wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 11 lipca 2011 09:10

Kup bilet na mecz ze Stomilem!

Napisane przez  fre
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
archiwum archiwum fot. mano
Już od dziś będzie można nabyć bilety na mecz pucharowy pomiędzy ŁKS 1926 Łomża - OKS 1945 Olsztyn, który rozegrany zostanie 20 lipca br. o godz. 19:00 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd w Łomży.

brico lomza

Sprzedaż  biletów będzie prowadzona w sklepiku firmowym klubu na Starym Rynku w  godzinach od 12:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.

W związku z za kwalifikowaniem tego spotkania jako impreza masowa przy zakupie biletu należy okazać dowód osobisty oraz podać imię, nazwisko i numer PESEL.
W nowym sezonie rozgrywkowym jak również podczas meczu pucharowego będą obowiązywały nowe ceny biletów wstępu. Zmiana cen dotyczy jedynie trybuny od rzeki.

  • Trybuna A (kryta): normalny 15zł, ulgowy 10zł
  • Trybuna B (odkryta): obowiązuje jedna cena - 7zł
  • Kobiety i dzieci do 12 lat - 2zł.


W dniu meczu bilety będzie można nabyć od godziny 18:00  bezpośrednio i wyłącznie w kasach na stadionie. Organizatorzy meczu apelują o zakup biletów w przedsprzedaży jak również o wcześniejsze przybycie na stadion, w celu uniknięcia kolejek oraz aby zdążyć z dotarciem na miejsce przed rozpoczęciem spotkania. Kibice na trybuny będą mogli wejść od godziny 18:00.

/lks.lomza.pl/

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu