dom lomza
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Okazuje się, że nasze obawy sprzed meczu nie były pozbawione podstaw. ŁKS 1926 nie zdołał pokonać dziś na własnym stadionie szykującego sie do spadku z ligi GKS-u Wikielec, choć zwłaszcza w drugiej połowie meczu okazji do zdobycia gola nie brakowało, a przyjezdni kończyli mecz w dziesiątkę.
GKS Wikielec, to ostatni zespół w I grupie III ligi, od początku sezonu dzierżący w tabeli czerwoną latarnię. Zespół ten musiał już pogodzić się z spadkiem, ale mimo to w każdym meczu walczy z całych sił, aby pozostawić po sobie dobre wrażenie. Czy ŁKS poradzi sobie z ousiderem? Dowiemy się już dziś.
piątek, 13 kwietnia 2018 13:08

Bokserskie emocje w Hali Olimpijczyków

Masa emocji związanych z rywalizacją sportową czeka przez nadchodzący weekend sympatyków boksu w naszym mieście. W sobotę i niedzielę, w Hali im. Olimpijczyków Polskich, trwać będą Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w boksie, w których udział weźmie blisko 100 zawodników z całego regionu.
piątek, 13 kwietnia 2018 11:59

RODO na śniadaniu biznesowym

W siedzibie Parku Przemysłowego Łomża odbyło się w czwartek kwietniowe śniadanie biznesowe. Jego tematem było bezpieczeństwo danych w biznesie. Wchodzące za półtora miesiąca nowe obowiązki dla przedsiębiorców zaprezentował Marcin Borawski z firmy FIT IT.
Droga krajowa nr 63 relacji Łomża - Kolno jest całkowicie zablokowana w miejscowości Borkowo. Doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Dwie osoby zostały poszkodowane. Policjanci kierują jadących na objazdy.
piątek, 13 kwietnia 2018 11:03

Uwaga na oszustki!

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku przekazała do mediów prośbę o pomoc w rozpowszechnieniu informacji na temat nowej metody na oszukiwanie głównie osób w starszym wieku. Przypadki oszustwa i kradzieży pieniędzy z domu miały miejsce na terenie całego województwa, również w Łomży.
piątek, 13 kwietnia 2018 10:21

Napad na bank w Zambrowie

Dwóch zamaskowanych, ubranych na czarno mężczyzn dokonało dziś przed południem napadu na jeden z banków w Zambrowie. Sprawcy, przy użyciu broni palnej lub przedmiotów ją przypominających, usiłowali wymusić na pracownikach placówki wydanie znajdującej się w niej gotówki. Są poszukiwani przez Policję.
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski przekazał dziś radnym miejskim szczegółową informacje o stanie przygotowań do głównych obchodów jubileuszu 600-lecia nadania Łomży praw miejskich. Odbęda się one w dniach 15-17 czerwca 2018, ale nie oznacza to, że tylko wtedy będzie się coś działo. Jubileusz świętowany jest w Łomży przez cały rok i wszystkie lub niemal wszystkie imprezy organizowane w mieście są z nim powiązane.
Marcin Kotecki z I Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie zwyciężył w piątej edycji informatycznego konkursu INFOTEST organizowanego przez Wydział Informatyki i Nauk o Żywności PWSIiP w Łomży.
piątek, 13 kwietnia 2018 06:57

Poseł Kołakowski straci pozwolenie na broń?

Poseł Lech Antoni Kołakowski, z którego mieszkania skradziono we wtorek po włamaniu broń myśliwską, może stracić pozwolenie na jej posiadanie. Policja wszczyna w tym kierunku postępowanie administracyjne. Prawdopodobną przyczyną może być niewłaściwe przechowywanie broni przez posła.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 799

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu