dom lomza
poniedziałek, 07 stycznia 2019 08:59

Nietrzeźwy weekend

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ponad 2.2 promila alkoholu miał w organizmie kierowca opla, który nocą jechał wężykiem w kierunku Szczuczyna, a jadący za nim bali się go wyprzedzić. W sobotę policjanci zatrzymali także kierowcę Mitsubishi, który również miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 

Według relacji Tomasza Krupy z KWP w Białymstoku, wczoraj po godz. 1.00 jeden z kierowców poinformował policję, że oplem za Popowem w kierunku Szczuczyna jedzie nietrzeźwy kierowca, a jadący za nim uczestnicy ruchu boją się go wyprzedzić, bo ten jedzie wężykiem. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę opla w Danowie pod Szczuczynem. Jak się okazało, 36-latek miał w organizmie ponad 2.2 promila alkoholu.

Podobnym wynikiem może "pochwalić się" 57-letni kierowca Mitsubishi, którego policjanci zatrzymali w sobotę około godz. 21.00 w miejscowości Ptaki w powiecie kolneńskim. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu