gosciniec-lomzynski
wtorek, 30 sierpnia 2011 09:04

Premia za III ligę

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Premia za III ligę fot. archiwum
10 tys. złotych z budżetu miasta ma otrzymać ŁKS Łomża 1926. Dotacja to swojego rodzaju "premia" za awans zespołu do III ligi. Pieniądze klub ma dostać na zrealizowanie postawionego sobie celu.
brico lomza

Dotacja w wysokości 10 tys. złotych ma być przyznana na realizację zadania "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez awans I zespołu do III ligi" w okresie od 22. sierpnia do 20. listopada.

Łomżyński zespół do III ligi już awansował, pieniądze można więc określić mianem pewnego rodzaju premii, którą sportowcy będą mogli wykorzystać na treningi i zajęcia sportowe.

Przyznanie dotacji uzależnione jest jednak od opinii mieszkańców. Do końca sierpnia każdy może przesłać swoje zdanie na ten temat na elektroniczny adres ratusza, lub uwagi na piśmie złożyć w siedzibie Urzędu Miasta.

13 komentarzy

  • Odpowiedz łks-fan wtorek, 30 sierpnia 2011 10:09 Umieszczone przez: łks-fan

    10tys. starczy na waciki

  • Odpowiedz robert wtorek, 30 sierpnia 2011 11:07 Umieszczone przez: robert

    dotacja?...na powietrze do pilek starczy

  • Odpowiedz hobbit wtorek, 30 sierpnia 2011 11:48 Umieszczone przez: hobbit

    Wow! Majątek! Co oni z taką kasą zrobią?!
    Lol!

  • Odpowiedz jołek wtorek, 30 sierpnia 2011 12:14 Umieszczone przez: jołek

    Prezes po meczu da wszystkim piłkarzom po sznikersie jako uzupełnienie glukozy

  • Odpowiedz Piłka Nożna Dla Kibiców wtorek, 30 sierpnia 2011 12:33 Umieszczone przez: Piłka Nożna Dla Kibiców

    HA HA HA HA HA HA HA HA...
    no to kozak bez kitu...
    to miasto podało taką informację???
    to się wychylili...
    będzie na 3 piłki, pensję dla trenera, parę butów i jedną wodę ełksiankę...
    dziękujemy miastu za wsparcie dla naszego klubu...
    oby tak dalej to za 136 lat zagramy może w ekstrakalsie...
    pozdro dla tych co z serca wspierają i kibicują naszej drużynie!!! AVE ŁKS Łomża

  • Odpowiedz sjurt wtorek, 30 sierpnia 2011 13:31 Umieszczone przez: sjurt

    ciekawa zagrywka, ale do wyborów jeszcze trochę zostało. Ktoś chyba wyszedł przed szereg. Każda pomoc dla ŁKS-u się przyda jeśli myślimy o grze w II lidze.

  • Odpowiedz y wtorek, 30 sierpnia 2011 13:49 Umieszczone przez: y

    Powinni ta kase podzielic miedzy pilkarzy w zaleznosci kto lie czasu gry spedzil na boisku w trakcie sezonu , ktorym wywalczono awans.Zauwazcie ze tej kasy jeszcze nie ,trzeba jeszcze o nia powalczyc!

  • Odpowiedz 100mph wtorek, 30 sierpnia 2011 14:04 Umieszczone przez: 100mph

    wykupcie karnety w MPK

  • Odpowiedz mati wtorek, 30 sierpnia 2011 16:57 Umieszczone przez: mati

    jaja se miasto robi, odkad pamietam to klub chcial zeby miasto wsparlo pilkarzy,,, zawsze bylo ze nie mozna wspierac, chociaz inne miasta wspieraly swoje druzyny za promocje za rozslawianie danego miasta tylko nasza Lomza olala klub i pilkarzy,, a teraz wyskakuja z 10 tys zlotych ,,, to sie nadaje do smiechu warte,,,, calych tych zlodzieji z urzedu miata powinni powywalac gdzie pieprz rosnie,,,, dla niektorych lomzyniakow to jest jedyna rozrywka obejrzec mecz w sobote,,,, ale urzednicy wola krasc i dbac o pieniadze ale swoje ,,, zlodzieje

  • Odpowiedz Mirek wtorek, 30 sierpnia 2011 18:02 Umieszczone przez: Mirek

    ja uważam że to wystarczająca suma ,sam pracuje w sklepie i zarabiam miesięcznie 600 złotych. na 10000 muszę pracować ponad półtora roku, a taki kopnie se piłkę i chce kasy żeby szpanować za takie pieniądze to możnaby jaki fajny zespół np. Boys czy Skaner zaprosić to i kultura w naszym mieście by zyskała!pozdro!

  • Odpowiedz musi wtorek, 30 sierpnia 2011 23:09 Umieszczone przez: musi

    Powiem kawal!---mistrzu potrzebuje 100 zl ? co 50 zl-po co ci 30 zl, kiedy starczy ci 20 masz 10 i dobrze pilnuj!

  • Odpowiedz do roboty! wtorek, 30 sierpnia 2011 23:35 Umieszczone przez: do roboty!

    11-tu nierobów biegających raz na tydzień za piłką! ot co!

  • Odpowiedz pseudonim środa, 31 sierpnia 2011 10:20 Umieszczone przez: pseudonim

    200tyś zł premii to coś ,ale bez przesady 10tyś ? na klub grający w II lidze i mający walczyć znowu o zaplecze ekstraklasy ? Ten klub to może być wizytówka miasta a jak raz się udało grać w 1 lidze to i teraz się uda . Ale bez kasy to będzie dupa .