vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
sobota, 16 lipca 2016 13:27

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(9 głosów)
[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy fot. gak / Archiwum MyLomza.pl
O godzinie 17.00 piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża rozpoczną bój o awans do I rundy Pucharu Polski. W meczu rundy wstępnej podejmą na własnym boisku faworyzowany zespół GKS-u Tychy, beniaminka I ligi. Portal MyLomza.pl zaprasza na transmisję na żywo tego spotkania kilka minut przed pierwszym gwizdkiem.

O tym, że ŁKS nie jest faworytem w dzisiejszym spotkaniu nie trzeba nikogo przekonywać. Biało-czerwoni chcą jednak sprawić niespodziankę i wypaść w tegorocznych rozgrywkach pucharowych nie gorzej niż przed rokiem. Czy zdołają? Trzeba w to mocno wierzyć, bo tylko wówczas będzie to możliwe. Tej wiary nie brakuje trenerowi i piłkarzom. Mamy nadzieję, że również kibicom, ale o tym przekonamy się kiedy zobaczymy, w jakiej liczbie pojawią się na stadionie, by wspierać naszych chłopaków.

Wszystkich, którzy są zbyt daleko, żeby być dziś przy Z18, zapraszamy na transmisję, którą rozpoczniemy kilka minut przed 17.00, a zakończymy po rozmowie z trenerem Mateuszem Miłoszewskim, po zakończeniu zwycięskiego, miejmy nadzieję, meczu.

15 komentarzy

  • Odpowiedz Kibol sobota, 16 lipca 2016 14:37 Umieszczone przez: Kibol

    Wszyscy na mecz !!

  • Odpowiedz GKS71 sobota, 16 lipca 2016 15:03 Umieszczone przez: GKS71

    TYLKO ZWYCIESTWO GKS TYLKO ZWYCIESTWO TYLKO TYSKI GKS

  • Odpowiedz USA sobota, 16 lipca 2016 15:51 Umieszczone przez: USA

    TYLKO ŁOMŻA ŁKS !! Pozdro z NY !!

  • Odpowiedz Łomża sobota, 16 lipca 2016 15:53 Umieszczone przez: Łomża

    GKS71 spokojnie...to początek sezonu...nie wszystko musi Tyszanom wyjść. W tamtym roku w Pucharze Raków Częstochowa się na Łomży przejechał a Chrobry Głogów najadł strachu...

  • Odpowiedz Łomża sobota, 16 lipca 2016 15:54 Umieszczone przez: Łomża

    Pozdro USA

  • Odpowiedz Łomża sobota, 16 lipca 2016 16:10 Umieszczone przez: Łomża

    Kamerzysta nie pij tyle...kamera ci spierdala!!!

  • Odpowiedz kriss sobota, 16 lipca 2016 17:13 Umieszczone przez: kriss

    jaki wynik ?

  • Odpowiedz Łomżyniak sobota, 16 lipca 2016 17:26 Umieszczone przez: Łomżyniak

    Do boju GKS

  • Odpowiedz Tyszanin sobota, 16 lipca 2016 18:21 Umieszczone przez: Tyszanin

    Dzieki za transmisje

  • Odpowiedz GKS_TYCHY sobota, 16 lipca 2016 18:46 Umieszczone przez: GKS_TYCHY

    dzieki wielkie za transmisje !

  • Odpowiedz Lupiniak sobota, 16 lipca 2016 19:30 Umieszczone przez: Lupiniak

    Jaki wynik ?

  • Odpowiedz lomzanin sobota, 16 lipca 2016 21:40 Umieszczone przez: lomzanin

    2-3 po dogrywce

  • Odpowiedz GKS71 sobota, 16 lipca 2016 21:51 Umieszczone przez: GKS71

    DZIEKI PANOWIE ZA TRANSMISJE POWODZENIA W NOWYM SEZONIE

  • Odpowiedz jujuj sobota, 16 lipca 2016 23:53 Umieszczone przez: jujuj

    ŁKS nie ma żadnych szans na utrzymanie - IV liga!!!

  • Odpowiedz Engi niedziela, 17 lipca 2016 09:11 Umieszczone przez: Engi

    Bardzo dobry sprawdzian dla Łksu ogromna ambicja i determinacja nie wystarczyły niestety brak jeszcze umiejętności czysto piłkarskich ale nie jest źle na pewno trzeba wzmocnień.Nowi zaprezentowali się przyzwoicie Baranowski walczył z rywalami jak równy z równym w środku pola po zejściu Rydzewsiego,Korotkiewicz ogromna ambicja ale jeszcze musi pracować Kimura potrafi strzelać bramki co prezentował w poprzednich klubach widać sztab szkoleniowy i działacze nie śpią łatają dziury brawo panie Kulesza i Miłoszewski czekamy na więcej za Zaniewskim, Maćkowskim,Przysową nie będę płakał niech idą w cholerę takich ludzi więcej nie potrzebujemy,