dom lomza
czwartek, 06 grudnia 2018 12:48

Znowu będzie ślisko!

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne archiwum mylomza.pl
IMGW-PIB po raz kolejny przewiduje wystąpienie miejscami słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki powodującej gołoledź. Ostrzeżenie dotyczy miasta Łomża, powiatu łomżyńskiego, kolneńskiego, zambrowskiego i grajewskiego. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze jest częstą przyczyną wypadków.

brico lomza

Jak informuje dyżurny synoptyk IMGW-PIB Magdalena Pękała, prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki powodującej gołoledź.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia wydane przez IMGW-PIB jest ważne od godz. 4:00 do  godz. 10:00 dnia 7 grudnia. Dotyczy ono miasta Łomża oraz powiatów: łomżyńskiego, kolneńskiego, zambrowskiego i grajewskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 procent.

Kierowcy powinni zachować ostrożność. W ostatnim czasie obserwujemy znacznie więcej wypadków i kolizji. Ich częstą przyczyną jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu