Sport
środa, 18 lipca 2018 09:44

Młodzi biegacze nadal w wysokiej formie [FOTO]

Napisane przez mano
Po czterech dniach przerwy na stadionie miejskim w Łomży znów spotkali się młodzi zawodnicy PREFBETU, aby wystartować w kilku konkurencjach. Tym razem w ramach III Mitingu Łomżyńskiego rozegrano biegi na 100 i 600 metrów oraz skok w dal młodzików.
piątek, 13 lipca 2018 08:28

Młodzi biegacze w formie

Napisane przez mano
Na stadionie Miejskim w ramach II Mitingu Łomżyńskiego rozegrano biegi na 300 i 1000 metrów. Podczas tych zawodów formą błysnęli biegacze PREFBET ŚNIADOWO Łomża, którzy 2 dni wcześniej wrócili ze zgrupowania w Szklarskiej Porębie.
czwartek, 12 lipca 2018 08:27

Dotacja dla klubów sportowych przegłosowana

Napisane przez mj
Czterysta tysięcy złotych w ramach promocji miasta przez sport otrzymają dwa łomżyńskie kluby. Kwota 250 tys. zł trafi do występującego w trzeciej lidze ŁKS 1926 Łomża, 150 tys. zł zaś, zasili budżet pierwszoligowych piłkarek ręcznych MKS Dwójka Łomża. Radni miejscy przychylili się do wniosku prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego i uchwałę podjęli niemal jednogłośnie.
środa, 11 lipca 2018 08:05

Łobodziński jest nie do zatrzymania [FOTO]

Napisane przez mj
W miniony weekend Piotr Łobodziński z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża po raz trzeci z rzędu triumfował w Manila Vertical Run na Filipinach. W tym roku biegacz z Łomży ponownie musiał zmierzyć się z ponad 1300 schodami, aby dotrzeć do mety usytuowanej na 61 piętrze. Dodatkowo trasa uległa wydłużeniu o ok. 200 m płaskiego odcinka ze względu na konieczność przebudowy klatki schodowej.
W dniach 06-07.07.2018r. na obiekcie sportowym "Orlik 2012" w Pniewie odbyła się czwarta edycja Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża. Z okazji trwających Mistrzostw Świata w Rosji, drużyny wylosowały państwo i pod tą nazwą reprezentowały swoją drużynę. Zawody trwały dwa dni i cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno rywalizujących drużyn jak i kibiców.
środa, 27 czerwca 2018 12:23

Przemysław Łyskawy Mistrzem Polski [FOTO]

Napisane przez mano
Przemysław Łyskawy zawodnik PREFBET ŚNIADOWO Łomża podczas Mistrzostw Polski Juniorów rozegranych w ostatnich dniach we Włocławku wywalczył tytuł mistrzowski w trójskoku. Podopieczny Marka Mierzejewskiego zwycięstwo zapewnił sobie ostatnim skokiem na odległość 14.08m.
wtorek, 26 czerwca 2018 09:26

Łomżyniacy ekstremalnie rozpoczęli wakacje

Napisane przez mj
Akademia Sportu Medyk zajęła drużynowo pierwsze miejsce w biegu Runmagedon, odbywającym się w ten weekend w Ełku. Naszpikowana ekstremalnymi przeszkodami trasa stanowiła spore wyzwanie dla sportowców pochodzących z Łomży. Jednak udało się pokonać trudy szlaku i dobiec do mety.
poniedziałek, 25 czerwca 2018 12:30

Ulewa nie zatrzymała Rafała Pogorzelskiego [FOTO]

Napisane przez mj
Rafał Pogorzelski wywalczył tytuł wicemistrza Polski w biegu na 2000 metrów z przeszkodami podczas Mistrzostw Polski Juniorów odbywających się we Włocławku. Zawodnik „Prefbetu Śniadowo” Łomża dobrze poradził sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Finałowy bieg odbywał się podczas ulewnego deszczu.
środa, 20 czerwca 2018 08:23

Ogrodziński dogadany z zarządem ŁKS-u, a co z piłkarzami?

Napisane przez mj
Po bardzo dobrej końcówce sezonu w wykonaniu piłkarzy ŁKS 1926 Łomża mieszkańcy miasta, a zwłaszcza kibice ostrzą sobie zęby przed następnym ligowym sezonem. Po ostatniej 34. kolejce sezonu trener zespołu Krzysztof Ogrodziński w stonowany sposób podsumowuje cały sezon oraz opowiada o swojej przyszłości w klubie.
wtorek, 19 czerwca 2018 08:15

Mistrzostwa miasta w tenisie [FOTO]

Napisane przez mano
Adam Chojnowski, Ola Niklewicz, Sandra Bałdyga, Hubert Woronowicz, Staś Śmiechowski, Dominika Bikowska, Iza Waldzińska to zwycięzcy letnich mistrzostw miasta Łomży w tenisie dla dzieci i młodzieży. W turnieju wystartowało 93 tenisistów w wieku od 5 do 19 lat.
niedziela, 17 czerwca 2018 12:20

ŁKS 1926 Łomża dalej niepokonany [VIDEO i FOTO]

Napisane przez mj/kz
W ostatnim meczu sezonu rozgrywek III ligi ŁKS 1926 Łomża dokłada zwycięstwo na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd. Drużyna z Łomży grając w dobrym stylu pokonała 2-1 Legię Warszawa II.
To będzie ostatnie ligowe spotkanie w tym sezonie. W meczu 34 kolejki III ligi pewny utrzymania ŁKS 1926 Łomża podejmie na własnym boisku drugi zespół Legii Warszawa. Nasi piłkarze przyzwyczaili już kibiców, że w każdym meczu wręcz gryzą trawę i dają z siebie wszystko. Rezerwy Legii Warszawa są zagrożone spadkiem i jeśli chcą myśleć o pozostaniu w III lidze, muszą spotkanie wygrać. Zapowiada się zacięty mecz.
Dzisiaj przy ul. Zjazd odbyła się konferencja prasowa w związku z półmetkiem kadencji zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Jego przewodniczący Sławomir Kopczewski i Łukasz Uściłowski prezes ŁKS-u Łomża podkreślili, że w dalszym ciągu liczą na tak dobrą, jak dotychczas współpracę pomiędzy związkiem a klubem, oraz miastem Łomża.
środa, 13 czerwca 2018 09:37

Przemysław Łyskawy w reprezentacji Polski

Napisane przez mano
Tegoroczny absolwent Liceum Mistrzostwa Sportowego działającego przy PWSIiP w Łomży Przemysław Łyskawy otrzymał powołanie do reprezentowania Polski w meczu międzypaństwowym juniorów (U20). Mecz lekkoatletyczny Polska-Węgry-Czechy-Słowacja-Słowenia odbędzie się w czeskim Bernie 15 czerwca a nasz zawodnik wystąpi w trójskoku.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 70

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu