piątek, 11 stycznia 2019 07:21

Dyplom uznania dla OSM Piątnica [FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dyplom uznania dla OSM Piątnica [FOTO] zdj. Emilian Kudyba
Dyplom uznania Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt wręczono spółdzielni za utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa żywności, jakości produkcji oraz innowacyjności na rynku mleczarskim. Dokument przekazał na ręce prezesa OSM Piątnica dr Emilian Kudyba - przedstawiciel Europejskiej Federacji Lekarzy Weterynarii.

Dyplom uznania Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt dla OSM Piątnica otrzymał na swoje ręce prezes zarządu Zbigniew Kalinowski. Dokument wręczył dr Emilian Kudyba, przedstawiciel Europejskiej Federacji Lekarzy Weterynarii, w dowód uznania dla spółdzielni za utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa żywności, jakości produkcji oraz innowacyjności na rynku mleczarskim.

Światowa Organizacja Zdrowia Zwierząt jest międzynarodową organizacją utworzoną w 1924 roku na mocy umowy podpisanej w Paryżu przez 28 krajów. Jednym z jej współzałożycieli była także Polska. Do 23 maja 2003 roku organizacja funkcjonowała jako Międzynarodowy Urząd do spraw Epizootii - Office International des Epizooties, skrót OIE jest jednak używany do dziś. OIE jest organizacją międzynarodową ze 181 państwami członkowskimi, które dały jej mandat do pracy na rzecz poprawy zdrowia i dobrostanu zwierząt na całym świecie.

Galeria zdjęć

W górę