Puchar Prezydenta dla drużyny UKS 9 Łomża [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Puchar Prezydenta dla drużyny UKS 9 Łomża [FOTO] fot. MOSiR
Drużyna UKS 9 Łomża zwyciężyła w Ogólnopolskim Turniej Mini Koszykówki Chłopców pod nazwą „Łomża Cup 2016" o Puchar Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego. Turniej rozegrany został w piątek 18 listopada, w hali im. Olimpijczyków Polskich.

Organizatorami rozgrywek byli UKS 4 Łomża, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Łomży. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: UKS 4 Łomża, UKS 9 Łomża, Młode Żubry Białystok oraz UKS Łomżyczka.

Najciekawszym spotkaniem był mecz pomiędzy UKS 4 Łomża a UKS 9 Łomża. Jak się później okazało był to mecz o pierwsze miejsce w turnieju, które ostatecznie powędrowało do zawodników z UKS 9 Łomża.

• UKS Łomżyczka – Młode Żubry Białystok 46:12

W klasyfikacjach indywidualnych najlepszymi zawodnikami w swoich drużynach zostali:

• UKS 4 Łomża – Patryk Boniecki
  • UKS Łomżyczka – Patryk Bałęczny
  • UKS 9 Łomża – Jakub Górski
  • Młode Żubry Białystok – Marcel Jakubiec

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik UKS 9 Łomża Łukasz Anusewicz.