wloskie-wieczory dom lomza
mylomza

mylomza

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Dziękuję przede wszystkim mieszkańcom Łomży za to, że poszli na wybory - mówi ubiegający się o reelekcję Mariusz Chrzanowski. Druga tura w której obecnie urzędujący włodarz miasta zmierzy się z Agnieszką Muzyk, zapowiada się niezwykle ciekawie. O uzyskany wynik, wyborczą dogrywkę i dalszą kampanię zapytaliśmy dziś Mariusza Chrzanowskiego.
wtorek, 23 października 2018 16:00

Głośno o proboszczu parafii Grądy-Woniecko

Nie milkną echa rezygnacji proboszcza parafii Grądy-Woniecko, złożonej po wpłynięciu zgłoszenia dotyczącego proboszcza do Delegata Biskupa Łomżyńskiego ds. ochrony dzieci i młodzieży. Śledztwo w sprawie doprowadzenia małoletniego do innej czynności seksualnej oraz rozpijania prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łomży. Sprawie przyjrzeli się także telewizyjni reporterzy.
wtorek, 23 października 2018 15:05

Zambrowska policja poszukuje zaginionej

Policjanci z KPP Zambrów poszukują zaginionej młodej dziewczyny, która w dniu 21 października 2018 roku około godz. 18.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. 
W rejonie miejscowości Gniazdowo na trasie pomiędzy Łomżą a Ostrowią Mazowiecką doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Droga jest całkowicie nieprzejezdna.
wtorek, 23 października 2018 14:10

Zderzenie na DK63. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

O godzinie 12.34 policjanci otrzymali informację o zderzeniu na DK63 pomiędzy Łomżą a Podgórzem w rejonie skrętu prowadzącego w stronę Siemienia Nadrzecznego. Prawdopodobną przyczyną był brak zachowania odpowiedniej odległości od drugiego pojazdu. Dwie osoby trafiły do szpitala.
wtorek, 23 października 2018 12:39

Smutny krajobraz po wyborach [FOTO]

Wietrzna i deszczowa pogoda naruszyła nie tylko dobre nastroje łomżan ale także materiały wyborcze umieszczone wzdłuż ulic naszego miasta. Duża część z nich wylądowała w obrębie jezdni, dostając się także pod koła jadących pojazdów. Kto posprząta zerwane materiały wyborcze?
wtorek, 23 października 2018 11:40

Słaba frekwencja w wyborach

Jak podaje PKW, frekwencja w Łomży podczas niedzielnych wyborów wyniosła 49,40 proc. To jeden z najniższych wyników w zestawieniu powiatów i miast powiatowych w województwie podlaskim. Gorzej w zestawieniu wypadły jedynie Suwałki i powiat augustowski. Średnia frekwencja w skali kraju wyniosła 54,76 proc.
wtorek, 23 października 2018 10:21

Kierujący uderzył w ogrodzenie

Kierowca poruszający się drogą w okolicach miejscowości Osobne w gminie Śniadowo prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i uderzył w znajdujące się przy drodze ogrodzenie. Młoda pasażerka została przewieziona do szpitala.
wtorek, 23 października 2018 09:34

Młodzież z Litwy odwiedziła Łomżę [FOTO]

20-osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami z Gimnazjum w Ejszyszkach na Litwie w dniach 22-25 października przebywa w Łomży. W trakcie pobytu przewidziane są spotkania, warsztaty, wykłady i dyskusje a wszystko w ramach projektu "Razem dla Edukacji".
wtorek, 23 października 2018 07:40

Znamy radnych Sejmiku Województwa

Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło 16 mandatów w Sejmiku Województwa Podlaskiego. Wynik ten oznacza, że partia Jarosława Kaczyńskiego może rządzić samodzielnie. Próg wyborczy przekroczyły cztery komitety ale okręg obejmujący Łomżę reprezentować będą kandydaci jedynie z trzech ugrupowań. Największą ilość głosów z naszego okręgu zdobył Marek Olbryś. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 406

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu