poniedziałek, 28 listopada 2016 08:47

Medale fighterów na ALMMA 124 w Białymstoku

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Medale fighterów na ALMMA 124 w Białymstoku fot. Fight Club Łomża
Siedem medali padło łupem łomżyńskich fighterów z Black Horse MMA i Fight Club Łomża na gali Amatorskiej Ligi MMA 124 zorganizowanej w minioną sobotę w Białymstoku. Nasi zawodnicy przywieźli ze stolicy Podlasia trzy złote i cztery srebrne krążki.
techmatix2

Zawody w Białymstoku traktowane były jako Mistrzostwa Podlasia w MMA. Złote medale a tym samym i tytuły mistrzów województwa zdobyli w sobotę Krystian Cwalina w kategorii do 70 kg OFS _Black Horse MMA) oraz Hubert Sulewski w kategorii do 66 junior i Hubert Żochowski do 70 kg junior (obaj Fight Club Łomża. Ciekawostkę może stanowić fakt, że o finałowym zwycięstwie Żochowskiego zadecydował rzut monetą, ponieważ sędziowie nie byli w stanie wskazać zwycięzcy. Co jeszcze lepsze - jego rywalem był klubowy kolega Michał Pisarski, który tym samym zdobył srebrny medal.

Trzy srebrne medale wywalczyli też zawodnicy Black Horse MMA: Daniel Kaczorowski w kategorii do 77 kg Junior, Tomasz Charkiewicz w kategorii do 93 kg OFS oraz Łukasz Dmochowski w kategorii do 61 kg Junior.

Galeria zdjęć

2 komentarzy

  • Odpowiedz KAMILEK WNUSIA i dziadek s. poniedziałek, 28 listopada 2016 17:59 Umieszczone przez: KAMILEK WNUSIA i dziadek s.

    TO ZNACZY ZE CO ONI TE MEDALE UKRADLI CZY IM UKRADZIONO SUGERUJE SIE NAGLOWKIEM

  • Odpowiedz KAMILEK WNUSIA i dziadek s. poniedziałek, 28 listopada 2016 18:02 Umieszczone przez: KAMILEK WNUSIA i dziadek s.

    ZDJECIE NR.2 CZY TO ANTONIO BULL POWROCIŁ Z WYGNANIA DOBRZE WIDZĘ AHAHAHA

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu