vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Obchody Państwowego Dnia Ratownictwa Medycznego przywiodły wczoraj do siedziby Grupy Ratowniczej Nadzieja przedstawicieli wszystkich służb, a jakimi Grupa na co dzień współpracuje. Święto jak co roku było tez okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień, a także przekazania ratownikom nowego sprzętu.
piątek, 20 października 2017 12:28

MPK przypomina o bezpłatnych biletach dla seniorów

Już tylko 11 dni dzieli nas od 1 listopada, od kiedy to mieszkańcy miasta, którzy ukończyli 60 lat będą mogli korzystać z przejazdów komunikacją miejską w granicach administracyjnych miasta bezpłatnie. MPK przypomina, że aby było można skorzystać z ulgi niezbędne jest posiadanie Łomżyńskiej Karty Miejskiej z zakodowanym elektronicznym biletem wolnej jazdy dla seniora.
Patrolujący łomżyńskie ulice na rowerach policjanci zatrzymali 16-latka, przy którym znaleźli foliową torebkę z marihuaną. Młodzieniec, za posiadanie narkotyków, będzie teraz odpowiadał przed sądem rodzinnym i nieletnich.
piątek, 20 października 2017 11:54

Na Polowej kładą asfalt! [FOTO]

Na ulicy Polowej w Łomży rozpoczęło się dziś układanie pierwszej warstwy asfaltu. Zgodnie z zapowiedzią wykonawcy, na dzień Wszystkich Świętych droga powinna być przejezdna. To ważne, gdyż stanowi ona dojazd do zabytkowego cmentarza przy ul. Mikołaja Kopernika i miejsc parkingowych na Placu Niepodległości.
piątek, 20 października 2017 11:30

Innowacyjne pady do konsoli spod Kolna [FOTO]

Co można robić pod Kolnem? Pewnie dałoby się wymienić wiele ciekawych pomysłów. Okazuje się jednak, że w gminie Kolno można też ulepszać coś, co produkują wielkie koncerny. Tym właśnie zajmuje się firma AimControllers z Zabiela, która poprawia fabryczne kontrolery i pady do komputerów, PlayStation i Xbox'ów.
piątek, 20 października 2017 10:58

Nowa ulica: księcia czy generała?

Księcia Stanisława oraz gen. Władysława Andersa - to dwie propozycje nazw dla nowej, właśnie wybudowanej ulicy na Osiedlu Mazowieckim, łączącej Szosę Zambrowską z ulicą Księżnej Anny. Władze Łomży ogłosiły konsultacje społeczne w sprawie nadania jednej z nich nowemu traktowi. Głosować można do 2 listopada.
piątek, 20 października 2017 07:56

Pedagogika w PWSIiP

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSIiP w Łomży otrzymał zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów pierwszego stopnia z Pedagogiki. Będzie to profil praktyczny, z możliwością wyboru trzech specjalizacji: przedszkolnej i wczesnoszkolnej, doradztwa zawodowego i edukacyjnego oraz pedagogiki medialnej. Oferta dydaktyczna Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży powiększyła się tym samym o czternasty kierunek studiów.
piątek, 20 października 2017 06:47

Pierwsze ślubowanie w SP1 [FOTO]

Po raz pierwszy w nowej Szkole Podstawowej Nr 1 uczniowie czterech klas pierwszych złożyli w czwartek 19 października 2017 r. swoje ślubowanie. Od tego momentu stali się pełnoprawnymi uczniami, ale przeszli też do historii szkoły, która po 18 latach powróciła w mury budynku przy ul. Reymonta 9.
czwartek, 19 października 2017 13:06

Policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden ma do odsiadki sześć miesięcy, a drugi cały rok. Obaj wpadli przypadkiem dzisiejszej nocy na terenie Łomży i trafili już do aresztu.
Dwóch robotników, pracujących przy remoncie barierek na moście w Wiźnie zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło około godz. 9.10. W związku z wypadkiem droga krajowa nr 64 jest zablokowana i tworzą się potężne korki. Policja organizuje objazdy.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 700

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback