIS.

  • Odpowiedz Łomżynianka wtorek, 06 listopada 2018 13:06 Umieszczone przez: Łomżynianka

    Kolakowskiego to powinniście w pięty całować.
    Już zapomnieliście kto załatwił dla Łomży Via Baltica, ?
    Już nie pamiętacie, że to On stoi za koleją prze Łomżę?
    Kołtuneria i hejtowanie na tym portalu jak zwykle.
    Taki portal powinien być zamknięty chociażby za brak obiektywizmu hejterów tego portalu.

  • Odpowiedz POTWIERDZONE INFO wtorek, 06 listopada 2018 13:09 Umieszczone przez: POTWIERDZONE INFO

    Krynicka i Modzelewski to na 1000% Viceprezydenci. Po Nowym Roku dopiero, bo Modzelewski musi sobie jeszcze wręczyć roczną premię w najwyższej przewidzianej kwocie. Takiej okazji nie można odpuścić.

  • Odpowiedz POTWIERDZONE INFO wtorek, 06 listopada 2018 13:09 Umieszczone przez: POTWIERDZONE INFO

    Krynicka i Modzelewski to na 1000% Viceprezydenci. Po Nowym Roku dopiero, bo Modzelewski musi sobie jeszcze wręczyć roczną premię w najwyższej przewidzianej kwocie. Takiej okazji nie można odpuścić.

  • Odpowiedz waluś wtorek, 06 listopada 2018 13:12 Umieszczone przez: waluś

    śmiech na sali , krętacz modzel ma być vice? Jeden ustawiony konkurs wystarczy.

  • Odpowiedz waluś wtorek, 06 listopada 2018 13:12 Umieszczone przez: waluś

    śmiech na sali , krętacz modzel ma być vice? Jeden ustawiony konkurs wystarczy.

  • Odpowiedz darekk wtorek, 06 listopada 2018 13:13 Umieszczone przez: darekk

    Czuję się wygrana, mimo, iż kandydat PiS przegrał. Mamy dziś fajny poniedziałek! – skomentowała w audycji Gość Dnia poseł Bernadeta Krynicka (PiS). –

    Przede wszystkim ogromnie gratuluję Mariuszowi Chrzanowskiemu. Gratuluję też mieszkańcom Łomży dobrego wyboru

    - to kogo ona wspierała?

  • Odpowiedz Student1 wtorek, 06 listopada 2018 13:14 Umieszczone przez: Student1

    To czosnek leci z ratusza ?

  • Odpowiedz wiadomości z 1 ręki wtorek, 06 listopada 2018 13:25 Umieszczone przez: wiadomości z 1 ręki

    Garlicki idzie na prezesa w nowej spółce.

  • Odpowiedz Woda Sodowa wtorek, 06 listopada 2018 13:46 Umieszczone przez: Woda Sodowa

    Chytrej rudej głupiej babie zamarzyła się pełnia władzy w Łomży.

  • Odpowiedz zenn wtorek, 06 listopada 2018 14:02 Umieszczone przez: zenn

    garlicki idzie podobno za perkowskiego w ZGO?

    na wice jakis dyrektor a za garlika naczelnik inwestycji świecki??koniec gwazdorów idą ludzie do pracy

  • Odpowiedz ktoś. wtorek, 06 listopada 2018 14:08 Umieszczone przez: ktoś.

    To już wiadomo poco ta pani stała zawsze za kandydatem na prezydenta widzi że w pis grunt się pali pod nogami to szuka stołka.

  • Odpowiedz NaszaOstrołęka wtorek, 06 listopada 2018 14:26 Umieszczone przez: NaszaOstrołęka

    HAHaHA nawet w Ostrołęce juz wiedzą że Modzel z mosiru idzie na viceprezydenta.

  • Odpowiedz wyborca wtorek, 06 listopada 2018 15:03 Umieszczone przez: wyborca

    Modzel i Krynicka to śmiech na sali!Zapowiada się ciekawie w ratuszu ! Chrzanowski nie może znależć lepszych specjalistów! To po prostu szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pani Krynicka jest związana z ekscelencją!To druga pani M.Wiem o tym na 100 %.Sytuacja powtarza się ! Czyli prezydent popełnia ten sam błąd co w poprzedniej kadencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego ?

  • Odpowiedz Rybka wtorek, 06 listopada 2018 15:07 Umieszczone przez: Rybka

    Moim skromnym zdaniem myślę że decyzje podjęte przez Pana Chrzanowskiego będą wkońcu przemyślane i nie będzie robił z siebie durnia zatrudniając kogoś kto go nie popierał mowa o Pani K. Kredyt zaufania dostał ale morze go szybko stracić. Pani K. Niech idzie kotki wyprowadzać.

  • Odpowiedz lukas83 wtorek, 06 listopada 2018 15:14 Umieszczone przez: lukas83

    Poseł Krynicka bedzie najlepszym szefem łomżyńskich struktur PiS

  • Odpowiedz mieszkaniec wtorek, 06 listopada 2018 15:18 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Ona nie należy do PIS.

  • Odpowiedz wyborca PiS wtorek, 06 listopada 2018 15:23 Umieszczone przez: wyborca PiS

    WŁAŚNIE

    ZASADNICZE PYTANIE CZY ONA JEST CZŁONKIEM PIS
    EWENTUALNIE OD KIEDY ?

  • Odpowiedz wyborca PiS wtorek, 06 listopada 2018 15:25 Umieszczone przez: wyborca PiS

    WŁAŚNIE

    ZASADNICZE PYTANIE CZY ONA JEST CZŁONKIEM PIS
    EWENTUALNIE OD KIEDY ?

  • Odpowiedz wyborca PiS wtorek, 06 listopada 2018 15:25 Umieszczone przez: wyborca PiS

    WŁAŚNIE

    ZASADNICZE PYTANIE CZY ONA JEST CZŁONKIEM PIS
    EWENTUALNIE OD KIEDY ?

  • Odpowiedz Kasa wtorek, 06 listopada 2018 15:27 Umieszczone przez: Kasa

    też chciałabym się dowiedzieć >>>>>>>>

    cytuję -

    WŁAŚNIE

    ZASADNICZE PYTANIE CZY ONA JEST CZŁONKIEM PIS
    EWENTUALNIE OD KIEDY ?

  • Odpowiedz Jjjjj wtorek, 06 listopada 2018 15:29 Umieszczone przez: Jjjjj

    Jesli Krynicka należy do PIS taco się wpis....a kot jest szefem?!?!?!

  • Odpowiedz Pioi wtorek, 06 listopada 2018 15:32 Umieszczone przez: Pioi

    Miało być jeśli NIE należy do PIS to po co się wpier.....a ??!?!?!

  • Odpowiedz Ryra wtorek, 06 listopada 2018 15:33 Umieszczone przez: Ryra

    Niech siebie odwoła stara rura!!!!!!

  • Odpowiedz Maska wtorek, 06 listopada 2018 15:36 Umieszczone przez: Maska

    Jakim ona mogła by być szefem to niech się wypowiedzą pielęgniarki z jej oddziału hahahaha

  • Odpowiedz wyborca wtorek, 06 listopada 2018 16:05 Umieszczone przez: wyborca

    K.startowała z list popieranych przez PIS a nie należy do PIS-u.

  • Odpowiedz wyborca z Łomży wtorek, 06 listopada 2018 16:15 Umieszczone przez: wyborca z Łomży

    Marek Olbryś to najlepszy kandydat na Marszałka. Trzymam kciucki!

  • Odpowiedz słuchacz wtorek, 06 listopada 2018 16:24 Umieszczone przez: słuchacz

    Pan minister Błaszczak w radio mówił,że w sejmikach w których wygrał PIS będą większe pieniądze na politykę społeczną.

  • Odpowiedz Dopel Herz wtorek, 06 listopada 2018 16:32 Umieszczone przez: Dopel Herz

    Ruda to zwykła tufta. Powszechnie wiadomo że lubi żeby był duży i na ostro.

  • Odpowiedz Klm wtorek, 06 listopada 2018 16:42 Umieszczone przez: Klm

    To prawda, że Kołakowski juz dawno lobbowal w sprawie kolei. Via Balticę tez monitorował.

  • Odpowiedz Kkkihkygj wtorek, 06 listopada 2018 17:13 Umieszczone przez: Kkkihkygj

    Kołakowskiemu to ona do poęt nie dorasta!!!!!

  • Odpowiedz Berek wtorek, 06 listopada 2018 17:19 Umieszczone przez: Berek

    Hahaha Krynicka chce odwolac Kolka? To moze zlozy jeszcze wniosek o odwolanie siebie jako posla? Smiech i wstyd przynosi dla Lomzyniakow.

  • Odpowiedz Nikodem wtorek, 06 listopada 2018 17:59 Umieszczone przez: Nikodem

    Panie prezydencie czy to prawda że dyrektor mosir A. Modzelewski ma być viceprezydentem? Czy to prawda że wg waszych ustaleń nominuje go pan dopiero w styczniu bo musi jeszcze odebrać roczną premię ,żeby się odkuć? Podobno miał spore wydatki na kampanię. Podobno jest jakieś nagranie z tej rozmowy.

  • Odpowiedz falco111 wtorek, 06 listopada 2018 18:00 Umieszczone przez: falco111

    Oj ludzie Kołakowskiego już zaczęli wyzywać Krynicką boja się o stołki.

  • Odpowiedz Mimi wtorek, 06 listopada 2018 18:01 Umieszczone przez: Mimi

    Niech Pani Krynicka zastanowi się nad tym co robi i muwi bo coraz bardziej się pogrąża. Chyba pogubiła się w tym co robi. My muwimy nie dla tej pani i myślę że nasz Pan Chrzanowski terz tak powie.

  • Odpowiedz falco111 wtorek, 06 listopada 2018 18:14 Umieszczone przez: falco111

    Dopel Herz jesteś prostak ty i inni obrażacie kobietę jak tak możecie?

  • Odpowiedz Jaja wtorek, 06 listopada 2018 18:24 Umieszczone przez: Jaja

    Ciekawe czy Modzel SMS wysłał??!!!

  • Odpowiedz Dopel HerZ Cwaj wtorek, 06 listopada 2018 18:27 Umieszczone przez: Dopel HerZ Cwaj

    Rozwódka i samotna to ma potrzeby. Mówi się że szczególnie upodobała sobie żonatych i ... o tym innym razem

  • Odpowiedz wyborca wtorek, 06 listopada 2018 18:57 Umieszczone przez: wyborca

    O Modzelu niedawno pisali tu ,że rozrywkowy to pan.

  • Odpowiedz Forever PIS wtorek, 06 listopada 2018 18:57 Umieszczone przez: Forever PIS

    o proszę odezwała się największa wesz która od czasu do czasu pojawia się w komentarzach i wymyśla paszkwile niczym portal z tradycją opluwania.
    I co to ci pajacu jeden da??? Mnie to śmieszy...te spekulacje. A ja słyszałem że zastępcą ma być sw. Mikołaj dlatego po nowym roku bo ma roboty dużo dużo prezentów musi rozwieść i rózg duuuzo w Łomży. Szczególny prezent będzie dla słynnego już tu pana który zasłyną za szczególną zdradę i inne paszkwile .
    Spokojnie...

  • Odpowiedz ilosc wtorek, 06 listopada 2018 19:00 Umieszczone przez: ilosc

    Nie tak rozrywkowy jak dwaj pajace z plakatów na lawecie i plandece. Oni to dopiero są zabawni....na krótkiej smyczy...widzę oczyma obraz jak na tronie siedzi kobieta a u jej podnóży dwaj się płaszczą.:)

  • Odpowiedz T.T wtorek, 06 listopada 2018 21:10 Umieszczone przez: T.T

    A kto odpowiedzialny za tym że zrezygnowano z budowy rzeźni? Z tego co wiem to Mariusz Chrzanowski był za.

  • Odpowiedz sportowiec wtorek, 06 listopada 2018 21:23 Umieszczone przez: sportowiec

    Znam Pana Andrzeja dyrektora z mosiru, to bardzo mądry i kulturalny człowiek i nadzwyczaj uzdolniony menadżer. Podczas jego rządów mosir rozkwitł.

  • Odpowiedz Zyzak wtorek, 06 listopada 2018 21:29 Umieszczone przez: Zyzak

    Tak Tak to bardzo dobry ekonmista wprowadzil zmiany parku wodntym, co spowodowallko wzrost przychodow. Dodatkowo wprowadzil wiele cuyklicznych imprez sportowych dla dzieci.

  • Odpowiedz Krisst wtorek, 06 listopada 2018 21:34 Umieszczone przez: Krisst

    To Andrzej Modzelewski stoi za sukcesem Chrzanowskiego, to on zorganizował ludzi na listy komitetu Chrznowskiego I czy sie to komuś podoba czy ,wiceprezydentura należy mu się!

  • Odpowiedz yntelygencja wtorek, 06 listopada 2018 21:43 Umieszczone przez: yntelygencja

    Cooo???!!! Ten analfabeta o intelekcie maszynki do mielenia mięsa, jedyne co potrafi to zazdrościć innym.

  • Odpowiedz Pracownik Urzędu wtorek, 06 listopada 2018 21:52 Umieszczone przez: Pracownik Urzędu

    W obecnej kadencji Pan prezydent podpisał już uchwałę o powołaniu nowej jednostki miejskiej- Straży Ratuszowej. Są już zamówione nowe mundury i samochód. Zatrudnienie ma znależć ok 10 osób. Jednostką będzie kierował Pan Mariusz Giełgut, który wcześniej pełnił obowiązki doradcy prezydenta.

  • Odpowiedz Roman. wtorek, 06 listopada 2018 21:59 Umieszczone przez: Roman.

    Gratuluję!!! Doktor Mariusz Giełgut mnie uczył! To świetny wykładowca.

  • Odpowiedz Subtelna Monia wtorek, 06 listopada 2018 23:39 Umieszczone przez: Subtelna Monia

    Płynie Narew płynie po lomżyńskiej krainie

  • Odpowiedz rafik środa, 07 listopada 2018 00:38 Umieszczone przez: rafik

    Posel Kolakowski to niech sie zajmie Zambrowem a Lomze zostawi w spokoju juz dosc napieszal!!! Krynicka bedzie 100 razy lepsza niz on! Ludzie pokazali ze popieraja CHrzanowskiego i akceptuja jego rzady a nie biskupa czy Kolakowskiego!

  • Odpowiedz PATRIOTA środa, 07 listopada 2018 06:04 Umieszczone przez: PATRIOTA

    GRATULUJEMY TYM CO WYGRALI. wspolczucie dla tych co przegrali MAMY BARDZO DOBREGO PREZYDENTA I TYM SIE CIESZMY. SWIETUJMY 100 LECIE NIEPODLEGLOSCT BO NASTEPNA ROCZNICA BEDZIE ZA STO LAT.czym mniej bedziemy jatrzyc szybciej zapomimy o traumie jako zgotowali nam trzej panowie.

  • Odpowiedz falco111 środa, 07 listopada 2018 06:10 Umieszczone przez: falco111

    T.T to obecny radny Serdyński byl kołem zamachowym tego, że rzeźnia nie powstała. Odebrał ludziom pracę, a oni go wybrali.

  • Odpowiedz łomżynianka od dziada, pradziada środa, 07 listopada 2018 06:44 Umieszczone przez: łomżynianka od dziada, pradziada

    I bardzo dobrze, że zwolni stanowisko czas najwyższy. Wyższa konieczność nastąpiła.

  • Odpowiedz Maciej Z. środa, 07 listopada 2018 07:50 Umieszczone przez: Maciej Z.

    Po tych błędach ortograficznych we wpisach szkalujących Panią Krynicką oraz inne osoby popierające obecnego prezydenta mniemam, że do klawiatury dorwał się SILVA - SPECJALISTA OD WSZYSTKIEGO.

  • Odpowiedz Maciej Z. środa, 07 listopada 2018 07:50 Umieszczone przez: Maciej Z.

    Po tych błędach ortograficznych we wpisach szkalujących Panią Krynicką oraz inne osoby popierające obecnego prezydenta mniemam, że do klawiatury dorwał się SILVA - SPECJALISTA OD WSZYSTKIEGO.

  • Odpowiedz Maciej Z. środa, 07 listopada 2018 07:50 Umieszczone przez: Maciej Z.

    Po tych błędach ortograficznych we wpisach szkalujących Panią Krynicką oraz inne osoby popierające obecnego prezydenta mniemam, że do klawiatury dorwał się SILVA - SPECJALISTA OD WSZYSTKIEGO.

  • Odpowiedz Maciej Z. środa, 07 listopada 2018 07:50 Umieszczone przez: Maciej Z.

    Po tych błędach ortograficznych we wpisach szkalujących Panią Krynicką oraz inne osoby popierające obecnego prezydenta mniemam, że do klawiatury dorwał się SILVA - SPECJALISTA OD WSZYSTKIEGO.

  • Odpowiedz taktak środa, 07 listopada 2018 10:18 Umieszczone przez: taktak

    Poseł Kołakowski nie musi się tu niczego obawiać, jakby co, to i tak nie on decydował.
    Decyzja zapadła w Warszawie na posiedzeniu Komitetu Politycznego partii, w którym to on nie uczestniczył i nie on przedstawił kandydaturę A.Muzyk. ( Jak sobie dobrze przypominam, to jeszcze niedawno nawet sam Chrzanowski dziękował ... i posłowi Kołakowskiemu za poparcie jego kandydatury na szczeblu wojewódzkim , wtedy jak Jurgiel forsował jego kandydaturę )
    Kołakowski jako lojalny członek partii przyjął do wiadomości decyzję władz centralnych . I włączył się w działania promujące oficjalną kandydatkę . Nawet i został pełnomocnikiem jej komitetu wyborczego . Tym samym realizował wytyczne PiSu i działał zgodnie z interesem partyjnym.

    Nawet i były promotor polityczny p. Chrzanowskiego , Krzysztof Jurgiel, a to szczebel wojewódzki - na zamkniętym spotkaniu członków PiSu w łomżyńskim hotelu Gromada stwierdził :

    ... \"że decyzja iż kandydatem PiS na prezydenta Łomży jest Agnieszka Barbara Muzyk, a nie Mariusz Chrzanowski, była podjęta zgodnie ze statutem partii i członkowie partii zobowiązani są do jej respektowania.\"

    Obecni na spotkaniu relacjonowali, że odnieśli wrażenie, że jeśli komuś to się nie podoba, to może złożyć legitymację partyjną...

    Cała reszta ma się wziąć do roboty, żeby wybory wygrało PiS i Agnieszka Muzyk.

    Albo jest się lojalnym członkiem partii i obowiązują cię zalecenia, wytyczne i popieranie - respektowanie decyzji władz centralnych, albo jest się renegatem.

    Widzicie tu jakąś logikę ?

  • Odpowiedz też pracownik środa, 07 listopada 2018 10:43 Umieszczone przez: też pracownik

    Do Pracownik Urzędu
    To nie Straż Ratuszowa tylko Gwardia Ratuszowa. Będą pełnić wartę przed drzwiami prezydenta oraz przed wejściem i ogólnie porządku na terenie ratusza. Tak to sobie prezydent wymyślił. Wielkiego wysiłku intelektualnego ta robota nie wymaga, wiec nic dziwnego, że zatrudnił "geniusza" Giełguta.

  • Odpowiedz Stargard środa, 07 listopada 2018 11:02 Umieszczone przez: Stargard

    Nie rozumiem tego wyśmiewania się z Pana Mariusza. To wykształcony człowiek, prowadzi szkolenia z technik samoobrony i interwencji, dla detektywow itp. Więc wybór jak najbardziej trafny.

  • Odpowiedz Subtelna Monia środa, 07 listopada 2018 11:07 Umieszczone przez: Subtelna Monia

    Płynie Narew płynie po lomżyńskiej krainie

  • Odpowiedz enej środa, 07 listopada 2018 14:47 Umieszczone przez: enej

    szkalowanie poślicy Krynickiej to wielki błąd i strata czasu. Dajcie w PiSie pani swobodę wypowiedzi i nieograniczony dostęp do masmediów a ona sama się zaszkaluje a połowa Polski zeszczy się ze śmiechu. Nie dawajcie tylko poślicy tego pełnomoctnictwa o którym tak marzyła w radio Nadzieja bo nie daj Boże zarządzi masowe stawianie szubienic dla "zdrajców" o których też wcześniej wspominała w tym radio Nadzieja. Dla pani poślicy szczere buziaczki za dostarczanie nam tylu ekscytujących wrażeń i bycie bardziej rozpoznawalną wizytówką miasta niż znany łomżing.

  • Odpowiedz Słowianka środa, 07 listopada 2018 15:05 Umieszczone przez: Słowianka

    czy poseł Bernadeta Krynicka należy do Platformy Obywatelskiej czy do Nowoczesnej ?

  • Odpowiedz enej środa, 07 listopada 2018 15:11 Umieszczone przez: enej

    w sumie to nie wiadomo do jakiej partii ona należy bo jej ostatnie wypowiedzi i zachowanie nie wskazują na jakieś jednoznaczne określenie polityczne. Jej ostatnia wypowiedź w radio Nadzieja była typu chcę zjeść ciastko i mieć ciastko. Na bank nie należy ani do PO ani do Nowoczesnej ale znając zmienność jej postrzegania rzeczywistości niczego w przyszłości nie można wykluczyć.

  • Odpowiedz Franek środa, 07 listopada 2018 21:51 Umieszczone przez: Franek

    Forever PIS
    DZIĘKI za ten na początku i ten poniżej