Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Porażka na koniec jesieni fot. gak/Archiwum MyLomza.pl
Ostatni mecz rundy jesiennej III ligi zakończył się porażką ŁKS-u 1926 z Huraganem Morąg 0:2. Wynik meczu ustalony został już w pierwszej połowie po dwóch rzutach karnych podyktowanych na korzyść gospodarzy. Biało-czerwoni nie byli w stanie odrobić strat i przerwę zimową spędzą na styku ze strefą spadkową.

jaapee

Obie bramki dla gospodarzy sobotniego meczu strzelił z rzutów karnych Daniel Chiliński. Pierwszy gol padł w 20. minucie meczu, a drugi 21 minut później. ŁKS, który na to spotkanie wyszedł w identycznym składzie co przed tygodniem na mecz z ŁKS-em Łódź, po raz kolejny nie był w stanie pokonać bramkarza rywali. Właściwie nie powinno to specjalnie dziwić, bo zespół z Morąga dysponuje na końcy rundy drugą defensywą w lidze. Huragan w 16 rozegranym meczach stracił tylko 12 goli. Niestety, ŁKS nie ustrzegł się błędów i do domu wrócił na tarczy.

Sobotnia porażka zepchnęła biało-czerwonych na 13. miejsce czyli tuż nad strefą spadkową. Na ten moment podopieczni trenera Miłoszewskiego mają co prawda nad 14. Ruchem Wysokie Mazowieckie cztery punkty przewagi, ale to może się zmienić jeszcze dzisiaj. Jeżeli bowiem Ruch wygra dziś swoje domowe spotkanie z Pelikanem Łowicz, to przewaga nad najwyżej ulkowanym kandydatem do spadku zmaleje do zaledwie jednego punktu.

• Odpowiedz mark niedziela, 20 listopada 2016 19:29 Umieszczone przez: mark

skrot meczu.Sedziego ,trzeba zapamietac.Za ,podyktowanie rzutow ,karnych,ktorych nie bylo.
    Na ,wiosne niemal wszystkie mecze z druzynami z dolu tabeli gramy w Lomzy,oprocz Elku.Defensywa jest ok ale druga linia i atak nie spelnia oczekiwan.Trzeba ,zmienic styl gry na ofensywny,zeby zaczac wygrywac te domowe ,mecze.Potrzeba z przodu dwoch ,bramko strzelnych pilkarzy,tylko nie emerytow(moze wypozyczyc Zaniewskiego z Motoru oraz napastnika z Bielska P. oraz dobrego rozgrywajacego))potrzebne testy i sparingi.Dwum ,pilkarzom ,trzeba podziekowac,ktorzy nie spelnili oczekiwan i nie wywalczyli miejsca w pierwszej ,druzynie.

• Odpowiedz Auu niedziela, 20 listopada 2016 19:40 Umieszczone przez: Auu

Mam nadzieję i pewnie nie tylko ja, że w tej przerwie zimowej trener ściągnie kogoś dobrego do naszej drużyny i zaczniemy też wygrywać, a nie tylko remisować. Dobrze, że jesteśmy nad strefą spadkową.

• Odpowiedz Sędzia na emeryturze. niedziela, 20 listopada 2016 21:41 Umieszczone przez: Sędzia na emeryturze.

No cóż,obydwa karne z kapelusza. Nie zmienia to faktu,że za mało bramek strzelamy. Oby na wiosnę gorzej nie było.

• Odpowiedz mark niedziela, 20 listopada 2016 23:09 Umieszczone przez: mark

Sytuacja w Lidze jest powazniejsza niz nam sie wydaje.Dla czego?
    OZPN-Warszawa -organizacjie 3 Ligi na wstepie po reorganizacj przyznala dla PZPN Lodz.Wiadomo ,zeby LKS lub Widzew Lodz,awansowal do 2 Ligi i ustawili sobie terminy ,sedziow itd...ok.Ale w zamian za to IV Liga grupa W-wska ma 2 grupy i rok temu zwyciescy rozgrywali mecz barazowy ,zeby awansowac do 3 Ligi(awans Huragan Wolomin),Od ,nastepnego sezonu barzau nie ,bedzie i awansuja wygrani z gr.Polnoc i Poludnie.Czyli automatycznie z 3 Ligi spade 5 zespolow.LKS 1926 Lomza, zajmuje 6 m/ce od ,konca.Ale-Concordia Elblag ,po slabym starcie gra coraz lepiej i nie wykluczone ze wyjdzie z grupy spadkowej.Na ,dodatek w 2 Lidze ,Polonia W-wa jest slaba i moze spasc oraz Olimpia Zambrow ,od strony organizacyjno-finansowej moze ,wycofac sie z 2 Ligi.Czyli na pewno ,bezpiecznym miejsce na koniec sezonu ,moze byc dopiero 11 poz. w 3 Ligowej tabeli.

• Odpowiedz zambrow poniedziałek, 21 listopada 2016 11:24 Umieszczone przez: zambrow

do mark /Olimpia sobie poradzi ale twoj Lks a zwlaszcza miasto Lomza finansowo tonie.

• Odpowiedz mark poniedziałek, 21 listopada 2016 11:54 Umieszczone przez: mark

W ,Zambrowie i regionie jest bezrobocie.To ,dla czego utrzymujecie pilkarzy z calej Polski.Na,meczach jest mala frekwencja,chyba tylko dla tego zeby grac w wyzszej Lidze niz Lomza.Chlopaki z Zambrowa,graja w Czyzewie czy Sokolach?Zenada.

• Odpowiedz ffff poniedziałek, 21 listopada 2016 15:10 Umieszczone przez: ffff

W tamtym sezonie widać jak sobie poradziliście. Nie było kasy i wszyscy zawodnicy od was pouciekali. I w tym może być to samo.

• Odpowiedz mark poniedziałek, 21 listopada 2016 17:57 Umieszczone przez: mark