dom lomza
piątek, 04 stycznia 2019 16:04

W sobotę rusza sezon na narty!

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
W sobotę rusza sezon na narty! zdj. archiwum mylomza.pl
Od soboty 5 stycznia miłośnicy białego szaleństwa będą mogli skorzystać z atrakcji, które gwarantuje Stacja Narciarska w Rybnie. Na stoku pojawił się automatyczny system naśnieżania, ale to nie jedyna zmiana, którą zauważą narciarze.

Stacja Narciarska w Rybnie będzie otwarta od 5 stycznia 2019 roku. To dobra nowina dla miłośników białego szaleństwa. Oprócz wspomnianej już inwestycji w automatyczny system naśnieżania, wykonany został "drobny retusz" ukształtowania terenu, wydzielono także obszar przeznaczony dla "Szkółki narciarskiej". Osoby stawiające pierwsze kroki na nartach będą mogły czuć się bezpiecznie. Od tego roku przygotowano także możliwość płatności kartą z wyjątkiem kaucji zwrotnej za kartę magnetyczną 15 zł - płatnej gotówką w kasie.

Stacja w Rybnie jest największą zimową atrakcją turystyczną w regionie. Z jej oferty korzystają co roku mieszkańcy Łomży i regionu. Miłośnicy jazdy na nartach mogą odwiedzić Rybno od poniedziałku do piątku w godz. 14:30 - 20:30 oraz w weekendy w godz. 10:00 - 20:30.

Jazda na nartach to cenny dla organizmu ruch na świeżym powietrzu, a przy okazji bardzo dobry sposób spędzania wolnego czasu.

8 komentarzy

 • Odpowiedz Paciek piątek, 04 stycznia 2019 19:31 Umieszczone przez: Paciek

  Rybno dla Leszczy!!

 • Odpowiedz Student1 piątek, 04 stycznia 2019 21:01 Umieszczone przez: Student1

  Policjanci na nartach będą pilnować prywatnego biznesu ?

 • Odpowiedz rektor piątek, 04 stycznia 2019 21:51 Umieszczone przez: rektor

  Do Student1 Na całym świecie tak jest, że stoki są prywatne. Policjanci pilnuję bezpieczeństwa ludzi na prywatnym terenie udostępnionym dla wszystkich przed pijakami i wariatami.

 • Odpowiedz gucio piątek, 04 stycznia 2019 22:42 Umieszczone przez: gucio

  co się Student policji czepiasz w tamtym roku jak byli na stoku to był porządek kilku cwaniaczków uspokoili i było oki więc się nie czepiaj policji Paciek nie krytykuj Rybna nie jedne się tu nauczył jeździć na nartach i na pewno nie jeden się nauczy a dla przygotowania się na wypad w góry to jest idealne miejsce więc nie pisz że to dla leszczy jak gość to w 2005 roku otwierał to wielu się z niego śmiało ze nie wie co robi i szybko pójdzie z torbami i jakoś nie poszedł i dalej ma to i nie jeden jest mu wdzięczny bo tu złapał podstawy jazdy na nartach

 • Odpowiedz Student1 piątek, 04 stycznia 2019 22:45 Umieszczone przez: Student1

  Bezpieczeństwa to powinny tam pilnować odpowiednie firmy na koszt organizatora.
  Za ochronę imprez sportowych to chyba organizatorzy płacą Policji ?
  To może jeszcze i koncerty lub prywatne dyskoteki Policja będzie za darmo obstawiać ?

 • Odpowiedz gosc sobota, 05 stycznia 2019 11:09 Umieszczone przez: gosc

  @Student1 - rozumiem, że podobne rachunki chcesz wystawiać klubom sportowym w związku z tym, że z okazji każdego meczu dodatkową pracę ma ( w skali Łomży) kilkudziesięciu Policjantów.

  Podobne rachunki wystawiłbyś też rządzącej partii za kilkadziesiąt miesięcznic (niektóre chroniło kilka tysięcy ludzi w mundurach) ?

  Tak jak napisał @rektor, na podobnych zasadach działa to na większości stoków w Europie

 • Odpowiedz prawo pracy sobota, 05 stycznia 2019 17:12 Umieszczone przez: prawo pracy

  czy Inspekcja Pracy jeździ na nartach?, bo osoby z II i I grupą inwalidzką tam zatrudniane na stanowisku dozorcy obowiązuje 7 godzinny, a nie 8 godzinny czas pracy (praca wykraczająca poza zakres pilnowania mienia)

 • Odpowiedz ostrzegacz sobota, 05 stycznia 2019 19:02 Umieszczone przez: ostrzegacz

  a na Meblowej para gejów urządziła sobie dom schadzek w miejscu pracy

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu