Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy 15urodziny-mylomza
sobota, 01 kwietnia 2017 14:32

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 - Sokół Aleksandrów Łódzki w transmisji online

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Sokół Aleksandrów Łódzki to dzisiejszy przeciwnik zespołu ŁKS-u 1926 Łomża w III-ligowych rozgrywkach piłkarskich. ŁKS, który rundę wiosenną zaczął od zwycięstwa, w kolejnych meczach spisał się znacznie słabiej. Jak dzisiaj poradzi sobie zespół z grodu nad Narwią? Oglądajcie mecz w naszej transmisji na żywo!

dzien dziecka

Z całą pewnością nie będzie to łatwy mecz, bo obie drużyny potrzebują punktów jak powietrza. Choć w nieco lepszej sytuacji są jutrzejsi goście, to szybko może się to zmienić i oni doskonale o tym wiedzą. Z kolei ŁKS 1926 przegrał dwa mecze z rzędu i trzecia porażka to byłaby już seria, której nikt w Łomży sobie nie życzy. Choć nad strefą spadkową biało-czerwoni mają sześć punktów przewagi, to wystarczą dwie nieudane kolejki i zacznie się robić gorąco.

W takich okolicznościach dojdzie do spotkania w sobotę. Spotkania, w którym nie może zabraknąć walki na boisku i to niech będzie najlepszą zachętą, by obserwować je na stadionie przy ul. Zjazd 18. Początek meczu o godz. 16.00.

33 komentarzy

  • Odpowiedz Bizon sobota, 01 kwietnia 2017 15:00 Umieszczone przez: Bizon

    22 kwietnia cala Łomża jedzie do łodzi na Widzew! Dla wszystkich marudzacych niech mobilizacja bedzie fakt ze kilkadziesiat osob z zagranicy ma juz kupione bilety lotnicze specjalnie zeby pojechac na ten najciekawszy od 9 lat wyjazd. Przyjada emigranci z usa, kanady, belgii, anglii a podobno nawet australii.

    Rezerwujcie ten termin juz teraz!

  • Odpowiedz :) sobota, 01 kwietnia 2017 16:03 Umieszczone przez: :)

    PRIMA APRILIS !

  • Odpowiedz dsddss sobota, 01 kwietnia 2017 16:04 Umieszczone przez: dsddss

    Dzień jak co dzień :) A transmisji brak ;)

  • Odpowiedz Polihlota sobota, 01 kwietnia 2017 16:05 Umieszczone przez: Polihlota

    Lipa...

  • Odpowiedz Łomża sobota, 01 kwietnia 2017 16:09 Umieszczone przez: Łomża

    mecz opozniony pisze na polskieligi

  • Odpowiedz ŁKS słaby niestety sobota, 01 kwietnia 2017 16:34 Umieszczone przez: ŁKS słaby niestety

    No i 0:1 niestety jeśli przegramy pora na zmianę trenera dość!!

  • Odpowiedz ŁKS słaby niestety sobota, 01 kwietnia 2017 16:55 Umieszczone przez: ŁKS słaby niestety

    0:2 żenada

  • Odpowiedz Prośba sobota, 01 kwietnia 2017 17:32 Umieszczone przez: Prośba

    Panie operatorze, takie ciasne kadry nie dają obrazu gry. Oglądanie tego nie ma sensu. Proszę obejrzeć jakąś transmisję w TV i zrobić podobnie.

  • Odpowiedz Ostatnio nieco ucichło o Juli? sobota, 01 kwietnia 2017 17:36 Umieszczone przez: Ostatnio nieco ucichło o Juli?

    Gdzie som kybyce które majom zrobić najazd na Widzew?? Hehe nie róbta z siebie większego posmiewiska niż nim jesteście mniejscowi janusze hehe

  • Odpowiedz lomzanin sobota, 01 kwietnia 2017 18:07 Umieszczone przez: lomzanin

    Za dwa tygodnie powalczymy o punkty u siebie z Lubawą, bo z Nimi tylko mamy szansę. Do Świtu wysłać rezerwę, czy 2:0, czy 10:0, bez różnicy. Zawodnicy już przemęczeni rundą wiosenną odpoczną, to z Lubawą może coś ugramy, jak wiatr będzie też w dobrą stronę wiał.

  • Odpowiedz lomzanin sobota, 01 kwietnia 2017 18:07 Umieszczone przez: lomzanin

    Za dwa tygodnie powalczymy o punkty u siebie z Lubawą, bo z Nimi tylko mamy szansę. Do Świtu wysłać rezerwę, czy 2:0, czy 10:0, bez różnicy. Zawodnicy już przemęczeni rundą wiosenną odpoczną, to z Lubawą może coś ugramy, jak wiatr będzie też w dobrą stronę wiał.

  • Odpowiedz  speech. sobota, 01 kwietnia 2017 18:20 Umieszczone przez: speech.

    Dajcie spokoj z tym klubem nie warty uwadze. Reklamy piekne ,ale co z tego jak zawodnikow do gry brak biara najgorszysz z innych klubow co ich juz niechca albo na emeryture czas.Niedlugo 4 liga tam gdzie ich miejsce powinno byc!!

  • Odpowiedz nie`dotyczy sobota, 01 kwietnia 2017 18:24 Umieszczone przez: nie`dotyczy

    Racja w piaskownicy lepiej im by szlo niz ta gra w pilke szkoda nawet 10 zl na bilet

  • Odpowiedz Kończ pan wstydu oszczędź sobota, 01 kwietnia 2017 18:42 Umieszczone przez: Kończ pan wstydu oszczędź

    No to teraz nowy zarząd powinien wprowadzić zmiany myślę że czas zmienić trenera może to coś pomoże,co runda to gorzej żadnych postępów tego nie da się nawet oglądać czy w klubie nikt tego nie widzi trzeba coś zrobić bo bez zmian 5 liga stanie się faktem

  • Odpowiedz entyzjastyczny kibic 1926 sobota, 01 kwietnia 2017 18:49 Umieszczone przez: entyzjastyczny kibic 1926

    Sukces ! 2 razy lepszy wynik. Było 4 : 0
    a jest 0 : 2.

  • Odpowiedz gabon sobota, 01 kwietnia 2017 18:55 Umieszczone przez: gabon

    Jaga! Jaga! tylko Jaga! najlepsza na Podlasiu!

  • Odpowiedz śledziu sobota, 01 kwietnia 2017 19:05 Umieszczone przez: śledziu

    Na Podlasiu może i tak, ale na MAZOWSZU ŁKS !

  • Odpowiedz ambicja sobota, 01 kwietnia 2017 19:06 Umieszczone przez: ambicja

    rener nie kopie piłki. Widzisz jaki poziom piłkarski reprezentuja nasi gracze ? Tu nawet Nawałka nie pomoże.

  • Odpowiedz bez polisy sobota, 01 kwietnia 2017 19:16 Umieszczone przez: bez polisy

    O i Pan Pikuś głos zabrał w dyskusji. Myślałem, że sport jest obcy okularnikom o korzeniach góralskich i mam tu na myśli górę Synaj, nie Tatry.

  • Odpowiedz brandon sobota, 01 kwietnia 2017 19:19 Umieszczone przez: brandon

    Apropo ile kosztuje rocznie utrzymanie ŁKS-u i kto płaci za to???

  • Odpowiedz ŁKS słaby niestety sobota, 01 kwietnia 2017 19:38 Umieszczone przez: ŁKS słaby niestety

    Piłkarzy już nie da rady wymienić,skoro w poprzedniej rundzie potrafili powalczyć z Widzewem czy ŁKSem to nie jest tak źle przecierz nie zapomnieli jak się gra trzeba to wszystko poukładać zmiana trenera i tyle gorzej być nie może nie ma nic do stracenia,co tak naprawdę ten Miłoszewski osiągnął że go tak wszyscy bronią spuścił juniorów z CLJ i utrzymał nas w podlasko-warmińskiej 3 lidze a teraz ciągnie nasz klub na dno wypalił się chłop nie ma już pomysłu na grę zespołu trzeba mu podziękować nikt płakać nie będzie.

  • Odpowiedz I tyle sobota, 01 kwietnia 2017 20:40 Umieszczone przez: I tyle

    JAk grali z Widzewem i ŁKS ŁÓDź to też był Miłoszewski. Wycdiągnął zespół z dna. Weźcie sobie Nawałkę ! albo któryś z LIgi Mistrzów będzie wolny.

  • Odpowiedz lomzanin sobota, 01 kwietnia 2017 20:57 Umieszczone przez: lomzanin

    On jest trenerem 2 lata i powinien być wyrzucony po utrzymaniu w III lidze. Nie mogliśmy nawiązać walki z czołówką (pierwszą 10), głównie porażki, ale regularnie wygrywali z dołem tabeli i to pomogło. Ja się pytam, jak zespół bez wzmocnień, myśli trenerskiej, ma się utrzymać w tej lidze, jak gra tu sama czołówka z dawnych lig poidlasie - warmia i mazowsze - lodzkie. Na mazowszu to tylko Legia, na pewno nie ŁKS.

  • Odpowiedz Mera sobota, 01 kwietnia 2017 21:26 Umieszczone przez: Mera

    Za wyniki odpowiada trener i tyle w temacie nie ma wyników nie ma trenera trzeba mu podziękować i tyle koniec.Co tu więcej można dodać moim zdaniem wszystko oczywiste miał czas i co zrobił nic w ostatnich 3 meczach 0 punktów 0 strzelonych bramek 8 straconych 2 mecze u siebie 2 przegrane czy trzeba czegoś więcej to chyba najlepsza rekomendacja dość trzeba zmiany dla dobra zespołu sam powinien odejść jeśli ma honor.

  • Odpowiedz Tyle w temacie sobota, 01 kwietnia 2017 21:50 Umieszczone przez: Tyle w temacie

    Może trener za dużo od piłkarzy wymaga i oni grają na wyrzucenie trenera. W ŁKS przerabialiśmy to często.

  • Odpowiedz lomzanin sobota, 01 kwietnia 2017 22:55 Umieszczone przez: lomzanin

    Tyle mw temacie, raczej graja o swoje wyrzucenie, bo lige nizej nikt ich nie bd trzymal.

  • Odpowiedz lomzanin sobota, 01 kwietnia 2017 22:56 Umieszczone przez: lomzanin

    a w tej lidze jestesmy na tylke slabym zespolem, ze zadnych kalkulacji nie mozemy robic, tylko mwalczyc w kazdym meczu o chociaz punkt. Bedzie polewa, jak Nas Lubawa pokona w Lomzy, bo zdobyli 1 pkt z Nami :p

  • Odpowiedz TYLKO ŁOMŻA ŁKS! sobota, 01 kwietnia 2017 23:23 Umieszczone przez: TYLKO ŁOMŻA ŁKS!

    Najlepsze jest to, że jedna osoba dodaje kilka komentarzy z różnych nazw i myśli, że nikt się nie domyśli. Ta legia to się nadaje. Też tylko trenerów zmieniają i liczą na pomoc pzpn albo sędzi. U nas chyba będzie potrzebna zmiana trenera. Niema pomysłu na tą ligę. Naściągał zawodników z 4 lig i okręgówek, ale oni są za słabi. A wydatki klubu nikogo nie powinny obchodzić. Nikt nam z portfela nie wyjmuje kasy. Jest nowy młody zarząd więc niech szybko to ogarnie. Bo długo w tej lidze nie pogramy

  • Odpowiedz Tylko ŁKS Łomża niedziela, 02 kwietnia 2017 09:06 Umieszczone przez: Tylko ŁKS Łomża

    Winę za wyniki drużyny ponosi ZAWSZE W Y Ł Ą C Z N I E ZARZĄD klubu.

  • Odpowiedz widz stadionowy niedziela, 02 kwietnia 2017 09:12 Umieszczone przez: widz stadionowy

    "Tylko Łomża ŁKS" masz rację, to prywatny klub i nikogo wydatki nie powinny obchodzić. Ale żeby "sprzedać towar" musi on być ATRAKCYJNY. Takie jest ryzyko w biznesie. A ten towar nie jest atrakcyjny.

  • Odpowiedz ... niedziela, 02 kwietnia 2017 09:13 Umieszczone przez: ...

    @Tylko ŁKS Łomża, serio? Ty tak serio?

  • Odpowiedz Oleg niedziela, 02 kwietnia 2017 17:32 Umieszczone przez: Oleg

    Kulesza uciekł z tonącego okrętu. Kasy brak, drużyna przegrywa, zaraz zaczną odchodzić zawodnicy, kibiców brak .... Lipa. Wielka lipa.

  • Odpowiedz poniedziałek, 03 kwietnia 2017 08:42 Umieszczone przez: "mężczyznę poznaje się po tym jak kończy nie jak zaczyna"

    zostawcie trenera w spokoju
    przecież jest najlepszy w historii pracy kuleszy w łks. kulesza odszedł i nie ma kogo chłopak słuchać

    a co do gry zawodników
    teraz trzeba strawić ten bigos
    drużyna oparta na zawodnikach z zewnątrz dużo kosztuje, a ich jedyną motywacją jest kasa

    "nie ma sianka nie ma granka"

    do końca sezonu będzie trwało tzw dorzynanie watahy - czytaj na koniec sezonu klub zostanie z długami, przed młodym zarządem ogromne wyzwanie