dom lomza
sobota, 05 stycznia 2019 17:37

Sezon narciarski w Rybnie ruszył pełną parą [VIDEO i FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
- Tata mnie nauczył, żeby nigdy się nie poddawać - mówiła nam dziewczynka, która w sobotę postanowiła nauczyć się jazdy na nartach. Teren Stacji Narciarskiej w Rybnie - mimo sobotniej odwilży - pokryty jest grubą warstwą śniegu, a weekend na świeżym powietrzu zdecydowało się spędzić wielu miłośników zimowego szaleństwa.

Jeszcze przed południem na stokach widać było wielu wielbicieli jazdy na nartach, którzy pokonali nawet ponad sto kilometrów, aby skorzystać z atrakcji, które gwarantuje położony niedaleko Łomży obiekt.

W Rybnie możemy zauważyć m.in. drobne zmiany w ukształtowaniu terenu. Na entuzjastów zimowego szaleństwa czekają dwie długie trasy oraz jedna przeznaczona dla dzieci, zaś  o odpowiednią ilość śniegu dba od niedawna sześć automatycznych armat.

- Tata mnie nauczył, żeby nigdy się nie poddawać. (...) Teraz się trochę uczę jeździć na nartach, nawet się przed sekundą wywaliłam, ale się nie poddałam i teraz mi to wyszło - mówiła młoda narciarka, która pod okiem swojego taty postanowiła nauczyć się tej sztuki.

Sobotnia wizyta w Rybnie sprawiła wiele radości nie tylko osobom z Łomży i regionu, ale również z dalej położonych miejsc na mapie. Weekend spędzony na świeżym powietrzu to przepis na poprawę kondycji, samopoczucia oraz zdrowia. Jak mówi znane powiedzenie - sport to zdrowie!

11 komentarzy

  • Odpowiedz haha niedziela, 06 stycznia 2019 16:59 Umieszczone przez: haha

    Dobre ceny, już wszyscy pędzą

  • Odpowiedz plumak niedziela, 06 stycznia 2019 18:01 Umieszczone przez: plumak

    ten sport wszędzie kosztuje, a tu konkurencji nie ma
    nakłady poniesione ogromne, musi kosztować

  • Odpowiedz Obcy niedziela, 06 stycznia 2019 20:35 Umieszczone przez: Obcy

    Ale złodziejstwo , Pan właściciel wymyślił karnety czasowe tylko zapomniał o porządnych wyciągach . Przepustowość marna, stoisz jak ta pipa w tej kolejce. Nie polecam .

  • Odpowiedz Kto to? poniedziałek, 07 stycznia 2019 01:22 Umieszczone przez: Kto to?

    Hmm. Co za przystojniak na głównym foto? ;)

  • Odpowiedz Dnil poniedziałek, 07 stycznia 2019 03:19 Umieszczone przez: Dnil

    A chcesz poznać?

  • Odpowiedz Rokuszewiak poniedziałek, 07 stycznia 2019 08:21 Umieszczone przez: Rokuszewiak

    Zaraz będą ich składać na ortopedia z moich pieniędzy

  • Odpowiedz Kto to? poniedziałek, 07 stycznia 2019 11:44 Umieszczone przez: Kto to?

    Do dnil
    To już moja osobista sprawa ;)

  • Odpowiedz wesoły Romek poniedziałek, 07 stycznia 2019 11:54 Umieszczone przez: wesoły Romek

    przystojniak , ale on już ma chłopaka

  • Odpowiedz oka wtorek, 08 stycznia 2019 00:11 Umieszczone przez: oka

    w jeansach bez rekawic - hardcore :D

  • Odpowiedz . wtorek, 08 stycznia 2019 00:34 Umieszczone przez: .

    Panie Romku bardzo zabawne. Oczerniając mnie, mógłby Pan się przedstawić imieniem i nazwiskiem.
    Fotograf, dzięki za zdjęcie.
    Pozdrawiam Sebastian O. Do zobaczenia na stoku

  • Odpowiedz Lili środa, 09 stycznia 2019 17:31 Umieszczone przez: Lili

    W jeansach lub dresach i do tego bez rękawic i kasku na nartach to dopiero hardcore! Narzekacie,że w kolejkach trzeba stać to pojedzcie do Białki w ferie to dopiero zobaczycie jakie potrafią być kolejki do wyciągu.