Sport
niedziela, 23 września 2018 14:31

Knockout Boxing Night: wieczór pełen emocji [VIDEO i FOTO]

Napisane przez pp
Pochodzący z Białegostoku Kamil Szeremeta obronił tytuł mistrza Europy wagi średniej podczas sobotniej gali Knockout Boxing Night zorganizowanej w Łomży. Nasze miasto odwiedzili także znani pięściarze a niespodzianką dla kibiców było oficjalne ogłoszenie walki, którą 10 listopada tego roku stoczą ze sobą obecni na wydarzeniu Artur Szpilka i Mariusz Wach.
sobota, 22 września 2018 11:28

Szczypiornistki Dwójki zagrają dziś z ChKS PŁ Łódź

Napisane przez UM Łomża
O pierwsze ligowe punkty w tym sezonie powalczą przed własną publicznością piłkarki ręczne MKS Dwójka Łomża. W drugiej kolejce grupy A zaplecza Superligi łomżanki podejmą ChKS PŁ Łódź i zechcą zrehabilitować się za wysoką porażkę na inaugurację w Płocku.
Kamil Szeremeta (17-0, 3 KO) i Ruben Diaz (25-1-2, 14 KO) zmieścili się w limicie wagi średniej podczas dzisiejszej oficjalnej ceremonii ważenia w Galerii Veneda przed Knockout Boxing Night w Łomży. Stawką jutrzejszego pojedynku w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich będzie należący do Polaka tytuł mistrza Europy.
niedziela, 16 września 2018 19:55

Nieudany początek Dwójki

Od porażki rozpoczęły pierwszoligowy sezon piłkarki ręczne MKS Dwójka Łomża. Łomżanki w odmłodzonym składzie uległy w Płocku tamtejszemu SMS ZPRP I 23-39 (10-19). Najskuteczniejszą w zespole była Martyna Matysek, która zdobyła 10 bramek.
sobota, 15 września 2018 19:14

Rewelacyjna Łomża pomogła dzieciom [VIDEO i FOTO]

Na Stadionie Miejskim w Łomży odbyła się 4. edycja PKO Biegu Charytatywnego pod hasłem "Pomagamy z każdym krokiem". Swoją sztafetę wystawił między innymi łomżyński Ratusz, w której pobiegł prezydent Mariusz Chrzanowski. Uczestnicy pokonali łącznie 2753 okrążenia, co dało naszemu miastu wysokie drugie miejsce w całym kraju. Inicjatywie przyświecał szczytny cel, jakim była pomoc w dożywianiu dzieci.
Podczas Mistrzostw Polski w półmaratonie rozegranych w Pile, Szymon Kulka z PREFBET ŚNIADOWO Łomża wywalczył tytuł Mistrza Polski. Nasz zawodnik w biegu open zajął 3-cią lokatę przegrywając z 2-ma Kenijczykami.
wtorek, 04 września 2018 07:47

Mordercza podróż poślubna [FOTO]

Napisane przez nadesłane
Świeżo upieczeni małżonkowie i reprezentanci LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Iwona Wicha oraz Piotr Łobodziński udali się w miniony weekend w do leżącego u podnóża Śnieżki Karpacza. Głównym celem ich podróży poślubnej był start w piątej już edycji zawodów o Nazwie Kill the Devil Hill, czyli morderczym podbiegu na skocznię Orlinek.
wtorek, 04 września 2018 07:30

Młoda wicemistrzyni [FOTO]

Napisane przez mano
Aniela Galińska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym została wicemistrzynią województwa podlaskiego skrzatek w tenisie (dziewczęta do lat 12). Łomżanka w finale turnieju MJ Cup musiała uznać wyższość starszej koleżanki z Suwałk Pauliny Aleksandrowicz (NST podlaskie). Trzecie miejsce w turnieju zajęła  Sandra Bałdyga ( UKS Return Łomża).
czwartek, 09 sierpnia 2018 07:52

Kadet Kosowski wygrywa w Warszawie

Wiktor Kosowski zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał w Warszawie turniej tenisa kadetów - chłopców do lat 16. Zawody zostały zorganizowane przez Centrum Tenisowe Presige.
piątek, 03 sierpnia 2018 14:02

Wakacyjny turniej piłki nożnej [FOTO]

Napisane przez nadesłany
W dniach 30 lipca – 3 sierpnia na obiekcie „Moje Boisko Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza 4 odbył się wakacyjny turniej piłki nożnej dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście. W upalny słoneczny dzień, punktualnie w południe na rozpoczęcie sportowej imprezy stawili się zawodnicy zamieszkujący „starą” części naszego miasta.
poniedziałek, 30 lipca 2018 07:38

V Triathlon MOSiR Łomża - pot, upał i nowy rekord! [FOTO i VIDEO]

Triathlon to wymagająca kombinacja - bez wątpienia potwierdziłyby to osoby, które wzięły udział w zmaganiach zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. O zwycięstwo walczyło w tym roku 49 osób. Mimo upału i wysokiej wilgotności powietrza udało się ustanowić nowy rekord!
czwartek, 26 lipca 2018 13:02

Sukcesy młodego tenisisty z Łomży

Napisał mj
Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w deblu we Wrocławiu i drugie w grze singlowej w Bielsko Białej startując w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych PZT.
wtorek, 24 lipca 2018 08:55

Łobodziński w Rosji „dopiero” drugi [FOTO]

Zwycięska passa Piotra Łobodzińskiego na schodach w roku 2018 została przełamana w miniony weekend. Po 11. zwycięstwach biegacz z Łomży musiał zadowolić się w stalicy Rosji drugim miejscem. Była to jednak minimalna porażka, zaledwie o 0,8 sekundy na korzyść biegacza z Niemiec Christiana Riedla.
środa, 18 lipca 2018 09:44

Młodzi biegacze nadal w wysokiej formie [FOTO]

Po czterech dniach przerwy na stadionie miejskim w Łomży znów spotkali się młodzi zawodnicy PREFBETU, aby wystartować w kilku konkurencjach. Tym razem w ramach III Mitingu Łomżyńskiego rozegrano biegi na 100 i 600 metrów oraz skok w dal młodzików.