wigilia2018 dom lomza
mylomza

mylomza

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W niedzielę założyła koronę Miss Polski, a kilka dni później odwiedziła Łomżę. Olga Buława była gościem specjalnym wigilii, którą przygotowano dla kandydatek do tytułów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek. Były życzenia, prezenty, jedzenie i oczywiście - dużo uśmiechu. - Nie mogło mnie zabraknąć! - mówi Olga Buława.
Na drodze krajowej nr 61, na wysokości miejscowości Świdry-Dobrzyce doszło do zderzenia samochodu osobowego z TIR-em. W wyniku wypadku poniosły śmierć dwie osoby: kobieta i mężczyzna w wieku ok. 60 lat. Droga jest zablokowana.
Na poselskiej wigilii w Parku Przemysłowym zjawili się samorządowcy, mundurowi, przedsiębiorcy, znajomi, rodzina oraz przyjaciele poseł Bernadety Krynickiej. - Mam świadomość, że to są moi bliscy ludzie, którzy mi dobrze życzą, że to są moi przyjaciele, a przyjaciel to jest ktoś, kto jest niezwykle potrzebny nam w życiu - mówi posłanka.
piątek, 14 grudnia 2018 16:16

Wszystkie oferty są za drogie

Najtańsza oferta, która wpłynęła na realizację konstrukcji stalowej budynku dworca i peronów wraz ze szklanym zadaszeniem, ponad dwukrotnie przewyższa kwotę jaką zamierzał przeznaczyć na ten cel zamawiający. Podobnie jest z II i III zadaniem dotyczącym budowy centrum przesiadkowo-komunikacyjnego przy ul. Dworcowej, ul. Sikorskiego i Al. Legionów w Łomży.
piątek, 14 grudnia 2018 12:16

Straż Graniczna odzyskała BMW 750 [FOTO]

Po poniedziałkowym zatrzymaniu BMW 330E, przyszedł czas na jeszcze droższe BMW 750. To kolejne auto tej marki odzyskane w ostatnim czasie przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, w którym stwierdzono ingerencję w pole numerowe VIN. Szacunkowa wartość pojazdu z 2015 roku wynosi 320 tys. złotych.
piątek, 14 grudnia 2018 08:50

Dyrektor na zastępstwo!

- Otrzymałem propozycję zastąpienia Pana Marka Olbrysia na stanowisku Dyrektora na okres pełnienia przez niego funkcji Wicemarszałka. Z racji tego, iż jest to umowa zastępstwa, procedury nie przewidują przeprowadzania konkursu na to stanowisko - mówi Dariusz Brakoniecki. Prezentujemy Państwu rozmowę z nowym Dyrektorem Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży.
Tuż przed godz. 8:00 rano w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Moniuszki 6 doszło do wybuchu gazu. Na miejscu pracują służby. W momencie wybuchu w lokalu przebywały trzy osoby, poszkodowany starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala.
piątek, 14 grudnia 2018 07:21

Pijany kierowca wpadł w Bronowie

Policjanci zatrzymali mężczyznę wczoraj po godz. 16:00 w miejscowości Bronowo. 59-latek miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. To jeden z trzech nietrzeźwych kierowców zatrzymanych na drogach województwa w ciągu minionej doby.
- Policja nasza, zambrowska, zmusza chyba nas do tego, żebyśmy działali poza prawem - mówi Magdalena Kowalik, która od kilku miesięcy nie ma kontaktu ze swoim 3,5 letnim synem. Matce pomaga Krzysztof Rutkowski. Jak się okazało, zostało już ustalone miejsce w którym przebywa ojciec z dzieckiem.
czwartek, 13 grudnia 2018 12:30

Ktoś zastrasza ofiarę księdza pedofila?

- Mówił, że mam się wszystkiego zrzec, swoich zeznań całkowicie, nic już nie zgłaszać do mediów i podpisać oświadczenie, że zrzekam się odszkodowań od kurii - słyszymy w rozmowie Tomasza Sekielskiego z ofiarą księdza pedofila. Dziennikarz szuka czarnej Hondy, z tablicami rejestracyjnymi zaczynającymi się od "WO", która zajechała chłopakowi drogę. Co wydarzyło się w miejscowości Grądy-Woniecko?
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 437

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu