dom lomza
sobota, 12 stycznia 2019 14:33

Ocalmy życie 8-letniej Diany. Trwa zbiórka na operację guza mózgu!

Napisane przez  mano.siepomaga.pl
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Przy tej historii nie da się przejść obojętnie. Ośmioletnia Diana Żebrowska potrzebuje naszej pomocy. Jedynym ratunkiem w walce z guzem mózgu jest kosztowna operacja w Niemczech. Łącznie potrzeba ponad 172 tysiące złotych, zebrano już ponad 120 tysięcy.

- Moja córeczka umiera na moich oczach, a ja nie mogę nic zrobić. Jedyne, na co pozwala matce ta straszna choroba to położyć ją do snu, pocałować w czoło i czekać, licząc, że choroba da nam kolejny dzień. Nie ma siły, która miłość matki zamieni na zdrowie jej dziecka i nie ma siły, która uspokoi serce matki, kiedy jej dziecko cierpi. Ja nie spocznę, dopóki nie stanę w drzwiach każdego człowieka na świecie, który będzie umiał pomóc mojej córeczce - pisze mama Diany w opisie zbiórki na SiePomaga.pl.

U Dianki wykryto guza mózgu. Operacja w Centrum Zdrowia Dziecka nie pozwoliła jednak na wycięcie całego guza. Nastąpiło wiele powikłań, między innymi infekcja płynu mózgowo-rdzeniowego. Resztkę guza w pniu mózgu próbowano leczyć chemioterapią. Zmniejszył się on w trakcie leczenia, lecz w październiku 2018 roku rodzice Diany usłyszeli szokującą diagnozę. Guz powiększył się znacznie. Ale jest jeszcze nadzieja, a jest nią operacja w Niemczech.

- Wiele dzieci na tym etapie nie ma już żadnej szansy, a diagnoza brzmi – nieoperacyjny guz mózgu. My mamy jeszcze jedno wyjście, a Diana ma ostatnią możliwość. Musimy tam jechać i oddać dziecko w ręce doktora, który widzi jeszcze nadzieję i nie spisał Diany na straty. Z Wami nam się uda! Sami możemy jedynie patrzeć na cierpienie i czekać na najgorsze, a na to żaden rodzic nie jest gotowy - piszą rodzice.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZENIEŚĆ SIĘ DO ZBIÓRKI DLA DIANKI NA SIEPOMAGA.PL

Wielokrotnie nasi czytelnicy pokazali, że mają wielkie serca. Prosimy Was o to po raz kolejny. Zostało już niewiele, bo tylko 52 tys. i wierzymy, że się uda. Nie pozostańmy obojętni.

8 komentarzy

 • Odpowiedz Lew sobota, 12 stycznia 2019 16:13 Umieszczone przez: Lew

  Łomżanie to ludzie gorących serc. Spróbujmy pomoc małej Dianie, chyba to dziecko jest nam blizsze niż jakaś fundacja Owsiaka.

 • Odpowiedz enej sobota, 12 stycznia 2019 18:51 Umieszczone przez: enej

  spoko damy radę wzywam wszystkich ludzi dobrej woli tych z lewa prwa i pośrodku , łomżyniaków pomóżmy tej dziewczynce i wszystkim innym którzy zwróca sie o pomoc.

 • Odpowiedz luśka sobota, 12 stycznia 2019 18:55 Umieszczone przez: luśka

  dziecko chyba z Ostrołęki, ile tam zebrano ?
  Rodzice niech się zwrócą o pomoc do KK,
  zobaczymy ile rzuci Caritas ?

  Smutne i przykra sprawa, trzeba pomóc dziecku ,
  ale rodzice i rodzina nic od siebie ?
  Łącznie potrzeba ponad 172 tysiące złotych, zebrano już ponad 120 tysięcy.Zostało już niewiele, bo tylko 52 tys. i wierzymy, że się uda.

 • Odpowiedz antyPiSlamista sobota, 12 stycznia 2019 18:58 Umieszczone przez: antyPiSlamista

  naPiSzcie do Glapińskiego, niech zamiast wysokich apanaży dla długonogich blondynek i darmowej kawiarni w NBP za 3 mln. odpali cosik dla chorej

 • Odpowiedz antyPiSlamista sobota, 12 stycznia 2019 19:00 Umieszczone przez: antyPiSlamista

  ruda Benia jako pielęgniarka od chorych dzieciaków też POwinna przejawić jakąś aktywność w temacie POmocy zamiast nachalnego eksPOnowania się na państwowych bibkach

 • Odpowiedz Sąsiad ojca dzicka sobota, 12 stycznia 2019 21:27 Umieszczone przez: Sąsiad ojca dzicka

  Możecie wspierać również za pośrednictwem
  https://www.kawalek-nieba.pl/diana-zebrowska

  Razem damy radę

 • Odpowiedz Rouzi sobota, 12 stycznia 2019 22:00 Umieszczone przez: Rouzi

  Czemu kościół nic nie robi w tej sprawie?

 • Odpowiedz Daniel12 niedziela, 13 stycznia 2019 14:06 Umieszczone przez: Daniel12

  Sytuacji finansowej tej rodziny nie znam ale czasam za posrednictwem tego portalu prosi o pomoc ktoś kto by mógł sam bez wiekszego uszczerbku sfinansować swoje leczenie.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu