996x200
środa, 23 listopada 2016 10:50

Audyt i kurator w Młodzieżowym ŁKS-ie. Co dalej z klubem? [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Audyt i kurator w Młodzieżowym ŁKS-ie. Co dalej z klubem? [VIDEO i FOTO] fot. gak
Niepokojące informacje dotarły ostatnio z Młodzieżowego ŁKS-u. Do Prezydenta Łomży zwróciła się grupa rodziców, po których interwencji w klubie odbędzie się audyt wykorzystania publicznych środków, a władzę czasowo przejmie kurator. Wczoraj odbyło się spotkanie członków stowarzyszenia.

jaapee

Wczorajsze spotkanie w auli PWSIiP miało być początkowo Walnym Zebraniem Sprawozdawczo-Wyborczym. Zamieniło się jednak w spotkanie nieformalne bo okazało się, że obecny zarząd na czele z prezesem Marcinem Trojanowskim nie ma umocowania prawnego i nie może zwołać Walnego. Jak do tego doszło?

Do Prezydenta Łomży wystąpiła z pismem grupa rodziców dzieci trenujących w MŁKS-ie, która poinformowała o dostrzeżonych nieprawidłowościach w klubie. Rodzice podnosili przede wszystkim fakt, że obecny zarząd nie zwołał w wymaganym statutem terminie Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego wobec czego od mniej więcej połowy 2015 roku działa bez umocowania prawnego. Co za tym idzie wszelkie umowy podpisywane przez ten zarząd nie mają mocy prawnej. W tym umowy na realizację zadań publicznych i pobierane na ten cel dotacje z miejskiej kasy. W tej sytuacji Prezydent musiał zarządzić w klubie audyt finansowy, a wkrótce ustanowiony zostanie kurator. To on dopiero będzie władny zwołać Walne, które wybierze nowy zarząd.

W piśmie od rodziców znalazło się więcej uwag odnośnie pracy obecnego zarządu klubu, ale ta opisana wyżej wygląda na najpoważniejszą, może bowiem skutkować koniecznością zwrotu dotacji, a to z kolei wpędzi klub w tarapaty finansowe i postawi pod znakiem zapytania jego dalsze funkcjonowanie. Tymczasem w MŁKS-ie trenuje ponad 500 dzieci z Łomży i regionu! Jak podkreślali obecni na wczorajszym spotkaniu, to dobro dzieci jest w tym wszystkim najważniejsze.

Jak można było wywnioskować z nastrojów panujących na sali, obecny zarząd wraz z prezesem cieszy się poparciem większości rodziców, którzy jednocześnie są członkami stowarzyszenia. Grupa, która podpisała się pod pismem do Prezydenta liczy, jak podała jedna z bardziej aktywnych mam, około 20-30 osób.

Jak się to wszystko skończy? Na razie nie wiadomo. Dyskusja podczas wczorajszego spotkania była momentami dość emocjonalna i trwała ponad dwie godziny. Zapraszamy na obszerną wideorelację z jej przebiegu.

113 komentarzy

  • Odpowiedz dsa środa, 23 listopada 2016 11:34 Umieszczone przez: dsa

    Nie 20- 30 lecz 19 osób

  • Odpowiedz ..... środa, 23 listopada 2016 11:52 Umieszczone przez: .....

    ..nie 19 a 3 czy 4. Reszta podpisała się po namowach i teraz tego żałuje!

  • Odpowiedz Iwanka34@wp.pl środa, 23 listopada 2016 11:53 Umieszczone przez: Iwanka34@wp.pl

    To, że zarząd "cieszy się poparciem" nie zwalnia go z przestrzegania prawa. Jak widać już doprowadzono do dużego problemu.Jak okazuje się tylko 20-30 "aktywnych mam" to rozumie.Reszta dalej chce działać jak za dawnych PRL-owskich lat albo ma to w d...

  • Odpowiedz Ja_nie środa, 23 listopada 2016 12:01 Umieszczone przez: Ja_nie

    A gdzie w tym wszystkim dobro dzieci!? Być może treningi trzeba będzie zawiesić... i jeszcze jedno pytanie ile będzie kosztowało wprowadzenie Kuratora do MŁKS?

  • Odpowiedz sławuś środa, 23 listopada 2016 12:10 Umieszczone przez: sławuś

    Widać że ludzie którzy rozpętałi całą aferę są kierowani przez pewne osoby którzy chcą przejąć klub w własne ręce. Dlaczego?Ponieważ dzięki właśnie obecnemu Zarządowi Młodzieżowy Łomżyski Klub Sportowy rozrosł się do wielkich rozmiarów. Dla niektórych jest to smakowity kąsek i już pewnie w głowach mają plan jak będą sobie wydatkować pieniądze ze składek. Chyba jednak nie spodziewali się takiego poparcia ,dla jak to podkreślali "nielegalnego " ZARZĄDU. Zarządu który pracuje społecznie. Komuś to przeszkadzało że coś się udaje,że idzie w dobrym kierunku.

  • Odpowiedz Łomżyniak środa, 23 listopada 2016 12:18 Umieszczone przez: Łomżyniak

    Szanowna Iwanko!
    Już poprzedni zarząd działał nielegalnie, bo on również nie zwoływał walnych zebrań członków w odpowiednim czasie i jakoś nikomu to wtedy nie przeszkadzało.
    Dopiero po usunięciu z klubu pewnych osób zupełnie przypadkowo zwrócono uwagą na zaistniałą sytuację. Podkreślam ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO.
    Pozdrawiam Cię serdecznie.

  • Odpowiedz dziękuję środa, 23 listopada 2016 12:24 Umieszczone przez: dziękuję

    Mamy które to niby rozumieją powinny ten problem zgłosić do ZARZĄDU i uregulować te sprawy w własnym gronie. Nie było by to zamiatane pod dywan tylko wyprostowane i poprawienie statutu. I to by było działanie dla dobra dzieci. Wolał jednak napisać DONOS DO MIASTA argumentując to dobrem klubu. Gdzie byliście w 2011 roku , 2012,2013, 2014. Nie przeszkadzało wam co wtedy się działo? Wszystko było dobrze? Dlaczego nie domagałyscie się żeby WALNE było w roku 2015? Dlaczego ta wasza szopka zaczęła się dopiero w tym roku i przyjściu koordynatora który zaczął pomagać wprowadzać porządek wśród trenerów. Dzisiaj musiałem powiedzieć synowi że nie ma treningu. Musiałem Go pocieszać i patrzeć na jego załzowione łzy i smutną buzię. Jeżeli to jest waszym zdaniem dobro mojego dziecka to w Jego imieniu i moim DZIĘKUJĘ!!!

  • Odpowiedz ~~ środa, 23 listopada 2016 12:32 Umieszczone przez: ~~

    Pierwsze pytanie, jakie ciśnie się na usta w tej sytuacji, to dlaczego Zarząd Stowarzyszenia pozwolił na to, by działać nielegalnie, czym naraził klub i siebie na konsekwencje finansowe? Nie winą tzw. "zbuntowanych" rodziców jest, że Zarząd nie przestrzegał prawa!
    Już kiedyś przez brak odpowiedniego nadzoru ze strony członków stowarzyszenia jeden ŁKS upadł. Dobrze, że jest ktoś, komu zależy na tym, by obecne stowarzyszenie funkcjonowało zgodnie z przepisami prawa.

  • Odpowiedz Sponsor MŁKS-u środa, 23 listopada 2016 12:37 Umieszczone przez: Sponsor MŁKS-u

    Załzawione oczka, smutna buzia...
    Babskie argumenty jadą na emocjach i za takie dziękuję (ironia).

    Prawda jest taka, ze klub działa nielegalnie. Nie rozdzierajcie szat, mleko się rozlało, komisarz posprzata i działamy dalej.

    Im dłużej drążycie temat, tym więcej będzie złych emocji, które nic nie zmienią, tylko po babsku skłócą ludzi.

  • Odpowiedz Może będzie dobrze    Oby !!!!! środa, 23 listopada 2016 12:44 Umieszczone przez: Może będzie dobrze Oby !!!!!

    Co Nas nie zabije to Nas wzmocni !!!!!

  • Odpowiedz oxy środa, 23 listopada 2016 12:48 Umieszczone przez: oxy

    Trenerowi tego rocznik współczuje
    Atmosfera wręcz idealna do pracy

  • Odpowiedz 2005  aut środa, 23 listopada 2016 12:51 Umieszczone przez: 2005 aut

    Światło światłem ale że podgrzewanych
    boisk niema skandal !!!!!!

  • Odpowiedz tako środa, 23 listopada 2016 12:56 Umieszczone przez: tako

    Z tym zamachem na kasę może być prawda. Widziałem jak dwie najgłośniejsze mamy w chwili pojawienia się jednego z członków zarządu seniorów podbiegły i się grzecznie przywitały - aż ciśnie się na usta dopowiedzieć "melduję wykonanie zadania" :)
    pół banki piechotą nie chodzi. Za dychę dzieci pograją za stodołą a resztę wpompujemy w seniorów. Obym się mylił

  • Odpowiedz Piłka środa, 23 listopada 2016 13:00 Umieszczone przez: Piłka

    Czy to ten Pan chciał przejąć ŁKS 1926? Pytam tylko z ciekawości,bo za działalność w MŁKS mam do wszystkich udzielających się tam osób szacunek.

  • Odpowiedz ~tatusiek środa, 23 listopada 2016 13:00 Umieszczone przez: ~tatusiek

    Mistrzostwo świata! Donosiciele poszli do Prezydenta, bo chcieli dobrze dla dzieci. Chyba nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Trzech prawników pracowało nad tym, aby skompromitować Zarząd i Stowarzyszenie. Niestety skompromitowała się grupa rodziców z "Komitetu Oszalałych Rodziców" jak się ich już określa (sztuk 19 z tego co wiem).
    Zdziwiłbym się gdyby ktokolwiek chciał jeszcze społecznie działać w Zarządzie i zajmować się szkoleniem dzieciaków w naszym mieście...
    ŁKS Łomża seniorski upadł, bo zabrakło kasy. W Młodzieżowym kasa się zgadza, dzieci z roku na rok jest coraz więcej, poziom szkolenia od kiedy zatrudniono Koordynatora wzrósł znacznie.
    Można było załatwić te sprawy z Walnym, Statutem itp. we własnym gronie...
    Może jak ktoś ma informacje niech napisze konkretnie komu zależy na zburzeniu tego co było tak mozolnie budowane (prezes Kulesza?, trenerzy banici?).
    Pozdrawiam.

  • Odpowiedz Anna D środa, 23 listopada 2016 13:03 Umieszczone przez: Anna D

    Tak to już jest, ludzie dymają za darmo, a babska oderwą się na chwilę od kuchennego gara i rzucają jadem, znawczynie od przepisów się znalazły, zostawcie klub w spokoju, zabierzcie te wasze biedne dzieci z klubu jak wam się nie podoba, najlepiej do Kolna

  • Odpowiedz try środa, 23 listopada 2016 13:05 Umieszczone przez: try

    Sponsor ŁKS
    Poczytaj post sławusia i może zrozumiesz o co chodzi w tej rozgrywce. Nie o dzieci tylko kasę i odsuniecie od wpływu na MŁKS grupy która zaczęła być rozliczana ze swojej pracy przez nowego koordynatora. Od nas rodziców zależy teraz co dalej będzie się działo z NASZYM klubem, wspólnie możemy nie dopuścić do przejęcia klubu i powrotu do wcześniejszego marazmu. Myślę ze pokażemy to na przyszłym walnym

  • Odpowiedz rodzic środa, 23 listopada 2016 14:08 Umieszczone przez: rodzic

    a taki był fajniutki...haha...taki pewniutki

  • Odpowiedz rodzic środa, 23 listopada 2016 14:10 Umieszczone przez: rodzic

    Żegnamy....

  • Odpowiedz fgh środa, 23 listopada 2016 14:14 Umieszczone przez: fgh

    Pożegnać to możesz sam siebie, nie ma miejsca dla donosicieli w młks

  • Odpowiedz fgh środa, 23 listopada 2016 14:25 Umieszczone przez: fgh

    Aha i zabierz ze sobą pozostałych 18

  • Odpowiedz Anna D. środa, 23 listopada 2016 14:29 Umieszczone przez: Anna D.

    Przepraszam....

  • Odpowiedz łks fan środa, 23 listopada 2016 14:33 Umieszczone przez: łks fan

    Te zakompleksione mamuśki najchętniej same wzięły by władze w swoje ręce tyle że nie mają pojęcia jak funkcjonuje klub piłkarski
    a próbują ingerować nawet w metody treningowe,absurdem będzie jeżeli pozwolimy kilku idiotkom rozpieprzyć to co z mozołem było budowane przez tak długi okres

  • Odpowiedz rodzic środa, 23 listopada 2016 14:37 Umieszczone przez: rodzic

    Właśnie dostałam sms-a, że TRENINGI ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA, której paniusi podziękować za to własnoręcznie. Gdzie byłyście do tej pory!!! Przyczajone w krzakach!!! Poczekamy a potem wszystko rozp...
    Mam nadzieje, że treningi szybko wznowią. Dzieciaki na nich się świetnie bawią.

  • Odpowiedz cala prawda środa, 23 listopada 2016 14:40 Umieszczone przez: cala prawda

    tak wszyscy mowia ze to niby spolecznie a czyje firmy prywatne zalatwiaja dresy nadruki itp i itd no czyje pytam kto placi za jazdy dzieci na turnieje my rodzice wozimy swoimi autami dzieci to gdzie te pieniadze no gdzie pytam ani busa ani sponsora dzieje sie zle kto glebiej zna temat to wie walek na walku

  • Odpowiedz ~~ środa, 23 listopada 2016 14:42 Umieszczone przez: ~~

    Czemu treningi są zawieszane? Przecież nikt klubu nie rozwiązał, ani nie zawiesił! W moim odczuciu treningi mogą odbywać się normalnie, a ich odwołanie jest formą wywarcia jakiegoś nacisku poprzez niezadowolenie dzieci i ich rodziców.

  • Odpowiedz cala prawda środa, 23 listopada 2016 14:44 Umieszczone przez: cala prawda

    popatrzcie na RONA ELK popatrzcie na BIALYSTOK nawet na taki ZAMBROW WSZYSTKO AUTOKARY BUSY a lomza biedna rodzice zwala sie na 6 aut na turniej dzieci wysiada po 3 z kazdego auta i zgoda zal patrzec

  • Odpowiedz łks fan środa, 23 listopada 2016 14:48 Umieszczone przez: łks fan

    pani Anna i jej dwie przyjaciółki blondynki
    powinny teraz wyjaśnić naszym dzieciom do czego doprowadziła ich decyzja,swoją drogą to jestem ciekawy co ich synowie powiedzą jak dowiedzą się od kolegów że cała ta prowokacja to ich robota
    pozdrawiam was drogie panie

  • Odpowiedz ! środa, 23 listopada 2016 14:48 Umieszczone przez: !

    Na wyjazdy ligowe zawsze był opłacony BUS! Nie rozumiem jak można wozić dzieci prywatnym transportem na rozgrywki ligowe? Może tak zdecydowali Rodzice tych roczników? Proszę o konkrety, który rocznik i ile razy musiał na ligę jeździć prywatnymi samochodami? A może to chodzi o mecze w Łomży na ul. Zjazd, to ja też prywatnym samochodem dowoziłem dziecko :-)

  • Odpowiedz cala prawda środa, 23 listopada 2016 14:49 Umieszczone przez: cala prawda

    zciagneli koordynatora z polski pytam po co to blizej nie ma juz nikogo tylko hajs pchac tysiacami zeby przychodzil na treningi i pytal dzieci 11 letnich czy umieja liczyc do 10 i czy wiedza ktora to lewa noga przecierz to kpina dzieci juz zniechecily sie do koordynatora i tych jego zabaw glupkowatych

  • Odpowiedz tkm środa, 23 listopada 2016 14:51 Umieszczone przez: tkm

    Skąd mają być pieniądze na autokary kiedy Pan siedzący w pierwszym rzędzie, który najgłośniej wykrzykiwał zarzuty sam przyznał ze jego dziecko trenuje a on nie płaci składki o 1,5 roku? Pytam skąd?

  • Odpowiedz cala prawda środa, 23 listopada 2016 14:52 Umieszczone przez: cala prawda

    prosze bardzo rocznik 2005 ile razy byl oplacony bus przez ostatnie 2 lata widzialem bus moze 3 razy a na lige czy sparingi jezdzili prywatnym transportem czyli swoimi autami obrotniaczku !

  • Odpowiedz cala prawda środa, 23 listopada 2016 14:54 Umieszczone przez: cala prawda

    tkm wlasnie z dotacji i sponsorow nie macie pojecia o niczym

  • Odpowiedz fgh środa, 23 listopada 2016 14:54 Umieszczone przez: fgh

    Cala prawda
    Masz dowody na nieprawidłowości finansowe?. To je ujawnij. Uważaj żebyś nie musiał się tłumaczyć z tych pomówień

  • Odpowiedz zabawka środa, 23 listopada 2016 14:56 Umieszczone przez: zabawka

    a czy pan koordynator tez spolecznie z rzeszowa przyjezdza? a prezes trojanowski przez czyja firme zamawia dresy koszulki itp co robi przetarg i wylania najlepsza oferte oj wiem ze nie mozna by tak dlugo pisac

  • Odpowiedz cala prawda środa, 23 listopada 2016 14:59 Umieszczone przez: cala prawda

    fgh to nie sa pomowienia tylko moje zdanie zyjemy w wolnym kraju gdzie jest wolnosc slowa tak mysle tak pisze nic pod pomowienia tu nie widze zebym kogos obrazil czy cos innego nie dozwolonego napisal

  • Odpowiedz Z Łomży środa, 23 listopada 2016 15:08 Umieszczone przez: Z Łomży

    Prezes popełnił jeden błąd, skoro musiał zwołać walne to trzeba było tak zrobic, stało sie inaczej, trudno, ale trzeba jak najszybciej tą sprawę wyjaśnić. Nie zmienia to jednak faktu, że Panie którym się tyle nie podoba w funkcjonowaniu klubu są podstawione przez osoby, ktore chcą przejąć klub. Niestety ale w Łomży nic nie moze byc normalnie

  • Odpowiedz Łomzyniak środa, 23 listopada 2016 15:15 Umieszczone przez: Łomzyniak

    Wy tu gadu, gadu. A najbardziej cierpią dzieci. KIEDY WZNOWIENIE TRENINGÓW!!!

  • Odpowiedz 2010 środa, 23 listopada 2016 15:18 Umieszczone przez: 2010

    Obejrzyjcie wystąpienie 2 Panów, bardzo merytoryczne. Od 58:25 i 1:08:00

  • Odpowiedz łks fan środa, 23 listopada 2016 15:19 Umieszczone przez: łks fan

    dałeś se wodę z mózgu tym babom zrobić i nik zmień na g... prawda

  • Odpowiedz fgh środa, 23 listopada 2016 15:32 Umieszczone przez: fgh

    Do cala prawda,
    widzę że zmieniłeś ton wypowiedzi czyli nie masz żadnych dowodów na swoje insynuacje, tęsknisz za starym koordynatorem???. Pożegnaj się z ta myślą, te czasy marazmu i bylejakości już nie wrócą. Zobaczycie pieniacze z 2005 rocznika ilu nas będzie na walnym.

  • Odpowiedz slavus środa, 23 listopada 2016 15:33 Umieszczone przez: slavus

    Co do transportu rocznika 2005 na zawody ligowe to proszę odpowiedzieć czy pretensję są za obecny czy były sezon?

  • Odpowiedz łks fan środa, 23 listopada 2016 15:51 Umieszczone przez: łks fan

    teraz w łomży zanim przyjmą jakieś dziecko na jakiekolwiek zajęcia sportowe będą się upewniać czy aby na pewno to nie 2005 a fotografia mamy będzie obowiązkowa
    co wyście zrobiły własnym dzieciom?

  • Odpowiedz łks fan środa, 23 listopada 2016 15:53 Umieszczone przez: łks fan

    ale sukienusie i fryzurki przed kamerą uwiecznione tylko lajki się jakoś nie sypią
    ŻENADA!!!!

  • Odpowiedz a idź Pan..... środa, 23 listopada 2016 15:59 Umieszczone przez: a idź Pan.....

    No tak, Pan Trojanowski mieszał, mieszał i namieszał. Dalej chodzi i miesza, niczego się nie nauczył. Klub mu chcą przejąć??? Przecież to on chciał przejmować ŁKS, nie wyszło to teraz kryje się za kłamstwami i pomówieniami. Sam się przyznał że jego celem jest seniorski a opowiada że to seniorski chce młodzieżowego. Z głową chyba coś nie tak. Żal patrzeć jak się w du... poprzewracało. Pan koordynator następny specjalista, nie potrafi ułożyć grafiku, żeby się treningi nie pokrywały. Robi z ludzi idiotów i mydli oczy ładnymi sloganami - kolejny "światowiec" - "uzdrowiciel" kasę przyjechał wyciągać z łatwowiernego Trojanowskiego.

  • Odpowiedz pannaa środa, 23 listopada 2016 16:19 Umieszczone przez: pannaa

    Jak P. Trojanowski robi społecznie również odzież i gadżety dla wszystkich dzieciaków to świętym zostanie chłop ;].

  • Odpowiedz papa środa, 23 listopada 2016 16:24 Umieszczone przez: papa

    Koordynator ostry ham i prostak. On z dziećmi pracuje? Za te zachowanie i pstryczki wobec ŁKS-u (tego z 90 letnią historią, a nie pseudotworów) w papę ma.

  • Odpowiedz Bonanza środa, 23 listopada 2016 16:28 Umieszczone przez: Bonanza

    Czemu film został uciety? Był dłuższy rano jeszcze

  • Odpowiedz Toja środa, 23 listopada 2016 16:31 Umieszczone przez: Toja

    Będzie się działo na Walnym... Wstyd! Jak można we własne gniazdo srać. Myślę, że obecny Zarząd ma poparcie większości Rodziców i absolutorium to tylko formalność. Pytam więc po co to wszystko drogie Panie? Chodzi o jakieś swoje gierki, a cierpią na tym nasze dzieci.

  • Odpowiedz Fan piłki nożnej środa, 23 listopada 2016 16:31 Umieszczone przez: Fan piłki nożnej

    Jeśli się nie mylę to część inicjatorów ma dzieci w roczniku 2003. Jakoś został pominięty ten fakt.Garsonka, fryzura, makijaż, but obcasie ... fiu, fiu ... gwiazdy Hoolwooooooduuu.Wszystko przygotowane jak do filmu. Stoi za tym działanie osób trzecich, którym umykają pieniądze i rozgłos.Ciekaw jestem , jak ich dzieci spojrzą kolegom w oczy. Śmieszy fakt, że Panie nie posiadały statutu klubu,a wiedziały kiedy trzeba zwołać walne zgromadzenie Min. 1:10 .
    A może to było tak, że któryś z inicjatorów najpierw poklepywał Prezesa i mówił dobrze idzie po co walne po co zmieniać statut ,... a później wystąpił z wnioskiem do Prezydenta. Za dużo mają zajęć z coachingu (realizowanie procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb ).

  • Odpowiedz fan łks środa, 23 listopada 2016 16:38 Umieszczone przez: fan łks

    co to za dwie wariatki sie wypowiadały, rozwalą to wszystko i tylko stracą na tym dzieci

  • Odpowiedz Sławek S środa, 23 listopada 2016 17:08 Umieszczone przez: Sławek S

    w tytule jest błąd
    termin walnego upłynął 26 czerwca 2015 czyli rok i 5 miesięcy temu

  • Odpowiedz edek s środa, 23 listopada 2016 17:19 Umieszczone przez: edek s

    Ja się pytam się o czym ta Pani brunetka oraz poprzedni prezes tak często w ostatnim czasie prowadzili rozmowy na orliku przy bernatowicza z byłym trenerem MŁKS-u?

  • Odpowiedz też nie zadowolony środa, 23 listopada 2016 17:43 Umieszczone przez: też nie zadowolony

    edek trzeba było podejść i posłuchać a nie teraz spekulować i wymyślać jakieś plotki.

  • Odpowiedz PoCoToWamByło środa, 23 listopada 2016 17:52 Umieszczone przez: PoCoToWamByło

    Wejście do auli prezesa ŁKS 1926 Łomża pana Kuleszy i komitet powitalny w postaci trzech Pań trochę mnie zdziwił. Ale chyba bez powodu te panie nie startowały do niego. Wstyd, wstyd, wstyd. Może ktoś z KOR nam wyjaśni tą zażyłość?
    Zresztą co tu wyjaśniać, widać jak na dłoni, że inspiracją był ktoś spoza MŁKS.

  • Odpowiedz zadowolony_rodzic środa, 23 listopada 2016 17:54 Umieszczone przez: zadowolony_rodzic

    błąd został popełniony...

    ale nie wierze w to, że Paniom chodzi o zgodność z prawem... ktoś ma jakiś interes ... Pani brunetka inteligencja odwrotnie proporcjonalna do urody ... blondynka jak to blondynka ... a Pan co dzieci wysyła i nie płaci składek. ... żenada ....

    psy ogrodnika :-) żal dupę ściska ...

    treningi odwołane ... syn siedzi w domu

    DZIĘKUJĘ !!!

  • Odpowiedz mazi środa, 23 listopada 2016 17:58 Umieszczone przez: mazi

    Statut jest od tego by regulować wszystkie umocowania prawne. Zarząd jest od tego by te uwarunkowania przestrzegać ... Trojan może mieć pretensje tylko do siebie. Trenerze Pietruszewski do roboty się weź a nie namawiasz do łamania prawa.

  • Odpowiedz adamon środa, 23 listopada 2016 18:08 Umieszczone przez: adamon

    Poprzedni zarząd zwołał walne po 4 latach działalności. Zwołał więc walne niezgodnie z prawem, gdyż działał przez 3 lata bezprawnie. Nikt z tych gwiazd o tym nie wspomniał. Nie myśleli że to sięgnie tak głęboko. Teraz niech wezmą za d..y poprzedników. Były prezes umknął w pośpiechu gdy wyszło to na jaw.

  • Odpowiedz Dobrowola środa, 23 listopada 2016 18:10 Umieszczone przez: Dobrowola

    Człowieku, jakie pretensje? O czym ty gadasz? Człowiek robił to kosztem swojego czasu dla twojego dziecka, nie dopilnował bo w między czasie 100 innych rzeczy robił o czym ty nie masz zielonego pojęcia, niech brunetka dobrowola ogarnie ten " majstersztyk" garsone na walne juz ma

  • Odpowiedz Muaveric środa, 23 listopada 2016 18:17 Umieszczone przez: Muaveric

    Skoro taki duży budżet mlks to rzecz jasna musi być transparentny i rozliczymy co do grosza.

  • Odpowiedz rodzic środa, 23 listopada 2016 18:19 Umieszczone przez: rodzic

    W ciągu dwóch lat działalności nowego zarządu klub przeszedł takie zmiany na plus, że żal ściska na myśl, iż to wszystko może runąć przez głupotę i zawiść niektórych osób. Tak potraktować ludzi, którzy poświęcają się na rzecz klubu i tych dzieciaków. Żenada proszę pań żenada najwyższych lotów. A ten pan .....

  • Odpowiedz irek@wp.pl środa, 23 listopada 2016 18:22 Umieszczone przez: irek@wp.pl

    Jeżeli wszystko było cacy to czemu teraz trener Nadolny boi się trenować dzieci.Czemu ten pan koordynator nie kontynuuje swojej pracy i obawa się prokuratora jak coś się stanie. Czy koordynator 3 dni temu nie był taki strachliwy? Wszystko niestety skupiło się na zarządzie. Tak naprawdę P.Trojanowski powinien podziękować za to pismo i "przymus" wyprostowania spraw w MŁKS. Gdyby jak to powiedział koordynator coś się stało jestem pewien, że ci wszyscy zapaleni poplecznicy zarządu wieszaliby na nim psy.
    Emocje emocjami a przestrzeganie prawa chroni właśnie dupę w przypadku problemów. Panu Trojanowskiemu życzę aby dalej prowadził ten klub bo bezsprzecznie robi to w większości dobrze.

  • Odpowiedz mordczja środa, 23 listopada 2016 18:23 Umieszczone przez: mordczja

    Też widziałem te spotkania na orliku. wtedy to mnie to nie interesowało , teraz jednak zaczynam się nad tym zastanawiać.Podobno nagonka na ZARZĄD zaczeła się po zmianie trenerów w roczniku 2005 i 2003.

  • Odpowiedz mamusia środa, 23 listopada 2016 18:33 Umieszczone przez: mamusia

    Pytanie do ZARZĄDU? Jeżeli ktoś z Zarządu to czyta to proszę o odpowiedz. Czy prawdą jest to że jeden z trenerów MŁKS i pracujący w AMO pobierał wynagrodzenie z dwóch źródeł za te same zajęcia? Podobno wyszło to po zatrudnieniu nowego koordynatora i po sprawdzenia przez niego pracy trenerów . Jeżeli to możliwe proszę o odpowiedź.

  • Odpowiedz arsad środa, 23 listopada 2016 18:34 Umieszczone przez: arsad

    Pytanie do rozgorączkowanego Pana Koordynatora . Czy w razie wypadku samochodowego dzieci jadących na mecz weźmie odpowiedzialność razem z zarządem , czy podkuli ogon i spie.. do swojego gniazdka?

  • Odpowiedz slu środa, 23 listopada 2016 18:35 Umieszczone przez: slu

    nad czym tu się rozwodzić...pod koniec materiału wideo P. Trojanowski sam się przyznaje, że świadomie łamał prawo...i niech to zakończy dywagacje dalsze...trzeba zwołać szybko prawomocne walne i przestrzegać prawa...nauczka na przyszłość dla wielu osób...przykre...

  • Odpowiedz aas środa, 23 listopada 2016 18:38 Umieszczone przez: aas

    chodzi plotka (niesprawdzona) że to sam Trojanowski jest nieoficjalnym inicjatorem "akcji mam" - chce załatwić zabagnione sprawy i pozbyć się niektórych ze swojego otoczenia :)

  • Odpowiedz rodzic środa, 23 listopada 2016 19:03 Umieszczone przez: rodzic

    aas chodzi plotka żeś debil ale ona jest niesprawdzona.

  • Odpowiedz ? środa, 23 listopada 2016 19:07 Umieszczone przez: ?

    Zastanawiałem się co za menda wywołała tą całą farsę. Po konsultacji z prawnikiem z Nowego Jorku oraz z Bostonu w stanie Massachusetts pozostały dwie hipotezy: albo jarek 1926 śniadowo tej czarnej coś obiecał albo sławek porządnie puknął. Szanse oceniam na 50/50

  • Odpowiedz ? środa, 23 listopada 2016 19:09 Umieszczone przez: ?

    Do rodzic:
    plotka sprawdzona

  • Odpowiedz fanjarka środa, 23 listopada 2016 19:21 Umieszczone przez: fanjarka

    Na zdjęciu nr 4 Pan kulesza ma bardzo podejrzany uśmiech... Czyżby wiedział więcej? Czyżby wiedział kto za tym wszystkim stoi? Czyżby znowu chciał coś zniszczyć? Odpowiedź już w następnym odcinku

  • Odpowiedz rykowisko1 środa, 23 listopada 2016 19:24 Umieszczone przez: rykowisko1

    fanjakra - a napisz tak nawiasem co ten kulesza zniszczył

  • Odpowiedz slu środa, 23 listopada 2016 19:39 Umieszczone przez: slu

    za wszystkim stoi Kulesza, Żydzi i Masoni...aaa no i jeszcze KOD z Tuskiem...no to już się robi groteska...

  • Odpowiedz kk środa, 23 listopada 2016 19:55 Umieszczone przez: kk

    Kulesza jest prezesem ŁKSu drużyny seniorów, a młodzieżowego jest ktoś inny więc go do tego nie mieszajcie ...

  • Odpowiedz slu środa, 23 listopada 2016 20:06 Umieszczone przez: slu

    ja nie rozumiem tej gównoburzę...widać że Trojanowski ma zdecydowaną większość niech teraz jak najszybciej dojdzie do zwołania walnego prawomocnego i tyle...

    a dla wszystkich, którzy się mądrzą po obu ze stron barykady polecam najpierw zapoznać się z ustawą: "Prawo o stowarzyszeniach"

  • Odpowiedz Rodzic środa, 23 listopada 2016 20:38 Umieszczone przez: Rodzic

    Ta kobieta miała rację. Nie może być nielegalnie ale dlaczego teraz to poruszono a nie np w wakacje?kiedy była przerwa w treningach.

  • Odpowiedz Tomasz Gietek środa, 23 listopada 2016 20:51 Umieszczone przez: Tomasz Gietek

    Rzadko biorę udział w dyskusjach na forach internetowych, bo przeszkadza mi anonimowość dyskutantów. Jednak obok problemu, który stworzono młodym piłkarzom z MŁKS nie można przejść obojętnie. Zastanawia mnie dlaczego inicjatorzy wniosku do Prezydenta Łomży przygotowywali go w tajemnicy. Mówili o konsultacjach z prawnikami z Warszawy, z Białegostoku i Urzędu Miasta z Łomży a takich spraw nie da się "zrobić" z dnia na dzień. Także informacje o tym, że został złożony wniosek do Prezydenta Łomży, jak sądzę, przeważająca większość osób uczestniczących we wczorajszym spotkaniu powzięła właśnie na nim. Czy chodziło o to, by czasem inna grupa, może znacznie liczniejsza, nie dotarła do Prezydenta z innymi wnioskami. Zgodnie z art.28 znowelizowanej ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach- w razie stwierdzenia, że działalność stowarzyszenia jest niezgodna z prawem, organ nadzorujący może wystąpić o ich usunięcie w określonym terminie, udzielić ostrzeżenia władzom stowarzyszenia, lub wystąpić do sądu. Ustawodawca wystąpienie do sądu uznaje jako najwyższy wymiar kary. Mówienia zaś o tym, że dotychczasowy zarząd nie ma umocowania prawnego do zwołania Walnego Zebrania, po tym, jak już go zwołał jest dyskusyjne. Bo jak to jest - przed dniem 22 listopada miał umocowanie, a w dniu 22 listopada je zgubił. Funkcjonował tak jak poprzednie zarządy, które też nie zwoływały Walnych Zebrań. Mam wrażenie, że inicjatorzy wniosku podrzucili Prezydentowi Chrzanowskiemu przysłowiową żabę. Myślę że każdy może zadać nie tylko sobie to pytanie - to gdzie przez lata były służby organu nadzoru, czyli Prezydenta, i jak umknęły ich uwadze samozwańcze zarządy. Nie wierzę, że inicjatorzy nie zdawali sobie sprawy z tego , że wprowadzenie kuratora może być wyrokiem śmierci dla młodzieżowego ŁKS. Nie sądzę , by Prezydent Chrzanowski tego nie rozumiał. Jeśli tak się stanie, to trzeba będzie zadać pytanie - DLACZEGO?! Nie chce mi się wierzyć, że powodem jest dodany przy nowelizacji w ustawie Prawo o stowarzyszeniach w art. 10 ust. 1 nowy punkt 5a w brzmieniu " ... możliwość otrzymywania przez członków zarządu wynagrodzenia za czynności wykonywane w związku z pełnioną funkcją", który wszedł w życie z dniem 20.05.2016.

  • Odpowiedz Mama środa, 23 listopada 2016 20:58 Umieszczone przez: Mama

    Mam jedno podstawowe pytanie do części rodziców. Wypowiadacie się, że członkowie Zarządu bogacą się na MŁKS, ponoć Firma Pana Marcina - na dresach itd. A kto wam karze robić zakupy u Pana Marcina? Od 2011 siłą was zmuszali czy wywaleniem dziecka z MŁKS? Czy możne z lenistwa ciężko było wam dupę ruszyć i w swoim własnym zakresie zaopatrzyć dziecko w strój treningowy? Tyle jest Firm w Łomży, mamy wolny rynek, a jak za mało do wyboru to w Białymstoku jest Decathlon i nawet mają wysyłki za darmo....zaoszczędzicie całe 15 zł.

  • Odpowiedz Brawo środa, 23 listopada 2016 21:06 Umieszczone przez: Brawo

    Brawo!

  • Odpowiedz Ruda środa, 23 listopada 2016 21:39 Umieszczone przez: Ruda

    to kiedy to walne?

  • Odpowiedz Wolf środa, 23 listopada 2016 21:43 Umieszczone przez: Wolf

    Wejdźcie na Nasza Łomża i przeczytajcie stanowisko miasta w tej sprawie a będziecie mieli ogląd sytuacji

  • Odpowiedz Głupota środa, 23 listopada 2016 21:58 Umieszczone przez: Głupota

    Nie chce mi się czytać komentarzy bo większość to pewnie i tak głupoty, ale moim zdaniem przez te kilka osób może zostać zniszczony klub. Jestem pewien, że te osoby niebyły w 100% świadome tego co robią min. że trzeba będzie zapłacić kuratorowi tak jak, któryś z Panów powiedział na nagraniu. Rodzice z rocznika 2005 sobie tak postanowili i złożyli papiery, a reszta rodziców, dzieci? Najbardziej pokrzywdzone są dzieci przez czyjąś głupotę. Na pewno można to było inaczej załatwić, a jak coś komuś nie pasowało mógł zabrać dziecko z klubu i nie było by problemu, a tak teraz wszyscy go mają. Waszym celem jest, żeby zmienił się zarząd, ale jak teraz trzeba będzie opłacić 3 adwokatów, kuratora i nie wiadomo co jeszcze i jak to będzie musiał zrobić klub to MŁKS zbankrutuje i co wtedy powiecie? Jeszcze będziecie żałować swojej decyzji.

  • Odpowiedz Z18 środa, 23 listopada 2016 22:14 Umieszczone przez: Z18

    Przez 19 osób około 500 dzieci będzie siedziało w domu!!! Jesteście zadowoleni? A pan, który nie płaci składek po co się udzielał? Tylko nie powiem kogo z siebie zrobił. Prawo prawem, ale bez przesady. Mam nadzieję, że wam też kiedyś noga się podwinie i ktoś na was doniesie. Wy chyba nie jesteście świadomi tego co zrobiliście, że ten klub może przestać istnieć. Przez wasze zachowanie teraz waszym dzieciom mogą dokuczać za to co wy zrobiliście. Mam nadzieję, że wszystko zostanie tak jak było o ile prezes będzie chciał dalej prowadzić klub.

  • Odpowiedz Realistka środa, 23 listopada 2016 22:18 Umieszczone przez: Realistka

    Pani brunetka, jako przedstawiciel rodziców, nawet nie raczyła przedstawić się. Niestety takiej celebrytki nie znam. Ciekawi mnie jednak fakt, kto zapłacił za trzy ekspertyzy prawnicze?(nie tanie!)...Na pewno nie te panie. Im szkoda nawet na paliwo na dowóz swoich dzieci.

  • Odpowiedz Z18 środa, 23 listopada 2016 22:18 Umieszczone przez: Z18

    Teraz się okazało, że z 19 osób zrobiło się tylko 4 bo reszta tego żałuje. Trzeba było wcześniej pomyśleć bo już tego nie da się cofnąć ...

  • Odpowiedz M.M środa, 23 listopada 2016 22:25 Umieszczone przez: M.M

    Pani Aniu, zalecam aby wzięła Pani ręcznik, włożyła w zimną wodę, i przyłożyła sobie do czoła :)
    Skandal

  • Odpowiedz Sherlock Holmes środa, 23 listopada 2016 22:33 Umieszczone przez: Sherlock Holmes

    Ewidentnie widać, że ktoś pod przykryciem garstki rodziców (z której zrobiła się garsteczka)chce rozwalić MŁKS. Tajemnicą piliszynela jest kto...
    Szkoda mi jest rodziców, którzy nawówieni nieświadomie podpisali te pismo i teraz tego żałują bo nie zdawali sobie sprawy z prawdziwych intencji autorów...
    Ale nie martwcie się z tego zarząd wyjdzie jeszcze mocniejszy ,a dzieci niebawem wrócą do treningów

  • Odpowiedz fan 1926 ŁKS środa, 23 listopada 2016 22:49 Umieszczone przez: fan 1926 ŁKS

    Kto za tym stoi ?
    Kontrola i późniejsze wejście kuratora wiąże się jeszcze z kolejnym problemem – dotacjami z miasta. W grudniu klub musi złożyć rozliczenie dotacji z Urzędu Miasta oraz ofertę na dofinansowanie w kolejnym. Przecież według wnioskodawców zarząd działa nielegalnie?
    Pytacie Kto za tym stoi ? Jak myślicie kto teraz wyciągnie pomocną dłoń, Pan K. wiecznie odchodzący prezes z ŁKS 1926 i nie wiedząc czemu zatrudni na stanowisko koordynatora najlepszego trenera w Łomży Pana Sławomira S. na stanowisko koordynatora.
    I macie na wszystko odpowiedź :)
    a Pani czarna Ania na umowę zlecenie napiszę projekt o dotację unijne dla ŁKS.
    Szkoda tylko że na tym wszystkim stracą dzieci i młodzież bo mieliśmy już okres gdy młodzież była przy seniorach. Zawsze były problemy finansowe i seniorzy przejadali pieniądze które miały być przeznaczone na seniorów i tak też będzie w tej sytuacji,

  • Odpowiedz liuru środa, 23 listopada 2016 22:55 Umieszczone przez: liuru

    ktoś przedawkował leki....

  • Odpowiedz Sherlock Holmes środa, 23 listopada 2016 23:01 Umieszczone przez: Sherlock Holmes

    Sebastian przesadzasz

  • Odpowiedz K.E środa, 23 listopada 2016 23:27 Umieszczone przez: K.E

    Po.prostu chce ktoś to przejąć, a jak przyjmie to się rozwalił. Bo trenerzy jeżeli pójdą za pomocą. Trojanowskim to nie będzie komu trenować. P.Trojanowski to pasjonata i włożył całe swoje serce.Ni wiem czy pani Ania pomyślała o swoich szynach.

  • Odpowiedz Sherlock Holmes czwartek, 24 listopada 2016 05:32 Umieszczone przez: Sherlock Holmes

    Jak Pani Ania nie czytała z kartki to mówiła o zarządzie w samych superlatywach... Nasuwa się wniosek

  • Odpowiedz Rodzic czwartek, 24 listopada 2016 08:09 Umieszczone przez: Rodzic

    Zarówno propozycją Zarządu jak i Anny D. i KORu by wprowadzenie 4 letniej kadencji zarządu. Więc o to ten krzyk? a no wystarczy poczytać kilka komentarzy wstecz. Ktoś im podrzucił temat, wysterował a one rzuciły się jak suki w riu! Chcieli wbić nóż prezesowi a wbiły 500 dzieciakom! Yntelygencja po Jańskim!

  • Odpowiedz Zzzz czwartek, 24 listopada 2016 08:19 Umieszczone przez: Zzzz

    Od jutra już są treningi.

  • Odpowiedz cala prawda czwartek, 24 listopada 2016 10:01 Umieszczone przez: cala prawda

    do kturegos tam rodzica co nie ma pojecia gdzie kupowac dresy a no wlasnie prezes trojanowski jest wielce obrazony jak nie kupuje sie stroi w jego firmie przyklad z lata jak dzieci nie chcialy grac w szmatach o slabej jakosci czemu nazuca tylko jakies zina givova itp.i masz drogi rodzicu odp.caly mlks gra w tym czym chandluje akurat pan trojan.

  • Odpowiedz bezstronny czwartek, 24 listopada 2016 10:03 Umieszczone przez: bezstronny

    Trzy proste wnioski:
    1. Trojan i poprzednie Zarządy wiedziały, że robią źle nie zwołując Walnego co roku, ale nie wiadomo dlaczego notorycznie tego nie robiły - bardzo dziwne - nawet zadłużony, toczony machlojkami stary ŁKS seniorski, który nie płacił zawodnikom, hotelom i przewoźnikom za wykonane usługi, w rozliczeniach którego delikatnie mówiąc nie wszystko było cacy zawsze dbał o to, żeby w terminie zwołać Walne. Wg mnie jest tu bezsprzeczna wina tego jak i poprzednich władz klubu i powinny one ponieść odpowiedzialność prawną!
    2. Zastanawia mnie jednak inna kwestia - przecież organem nadzorującym stowarzyszenia, w tym MŁKS, jest Miasto - to jak ono nadzorowało jego prace, skoro przez tyle lat nikomu z Ratusza nie przeszło nam myśl, że coś jest nie tak??!!??!! Tutaj też ktoś powinien ponieść konsekwencje swojej "pracy" kontrolnej.
    3. Widząc takie nieprawidłowości w klubie grupa Mam powinna zrobić wszystko, żeby sprawa nie wyszła na forum publiczne i żeby wspólnie z władzami klubu "naprawić" tą sytuację po cichu. Moim zdaniem przez to co zrobiły, powinno być im odebrane członkostwo w klubie, gdyż działały poniekąd na jego szkodę!
    Aha - dla mnie chorą sytuacją jest fakt, że prezes w takim stowarzyszeniu nie dostaje wynagrodzenia! Odpowiedzialność wielka, a nic z tego nie ma, strasznie to wszystko dziwne...

  • Odpowiedz zabawka czwartek, 24 listopada 2016 10:05 Umieszczone przez: zabawka

    poprostu duzo rodzicow nie ma pojecja o niczym bo sie nie zaglebiaja w to wszystko dzieci chodza krotko i rodzicom w to graj kto sie troche tym interesuje to wie o czym pisze i taka jest prawda

  • Odpowiedz zabawka czwartek, 24 listopada 2016 10:10 Umieszczone przez: zabawka

    A dla mnie sprawa jest prosta nazbierac w koncu hajsu kupic autokar i busa i skoncza sie problemy z nie placeniem przewoznikom czemu inne nawet biedniejsze kluby maja taki transport az milo popatrzec

  • Odpowiedz ŁKS ŁKS czwartek, 24 listopada 2016 10:13 Umieszczone przez: ŁKS ŁKS

    A moze wie ktos czemu tak szybko z prezesowania zrezygnowal pan LISTOWSKI czyzby widzial co tam sie wyprawia i byl na tyle obrotny ze sie ukrecil za wczasu jezeli ktos wie prosze o odp.

  • Odpowiedz Dobrowola czwartek, 24 listopada 2016 10:48 Umieszczone przez: Dobrowola

    Kondolecje dla męża brunetki, baba w mieście jest zniszczona, chłop nie ma jaj żeby jej do rozumu przemówić, więc innych dwóch chłopów przemówiło

  • Odpowiedz lomzyk czwartek, 24 listopada 2016 12:03 Umieszczone przez: lomzyk

    Marcin i na co Ci to było? Olej to, bedziesz miał więcej czasu na ryby.

  • Odpowiedz mama czwartek, 24 listopada 2016 12:21 Umieszczone przez: mama

    Posłuchałam poczytałam i mam takie wnioski;
    żyjemy w mieście absurdów,w którym jeżeli coś działa to trzeba to zepsuć w imię prawa,bo paru rodziców ma żale,że ich ,,cudowne dzieci grały po ciemku'',teraz będą siedzieć w domu w imię tego samego prawa.Powiedziałabym,że w sumie to dobrze ale co z resztą dzieciaków?
    Zawiść,małostkowość ,że komuś się udaje.

  • Odpowiedz Try czwartek, 24 listopada 2016 12:41 Umieszczone przez: Try

    Cala prawda, człowieku nie dość, że piszesz brednie to jeszcze kompromitujesz się brakiem elementatnej wiedzy o ortografii. Może ty zglosisz swoją kandydaturę do zarządu, byłoby wesoło np. MŁKS ŁOMRZA

  • Odpowiedz mama czwartek, 24 listopada 2016 12:42 Umieszczone przez: mama

    ......przez: cala prawda
    do kturegos tam rodzica co nie ma pojecia gdzie kupowac dresy a no wlasnie prezes trojanowski jest wielce obrazony jak nie kupuje sie stroi w jego firmie przyklad z lata jak dzieci nie chcialy grac w szmatach o slabej jakosci czemu nazuca tylko jakies zina givova itp.i masz drogi rodzicu odp.caly mlks gra w tym czym chandluje akurat pan trojan.

    Cała prwada czy z tego powodu jak ktoś nie kupił tych dresów to cyt od,,obrażonego''prezesa to wylatywał z klubu? Dzieci nie chciały grać w szmatach czy rodzice? Kolejna sprawa w tak dużej grupie trudno pogodzić gusta i finanse.
    Słusznie ktoś napisał nie jestem zadowolona zabieram dziecko do innego klubu i po sprawie.20 czy 30 ,a może 19 rodziców decyduje za 400 z kawałkiem.
    Stwórzcie sobie klub ze swoim trenerem,zarządem i dresami i zarządzajcie.

  • Odpowiedz cala prawda czwartek, 24 listopada 2016 13:17 Umieszczone przez: cala prawda

    do TRY ELEMENTATNEJ TY MASZ ZA TO WIEDZE ZA NAS 2 BUHAHA

  • Odpowiedz cala prawda czwartek, 24 listopada 2016 13:18 Umieszczone przez: cala prawda

    O ORTOGRAFII

  • Odpowiedz AMO AMO AMO czwartek, 24 listopada 2016 13:23 Umieszczone przez: AMO AMO AMO

    ROZWIAZAC MLKS I ZROBIC JAK W INNYCH MIASTACH KILKA SZKOLEK PILKARSKICH I KONIEC NIECH WYRYWA SOBIE JEDNA DRUGIEJ ZAWODNIKOW KTORA LEPSZA TO ZOSTANIE A NIE DORWALO SIE KILKU DEGENERATOW DO WLADZY I MYSLA ZE SA NIE DO RUSZENIA

  • Odpowiedz Try czwartek, 24 listopada 2016 14:04 Umieszczone przez: Try

    Do cala prawda
    Zamiast sie kompromitować idź poczytaj jakąś ksionrzkie

  • Odpowiedz Kefir czwartek, 24 listopada 2016 15:30 Umieszczone przez: Kefir

    Może nie będzie to odebrane jako reklama ale może kupujmy więcej rowerów u p.Karwowskiego na ul.P.Tadeusza chłop zarobi więcej i będzie miał na opłacenie składek dla swoich dzieci w klubie i nie będzie taki sflustrowany

  • Odpowiedz ŁKS ŁKS czwartek, 24 listopada 2016 16:36 Umieszczone przez: ŁKS ŁKS

    TRY czy ty jesteś upośledzony czy ktoś cie tryka od tylu i stukasz w te klawisze bez sensu ładu i składu

  • Odpowiedz Mama - Ania K. czwartek, 24 listopada 2016 18:15 Umieszczone przez: Mama - Ania K.

    Do pana cała prawda...
    Cytuję "Prezes się obraża jak się u niego nie kupuje...." - taki tekst do argumentacji to może jedynie przywoływać dziecko na poziomie podstawówki, a nie dorosły człowiek....wstyd i żenada. Mam propozycję - niech Pan cała prawda przedstawi ofertę odzieży, sprzętu dla naszych dzieci i to w dobrej cenie.
    Ja rok temu dla swoich dwóch synów kupiłam dresy po za firma Pana Prezesa - NO i CUD- prezes jakoś się nie obraził.

  • Odpowiedz mist16 piątek, 25 listopada 2016 08:31 Umieszczone przez: mist16

    Też zaniosłam do znakowania samodzielnie kupione dresy treningowe. Prezes był sympatyczny i bardzo miły. Pierwszy raz z nim wtedy rozmawiałam i nie mam do czego się przyczepić. Pełna kultura.Cena też dobra. Za swoje dresy przepłaciłam kupując samodzielnie. U prezesa jest wygodniej i taniej.

  • Odpowiedz oleg piątek, 25 listopada 2016 13:38 Umieszczone przez: oleg

    Czy poprzedni prezes nie prowadzi konkurencyjnej firmy? pozdrawiam