poniedziałek, 19 grudnia 2016 11:15

Pięć medali Mistrzostw Polski w MMA dla Łomży! [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(10 głosów)
Pięć medali Mistrzostw Polski w MMA dla Łomży! [FOTO] fot. Fight Club Łomża
Pięć medali przywieźli z Mistrzostw Polski rozegranych w minioną niedzielę w Sochaczewie zawodnicy obu łomżyńskich klubów MMA. Fight Club Łomża ma od wczoraj Mistrza Polski Seniorów, dwóch Mistrzów Polski Juniorów i jednego brązowego medalistę, a Black Horse MMA - Wicemistrza Polski Seniorów!

banerwww4

Chyba najważniejsza walka dla obu klubów rozegrana została w finale seniorów w kategorii do 70 kg. O mistrzowski tytuł zmierzyli się w niej Piotr Mroczkowski z Fight Club Łomża i Krystian Cwalina z Black Horse MMA Łomża. Bez względu na wynik tytuły Mistrza i Wicemistrza i tak przyjechałyby do Łomży, ale nikogo przecież nie interesowało drugie miejsce! Lepszy okazał się Mroczkowski, który zwyciężył przed czasem już w pierwszej rundzie przez duszenie gilotynowe czyli w taki sam sposób, jak odprawił wszystkich swoich pozostałych przeciwników.

- Wszystkie walki Piotrka łącznie trwały może minutę - mówi zadowolony z występu swojego zawodnika trener Damian Zorczykowski.

Z tytułami Mistrzów Polski Juniorów z Sochaczewa wrócili też dwaj młodsi koledzy klubowi Mroczkowskiego: Hubert Sulewski (-61kg) i Norbert Batogowski (-93kg).

- Hubert Sulewski bronił tytułu Mistrza Polski Juniorów -61kg z poprzedniego roku i podobnie jak wtedy zdominował swoich czterech przeciwników, kończąc walki przed czasem, dzięki czemu obronił tytuł Mistrza. Norbertowi Batogowskiemu po dwóch ciężkich pojedynkach również zawisł na szyi złoty krążek - relacjonuje Zorczykowski.

Po bardzo dobrych i ciężkich czterech walkach Hubert Żochowski uplasował się na trzecim miejscu.

- Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych zawodników. Dziękujemy wszystkim startującym, ten kto oglądał pojedynki pozostałych dwóch chłopaków ten wie, że przegranymi ich nazwać nie można. Ciężko wszyscy pracowaliśmy na ten sukces i cały Team FIGHT CLUB ŁOMŻA się do tego przyczynił. Jest to nasz wspólny sukces - podkreśla trener Damian Zorczykowski.

Jak już wspomnieliśmy, Wicemistrzem Polski Seniorów, po "łomżyńskiej" walce w finale kategorii do 70 kg, został Krystian Cwalina z Black Horse MMA. Dobrze zaprezentował się także inny zawodnik tego klubu - Tomasz Charkiewicz, który dosłownie otarł się o podium i tylko kontuzja wyeliminowała go z walki o brązowy medal.

W najważniejszej i największej impreze w roku w amatorskim MMA wystartowało około 300 zawodników w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych.

Oba klubu dziękują swoim sponsorom za bieżące wsparcie i pomoc w wyjeździe na Mistrzostwa.

- Dziękujemy bardzo naszemu Sponsorowi głównemu firmie SONAROL Sp.j. Najda dzięki właścicielom tej firmy, którzy wspierają nasz klub mamy szanse na wyjazdy na zawody, nie musimy się martwić o dojazd, nocleg czy startowe, możemy się skupić tylko na przygotowaniach. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni - mówią zawodnicy Fight Club Łomża.

- Dziękujemy wszystkim za wsparcie, a w szczególności Pan Robertowi Smugarzewskiemu, Mariuszowi Chrzanowskiemu - Prezydentowi Miasta Łomży. Podziękowania należą się też Zakładowi Fryzjerskiemu dla Panów oraz Centrum Rehabilitacji MEDICOR - podkreślają fighterzy z Black Horse MMA.

Galeria zdjęć

9 komentarzy

 • Odpowiedz swiateczny_banerek poniedziałek, 19 grudnia 2016 12:23 Umieszczone przez: swiateczny_banerek

  ile za banerek swiateczny urzad w tym roku zaplacil?

 • Odpowiedz KAMILEK WNUSIA i dziadek s. poniedziałek, 19 grudnia 2016 18:04 Umieszczone przez: KAMILEK WNUSIA i dziadek s.

  A GDZIE MENTOR ANTONIO WIERYCHO BULL BU HA HA

 • Odpowiedz ŁOMŻA poniedziałek, 19 grudnia 2016 18:06 Umieszczone przez: ŁOMŻA

  Mentor nie medialny juz parcia na rozglos nie ma

 • Odpowiedz PTASIOR GRUBY OGR poniedziałek, 19 grudnia 2016 18:09 Umieszczone przez: PTASIOR GRUBY OGR

  ANTONIO NIE WYRAZNY NA 7 ZDJECIU A HA HA

 • Odpowiedz byku poniedziałek, 19 grudnia 2016 18:46 Umieszczone przez: byku

  SZACUN DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W TYCH ZAWODACH ŁOMŻA GÓRĄ!!!

 • Odpowiedz guhry poniedziałek, 19 grudnia 2016 19:40 Umieszczone przez: guhry

  troche zlazly miesnia z antoniego

 • Odpowiedz frik poniedziałek, 19 grudnia 2016 20:16 Umieszczone przez: frik

  em me mej panowie a szczęsny czego tam

 • Odpowiedz ole wtorek, 20 grudnia 2016 11:30 Umieszczone przez: ole

  SZACUN DLA SZACUNÓW! prawilniki łomża guro!

 • Odpowiedz RAMZES Z KOLNA wtorek, 20 grudnia 2016 13:04 Umieszczone przez: RAMZES Z KOLNA

  jakich szacunow co ty bredzisz banda oszolomow z bossem antonio srull

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu