vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 02 stycznia 2017 13:19

Zakończona kontrola w MŁKS

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Zakończona kontrola w MŁKS fot. Archiwum MyLomza.pl
Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy przekazał informację o zakończeniu audytu zarządzonego przez Miasto i przekazaniu protokołu pokontrolnego. Z informacji tej wynika, że kontrola nie stwierdziła nieprawidłowości w wydatkowaniu środków finansowych otrzymywanych w ramach dotacji z Urzędu Miasta Łomża.

- W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy 26 stronicowy protokół pokontrolny z kontroli przeprowadzonej przez Urząd Miasta Łomża na wniosek grupy rodziców - informuje MŁKS.

Przeprowadzona szczegółowa kontrola obejmowała zbadanie zgodności działań władz Klubu ze statutem oraz prawidłowość wydatkowania funduszy przekazywanych przez Miasto Łomża w latach 2015-2016.

- Kontrola nie stwierdziła nieprawidłowości w wydatkowaniu środków finansowych otrzymywanych w ramach dotacji z Urzędu Miasta Łomża. Kontrola potwierdziła także zgodność wydatkowania środków według celów wskazanych w umowach. Jedyną nieprawidłowością pozostaje niedopilnowanie terminu Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego - podaje klub.

Kurator MŁKS przypomina, że Walne Zebranie odbędzie się 22 stycznia 2017r. od godziny 17:00 w Auli PWSiP w Łomży.

5 komentarzy

 • Odpowiedz ŁKS ŁKS wtorek, 03 stycznia 2017 09:15 Umieszczone przez: ŁKS ŁKS

  I CO KIEDYS BYŁO POWIEDZIANE ZE I TAK WSWZYSTKO WYJDZIE ZE JEST DOBRZE SWOJ SWEGO NIE UGRYZIE. GOŚKA NIE UDAŁO CI SIE

 • Odpowiedz ŁOMŻA wtorek, 03 stycznia 2017 09:20 Umieszczone przez: ŁOMŻA

  Można było się tego spodziewać przecież nikt nie jest głupi i bez podkładki nic nie robił

 • Odpowiedz cala prawda wtorek, 03 stycznia 2017 09:23 Umieszczone przez: cala prawda

  GOŚKA PRZEGRAŁAŚ BU HA HA NIC NIE DAŁAŚ RADY ZROBIĆ ZA CIENKA JESTEŚ NIE TO ŻE ZA MAŁO WAŻYSZ BO JESTEŚ Z TYCH GRUBSZYCH BU HA HA

 • Odpowiedz Oleg wtorek, 03 stycznia 2017 10:59 Umieszczone przez: Oleg

  Zakończmy tą niepotrzebną dyskusję. Klub fajnie się rozwija i z tego trzeba się cieszyć. Przyjdźmy teraz na walne i zróbmy wszystko by iść dalej do przodu.

 • Odpowiedz mark środa, 04 stycznia 2017 01:30 Umieszczone przez: mark

  Sytuacja wyjasniona i jak nie ktorzy rodzice maja jakies pomysly to prosze wejsc do Zarzadu i wspomoc klub.
  Teraz o 3 Ligowych seniorach.Na razie cisza na temat przyszlej rundy a w szczegolnosci transferow.Mozna wzmocnic druzyne pilkarzami z np 1 czy 2 Ligi.Tylko trzeba spojrzec na to ze niektorzy z nich nie graja w pilke tylko systematycznie zasiadaja na lawce rezerwowych. Mozna siegnac po pilkarzy z tej klasy rozgrywkowej ale tylko po takich,ktorzy sa w treningu i regularnie graja.Nie ma wiekszej roznicy w umiejetnosciach miedzy czolowymi pilkarzami 3 Ligi a pilkarzami nawet z szerokiego zaplecza Extraklasy.Czesto,gdzie zagara pilkarz decyduje przypadek,szczescie czy manager.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu