piątek, 25 listopada 2016 09:54

Kolejny sukces młodego tenisisty

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Wiktor Kosowski (pierwszy z lewej) Wiktor Kosowski (pierwszy z lewej) fot. UKS "Return"
Młody tenisista działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży UKS "Return" Wiktor Kosowski kroczy od sukcesu do sukcesu. Nie dalej jak kilka dni temu informowaliśmy o sukcesie zawodnika w turnieju tenisa młodzików w Radomiu, a już mamy kolejne doniesienia - tym razem z Warszawy.
techmatix2

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS "Return" Łomża działający przy III LO, zajął drugie miejsce w grze deblowej w turnieju tenisa w Warszawie. Organizatorem zawodów było Centrum Tenisowe Prestige Jawna Warszawa.

Wiktor w parze z Jakubem Strzeleckim (Eurotenis Łódź) w drugiej rundzie turnieju wygrali z parą z klubu „MTC Warszawa" Michałem Dac i Filipem Komosińskim 6/1 7/6 (5). W półfinale z kolei 6/3 6/1 ograli Igora Kapuścińskiego (ST Matchpoint Warszawa) i Aleksandra Piekarskiego (A.M Tenis Warszawa). W finale turnieju Wiktor z Jakubem ulegli 0/6 1/6 Gabrielowi Matuszewskiemu (KS Budowlani Olsztyn) i Michałowi Włodarczykowi (ST Matchpoint Warszawa).

1 komentarz

  • Odpowiedz ... piątek, 25 listopada 2016 09:58 Umieszczone przez: ...

    zaraz będzie kolejny sukces medialny płodnego inaczej młodego prrr...rezydenta parafialnego ratusza

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu