dom lomza
czwartek, 06 grudnia 2018 08:23

OSP w Jedwabnem zyskała nowy sprzęt

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
OSP w Jedwabnem zyskała nowy sprzęt zdj. Gmina Jedwabne
Defibrylator, detektor wielogazowy, pilarkę łańcuchową i zestaw ratownictwa medycznego R-1, zyskała OSP w Jedwabnem dzięki środkom z Funduszu Ministerstwa Sprawiedliwości. Sprzęt przekazany druhom z Jedwabnego jest niezbędny do udzielania pomocy poszkodowanym na miejscu popełnienia przestępstwa.

brico lomza

OSP w Jedwabnem wzbogaciła się o defibrylator Philips FRX, detekor wielogazowy, pilarkę łańcuchową Makita oraz zestaw ratownictwa medycznego PSP R-1. Zakup został współfinansowany ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości.

Sprzęt na ręce prezesa OSP w Jedwabnem druha Pawła Czerwaciuka przekazał w poniedziałęk burmistrz Jedwabnego Adam Niebrzydowski.

Całkowita wartość projektu to 15.870,00 zł. 99 proc. wydatków pokryto  z otrzymanej dotacji. Sprzęt przekazany druhom poprawi efektywność udzielania pomocy poszkodowanym na miejscu popełnienia przestępstwa, oraz  warunki pracy strażaków ochotników.

12 komentarzy

  • Odpowiedz Uke czwartek, 06 grudnia 2018 09:02 Umieszczone przez: Uke

    Nie douczony redaktorze "na miejscu popełnienia przestępstwa" to można pobrać odciski palców

  • Odpowiedz qwerty czwartek, 06 grudnia 2018 09:31 Umieszczone przez: qwerty

    Wszyscy dostali kasę i sprzęt, a Śniadowo nie potrafiło wniosku prawidłowo złożyć. Kompetencje urzędników?!

  • Odpowiedz arcymon czwartek, 06 grudnia 2018 09:34 Umieszczone przez: arcymon

    Śniadowiakom nie potrzebne

  • Odpowiedz Miodek czwartek, 06 grudnia 2018 10:05 Umieszczone przez: Miodek

    @Uke
    "Nie douczony" piszemy razem - niedouczony.
    https://sjp.pwn.pl/sjp/niedouczony;2488621.html

  • Odpowiedz Młody policjant czwartek, 06 grudnia 2018 10:56 Umieszczone przez: Młody policjant

    Szkoda że policja nie ma takiego sprzętu..

  • Odpowiedz cdn czwartek, 06 grudnia 2018 11:42 Umieszczone przez: cdn

    kiedyś był UCZONY ,a dziś niedouczony,-dlaczego???

  • Odpowiedz anna kowalska czwartek, 06 grudnia 2018 12:22 Umieszczone przez: anna kowalska

    Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Fundusz Pomocy Postpenitencjarnej nie został powołany i finansowany po to aby finansować zakup sprzętu dla ochotniczych straży pożarnych (z całym szacunkiem dla pracy strażaków)

    Jeśli wspomniany sprzęt jest niezbędny to dlaczego do tej pory go nie miano?

    "Przekazany sprzęt poprawi efektywność udzielania pomocy poszkodowanym na miejscu popełnienia przestępstwa"?????? WTF?

  • Odpowiedz koko czwartek, 06 grudnia 2018 12:42 Umieszczone przez: koko

    dlaczego nikt nie powie ,że jest to uzupełnienie prezentu poprzedniego burmistrza ,jakim był super samochód VOLVO...

  • Odpowiedz koko czwartek, 06 grudnia 2018 12:42 Umieszczone przez: koko

    dlaczego nikt nie powie ,że jest to uzupełnienie prezentu poprzedniego burmistrza ,jakim był super samochód VOLVO...

  • Odpowiedz xxxx czwartek, 06 grudnia 2018 15:17 Umieszczone przez: xxxx

    https://bip.ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/fundusz-sprawiedliwosci/wsparcie-dla-osp/news,11553,nabor-wnioskow-na-dotacje-z-funduszu.html

  • Odpowiedz KrzywekK czwartek, 06 grudnia 2018 19:33 Umieszczone przez: KrzywekK

    Koko, jakie volvo, przecież był jeszcze lepszy, bo mercedes z demobilu z dziurawym zbiornikiem na wodę,który ciągle łatała gminna spółeczka, a burmistrz płacił za te łatki z gminnej kasy.

  • Odpowiedz qwerty piątek, 07 grudnia 2018 10:34 Umieszczone przez: qwerty

    Chociaż w Jedwabnem maja odpowiednia osobę która się tym zajęła. Gorzej w Śniadowie. Prostej rzeczy nie potrafi zrobić