dom lomza
piątek, 11 stycznia 2019 07:21

Dyplom uznania dla OSM Piątnica [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dyplom uznania dla OSM Piątnica [FOTO] zdj. Emilian Kudyba
Dyplom uznania Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt wręczono spółdzielni za utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa żywności, jakości produkcji oraz innowacyjności na rynku mleczarskim. Dokument przekazał na ręce prezesa OSM Piątnica dr Emilian Kudyba - przedstawiciel Europejskiej Federacji Lekarzy Weterynarii.

Dyplom uznania Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt dla OSM Piątnica otrzymał na swoje ręce prezes zarządu Zbigniew Kalinowski. Dokument wręczył dr Emilian Kudyba, przedstawiciel Europejskiej Federacji Lekarzy Weterynarii, w dowód uznania dla spółdzielni za utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa żywności, jakości produkcji oraz innowacyjności na rynku mleczarskim.

Światowa Organizacja Zdrowia Zwierząt jest międzynarodową organizacją utworzoną w 1924 roku na mocy umowy podpisanej w Paryżu przez 28 krajów. Jednym z jej współzałożycieli była także Polska. Do 23 maja 2003 roku organizacja funkcjonowała jako Międzynarodowy Urząd do spraw Epizootii - Office International des Epizooties, skrót OIE jest jednak używany do dziś. OIE jest organizacją międzynarodową ze 181 państwami członkowskimi, które dały jej mandat do pracy na rzecz poprawy zdrowia i dobrostanu zwierząt na całym świecie.

Galeria zdjęć

3 komentarzy

 • Odpowiedz Sprawiedliwość to utopia piątek, 11 stycznia 2019 12:42 Umieszczone przez: Sprawiedliwość to utopia

  Komiczne jest to że tak błahe zasługi są powodem do ogromnych nagród finansowych, a rolnik za swą ciężką pracę dostanie dwa grosze podwyżki.

 • Odpowiedz paplicki piątek, 11 stycznia 2019 15:49 Umieszczone przez: paplicki

  czemu członkowie spółdzielni nie mogą zobaczyć jej statutu? czy ktoś kontroluje ten konglomerat?

 • Odpowiedz czlowiek sobota, 12 stycznia 2019 00:11 Umieszczone przez: czlowiek

  Bóg stworzył człowieka i pasożyta - człowiek pracuje a pasożyt żeruje.
  Żywot pasożyta jest krótki i zginie marnie jak robak, jak świnia, jak szczur. A człowiek? - a człowiek dopiero zacznie żyć!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu