Lomza baner 4kolory 1000x200px
poniedziałek, 09 stycznia 2017 08:53

Gunnar Nelson wręczył Damianowi Zorczykowskiemu brązowy pas BJJ [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Gunnar Nelson wręczył Damianowi Zorczykowskiemu brązowy pas BJJ [VIDEO] fot. Mjölnir MMA
Damian Zorczykowski, założyciel i trener Fight Club Łomża, a także czynny grappler i zawodnim MMA, spędził ostatnie trzy tygodnie na Islandii, gdzie ostro trenował pod okiem Gunnara Nelsona. Z dalekiej północy łomżyński fighter powróci z brązowym pasem Brazylijskiego Jiu-Jitsu wręczonym mu przez gwiazdę UFC!

Gunnar Nelson to gwiazda światowego MMA, numer 10 w rankingu UFC, uczestnik ADCC, złoty medalista Pan Ams, założyciel i lider Mjolnir Reykjavik. Damian Zorczykowski trenował pod jego okiem już dawniej, podczas swojego wcześniejszego pobytu na Islandii. Po powrocie do Polski wykorzystał zdobyte wówczas doświadczenia. Założył i z sukcesami prowadzi jeden z czołowych na polskiej mapie MMA klubów, którego zawodnicy mają na koncie liczne sukcesy w formule amatorskiej. Sam także odnosi liczne sukcesy, by wspomnieć najnowszy i jednocześnie największy - tytuł Mistrza Świata Federacji WKF w fomule MMA.

Cztery minione lata damian Zorczykowski był posiadaczem purpurowego pasa BJJ. Teraz na jego biodrach pojawił się pas brązowy. To już tylko krok do mistrzostwa w tej dyscyplinie. Jednak fakt, że do otrzymania tego pasa nominował Damian sam Gunnar Nelson stanowi chyba nawet większy powód do dumy. Zdobycie uznania w oczach takiego wojownika to bowiem rzaecz nie do przecenienia.

Damianowi szczerze gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów, zarówno w roli zawodnika, jak tez trenera i wychowawcy młodych sportowców.

10 komentarzy

  • Odpowiedz obuzony poniedziałek, 09 stycznia 2017 12:15 Umieszczone przez: obuzony

    zadna rewelacja

  • Odpowiedz ma10k poniedziałek, 09 stycznia 2017 12:47 Umieszczone przez: ma10k

    REWELACJA!

  • Odpowiedz Rickson Gracie Fan poniedziałek, 09 stycznia 2017 13:10 Umieszczone przez: Rickson Gracie Fan

    Damian to super gość. Jest przesympatycznym człowiekiem i zdecydowanie swoimi umiejętnościami zasłużył na taką nominację. To tylko podnosi jakość Łomżyńskiego bjj oraz MMA. Pozdrawiam i gratuluję.

  • Odpowiedz qq poniedziałek, 09 stycznia 2017 13:45 Umieszczone przez: qq

    szpikuuu ! haha to ty :D

  • Odpowiedz KAMILEK WNUSIA i dziadek s. poniedziałek, 09 stycznia 2017 13:46 Umieszczone przez: KAMILEK WNUSIA i dziadek s.

    Dawać mi tu ANTONIO BULLA BU HA HA gdzie ten leszcz sie podział ze Słejzim biega

  • Odpowiedz pozdrawiam poniedziałek, 09 stycznia 2017 18:52 Umieszczone przez: pozdrawiam

    zaraz rozpętasz burzę i co? i co wtedy? nie boisz się? nie boisz się tych wszystkich zdjęć bez koszulki na fb? tych wszystkich groźnych min do aparatu? tych wszystkich 30 sekundowych filmików uderzania w tarcze? aż sam się prosisz o.... kolejny filmik... hehehehe

  • Odpowiedz koks poniedziałek, 09 stycznia 2017 19:10 Umieszczone przez: koks

    Antonio co za Antonio a o którego slejziego chodzi ? tego rapera czy inny jakiś ?

  • Odpowiedz byku poniedziałek, 09 stycznia 2017 19:22 Umieszczone przez: byku

    Super gosciu wielkie gratulacje za takie wyróznienie i zdobycie brązowego pasa1

  • Odpowiedz tic poniedziałek, 09 stycznia 2017 20:36 Umieszczone przez: tic

    Gratulacje Damianie oby tak dalej !!

  • Odpowiedz Luk wtorek, 10 stycznia 2017 21:56 Umieszczone przez: Luk

    pozdrowienia z Islandii bravo