wtorek, 29 listopada 2016 08:04

Łomżyńscy medaliści Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Łomżyńscy medaliści Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin [FOTO] fot. ŁKK
Z trzema brązowymi medalami wrócili zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate z XV Mistrzostw Europy Open Karate i Pucharu Europy Kyokushin Karate. W zawodach, które odbyły się w dniach 26-27 listopada w Lublinie, udział wzięło ponad 600 zawodników z 23 krajów. Z Łomży startowało sześcioro karateków.
techmatix2

W kategorii kata (układy) wystartowali Maciej Tercjak oraz Wiktoria Korytkowska. W kumite (walki) udział wzięli: Wiktoria Korytkowska w kategorii Girls Kumite 16-17 yr – 55 kg, Tomasz Stachacz w kategorii Boys Kumite 16-17 yr -75 kg, Adam Stachacz w kategorii Boys Kumite 16-17 yr – 65 kg, Mateusz Długozima w kategorii Boys Kumite 10-11 yr – 40 kg oraz Wiktor Kacprzyk w kategorii Boys Kumite 12-13 yr – 40 kg. Adam, Tomasz i Wiktor wrócili do Łomży z brązowymi medalami.

- Wiktor Kacprzyk w drodze po brązowy medal musiał stoczyć aż cztery pojedynki. Pierwszy z Białorusinem Uladzimirem Aryharanem, drugą z Maciejem Żebrowskim z Polski, trzecią z Ukraińcem Pavlo Melenovskyi. Uległ dopiero innemu Ukraińcowi Anatollii Vershynie. Warto dodać, że był to pierwszy start Wiktora na tak dużej imprezie - relacjonuje Marek Czech, instruktor Łomżyńskiego Klubu Karate.

Tomasz Stachacz w drodze na podium stoczył trzy pojedynki. Z Białorusinem Dmitry Puzach, Hiszpanem Sergi Cedra. Przegrał dopiero walkę półfinałową z Kazachem Darlihanem Manatbehovem. Adam Stachacz w drodze na podium stoczył również trzy pojedynki. Zwyciężył z Węgrem Markiem Bagoli i Polakiem Kamilem Januskiem. Decyzją sędziów uległ dopiero Kazachowi Temirianowi Zhanibekowi. Adam i Tomek debiutowali w tej kategorii wiekowej.

Galeria zdjęć

5 komentarzy

 • Odpowiedz wtorek, 29 listopada 2016 10:39 Umieszczone przez: "Nie budujcie mi pomników. Zróbcie coś dla ludzi"(JPII) - powiedzcie Dziwiszowi żeby nie zachowywał się jak świnia i wykonał stary "testament" zamiast robienia nowego "pomnika"

  zaraz będzie kolejny sukces medialny płodnego inaczej młodego prrr...rezydenta parafialnego ratusza

  ps

  on woli likwidację "SM" bo nie zna pojęcia restrukturyzacja(?) tak samo jak obcego mu pojęcia rewitalizacji używał na okoliczność budowy "parku" "pomnika" JPII "Wielkiego Świętego" tak samo fałszywie kreowanego piaru jak to czyniła Święta Inkwizycja tak samo jak JPII "Wielka" hańba Kościoła lansowana na najwyższe dobro NIETYKALNEGO KOŚCIOŁA ZŁODZIEI* czytam ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA GRZESZNIKÓW

  ____________________

  *) jedynie słusznych zło dziei

 • Odpowiedz wtorek, 29 listopada 2016 11:01 Umieszczone przez: "Nie budujcie mi pomników. Zróbcie coś dla ludzi"(JPII) - powiedzcie Dziwiszowi żeby nie zachowywał się jak świnia i wykonał stary "testament" zamiast robienia nowego "pomnika"

  ta flaga "Łomży" zasłania widok na publiczność czytam widownię

  Czyżby zawody o takiej randze odbywały się za zamkniętymi drzwiami jak pedofilia w "kościele łomżyńskim" za którą katedralni arcy kapłani mogą dostać kolejny honorowy tytuł od medialnych "łomżyniaków" ?

 • Odpowiedz y wtorek, 29 listopada 2016 20:59 Umieszczone przez: y

  Bravo,bravo,bravo tylko tyle można napisać.
  Rewelacja!!

 • Odpowiedz lomża wtorek, 29 listopada 2016 21:42 Umieszczone przez: lomża

  I to jest reklama
  brawo WY!

 • Odpowiedz lomża wtorek, 29 listopada 2016 21:42 Umieszczone przez: lomża

  I to jest reklama
  brawo WY!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu