996x200
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

poniedziałek, 23 stycznia 2017 15:25

8 urodziny portalu historialomzy.pl

Coroczne spotkania urodzinowe Serwisu Historycznego Ziemi Łomżyńskiej to już tradycja od początku istnienia portalu. Mają na celu bezpośrednie spotkanie się Redakcji z czytelnikami serwisu oraz z przyjaciółmi. Jest to też czas podsumowania naszej społecznej pracy oraz podziękowanie dla Redaktorów za dotychczasowe zaangażowanie i pracę włożoną aby rozwijać stronę o nowe treści.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 15:19

Jula i Niecik w drugiej edycji programu Agent Gwiazdy

Aż dwoje artystów z regionu weźmie udział w drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy". Są nimi Julita Jula Fabiszewska i Piotr Wycik. Pierwszy odcinek Telewizja TVN wyemituje już 14 lutego, czyli w Walentynki! Druga edycja "Agenta" została zrealizowana w Argentynie.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:23

Pamięci powstańców styczniowych [FOTO]

22 stycznia 1863 roku wybuchło Powstanie Styczniowe, które trwało ponad 1,5 roku - do jesieni 1864 r. W tym roku, a dokładnie w minioną niedzielę, przypadła już 154 rocznica tego niepodległościowego zrywu. Dzisiaj, pod pomnikiem Bohaterów Powstania Styczniowego przy Szosie Zambrowskiej, przedstawiciele władz i wojska złożyli kwiaty i zapalili znicze, aby upamiętnić powstańców.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:00

Ferie w Łomży. Nie ma mowy o nudzie

Rozpoczęte dziś ferie zimowe potrwają całe dwa tygodnie. Łomżyńskie instytucje, stowarzyszenia, kluby sportowe i jednostki miejskie przygotowały na ten okres bogatą ofertę skierowaną do uczniów, którzy wolne dni spędzają w domu. Każdy znajdzie coś dla siebie.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 11:30

Maciej Borysewicz członkiem Rady Programowej TVP

Radny Maciej Borysewicz został powołany do składu Rady Programowej Spółki Telewizja Polska S. A. Oddział w Białymstoku. Borysewicza jako kandydata do rady zgłosił opozycyjny klub parlamentarny Platformy Obywatelskiej. Rada Programowa liczy 15 członków z czego 10 reprezentuje ugrupowania parlamentarne.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 10:36

Młodzieżowy ŁKS z nowym zarządem

Nowy zarząd i nową komisję rewizyjną wybrali członkowie stowarzyszenia Młodzieżowy ŁKS podczas Walnego Zebrania, które na minioną niedzielę zwołał powołany przez sąd kurator. W zebraniu uczestniczyło około 170 osób, a jego porządek rozszerzony został o zatwierdzenie zaległych sprawozdań za 2014 i 2015 rok.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 09:44

Zapaliło się w Śniadowie

Pożary sadzy to dość częste przypadki, do jakich zimą wyjeżdżać muszą strażacy. Spowodowane są one zaniedbaniami użytkowników kominów. Podstawowym i najważniejszym błędem jest brak czyszczenia przewodów dymowych. W niedzielę sadze zapaliły się w jednym z domów w Śniadowie.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 09:12

Poloneza czas zacząć w II LO [FOTO i VIDEO]

- Poloneza czas zacząć - od słów dyrektor Jolanty Kossakowskiej rozpoczął się tradycyjny bal studniówkowy maturzystów II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, którego uczestnicy mogli podziwiać wspaniały pokaz tańca w wykonaniu 12 par. Również II LO odwiedziła tego dnia zastępczyni Prezydenta Łomży Agnieszka Muzyk.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 08:39

I LO bawiło się na studniówce [FOTO i VIDEO]

Dyrektor Jerzy Łuba w pierwszej parze i wiceprezydent Agnieszka Muzyk w drugiej ruszyli w niedzielę do tradycyjnego poloneza w I Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Na dorocznym balu studniówkowym w I LO bawiło się około 200 uczniów, a także kadra pedagogiczna, rodzice i zaproszeni goście.
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zachęca do wspólnego oddania hołdu i uczczenia pamięci osób biorących udział w Powstaniu Styczniowym. Zainteresowane organizacje, instytucje i stowarzyszenia, a także osoby prywatne Prezydent zaprasza do przybycia w poniedziałek o godz. 11:00 pod pomnik Bohaterów Powstania Styczniowego, zlokalizowany przy Szosie Zambrowskiej.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 539

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback