gosciniec-lomzynski
mj

mj

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nowogród z dotacją w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. Blisko pół miliona złotych przeznaczono na renowację lokalnych zabytków w trzech podlaskich gminach.
Około godz. 12.30 doszło do kolizji na ul. Piłsudskiego. Do zdarzenia drogowego doszło między stacją Orlenem a pobliskim parkiem handlowym. Kierujący motocyklem mężczyzna wjechał w tył auta poruszającego się przed nim.
We wtorkowy wieczór Teatr Lalki i Aktora w Łomży przeprowadził testy iluminacji zabytkowego budynku. Gruntowny remont teatralnego gmachu niemal dobiegł końca, a efekty widać gołym okiem. Największe wrażenie na przechodniach robi oryginalna instalacja świetlna, którą będzie można zobaczyć po zmroku.
Nabór trwa w wielu jednostkach policji na terytorium województwa podlaskiego, w tym w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży. Otwarta została także rekrutacja do podlaskiej służby celno-skarbowej.
czwartek, 16 sierpnia 2018 10:17

Tarapaty ŁKS-u Łomża. Dwa mecze bez punktu

Drużyna z Łomży zalicza drugą porażkę w tym sezonie. Po raz kolejny nie udaje się wywieźć choćby punktu ze stadionu rywala. Tym razem lepsi okazali się piłkarze Legionovii Legionowo. Lekcja była bolesna. ŁKS Łomża przegrywa aż 5-1 i tym razem wraca do domu na tarczy. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zaliczył Cezary Damianiuk.
czwartek, 16 sierpnia 2018 09:13

Zaostrza się protest policjantów

Protest policjantów, w którym uczestniczą łomżyńscy policjanci trwa w Polsce od ponad miesiąca. Wystartował 10 lipca i wygląda na to, że prędko się nie zakończy. Dotychczasowe rozmowy policjantów z ministerstwem nie przynoszą efektów. Mundurowi zamierzają zaostrzyć protest.  
15 sierpnia w pięknych okolicznościach natury w parku Muzeum Przyrody w Drozdowie odbył się ciekawy koncert międzynarodowej młodzieżowej orkiestry dętej "Wersalinka". Kierownictwo artystyczne nad orkiestrą sprawują: Krzysztof Witkowski (Polska), Rein Vendla (Estonia), Olegs Kolesniczenko i Ruslans Margeviczs (Łotwa). Podczas koncertu orkiestra zaprezentowała muzykę klasyczną, popularną i patriotyczną. Międzynarodowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta "WERSALINKA" ma już trzynaście lat. W ciągu tego okresu zagrało w orkiestrze ok. 800 osób i odbyło się ponad 100 koncertów w Polsce, Estonii, na Białorusi i Ukrainie.
Dzisiejsza część łomżyńskich obchodów Święta Wojska Polskiego rozpoczęła się od uroczystej zbiórki żołnierzy i pracowników Wojska Polskiego stacjonujących w Łomży przed pomnikiem 33. Pułku Piechoty. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele władz miasta i powiatu.
Czterdziestoosobowa grupa dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych uczestniczyła w artystycznym zgrupowaniu w Ośrodku Proserwy koło Augustowa. W dniach 7 – 11 sierpnia 2018 roku w malowniczych terenach miejscowości Serwy uczestnicy kreatywnie i aktywniespędzili kilka wakacyjnych dni.
Podlascy medycy odchodzą od wypełniania papierowych zwolnień. Na ponad 38 tys. wszystkich wystawionych od lipca 2017 r. zwolnień, aż 48 proc. z nich było zwolnieniami elektronicznymi. Za pomocą sieci globalnej przesłano 18 tys. zwolnień. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 11

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu