Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy mylomza
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 11:44

Nowy prezes ŁKS 1926: Chcemy stworzyć szerszy ruch wokół naszego klubu [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Nowy prezes ŁKS 1926: Chcemy stworzyć szerszy ruch wokół naszego klubu [VIDEO] fot. www.mylomza.pl
Po sobotnim meczu, przegranym niestety w słabym stylu przez łomżyńską drużynę, nadarzyła się okazja, by porozmawiać z nowym prezesem klubu Łukaszem Uściłowskim, który opowiedział nam nieco o planach swoich i nowego zarządu, o pomysłach i swojej wizji funkcjonowania ŁKS-u 1926 Łomża.

Zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy z nowym prezesem ŁKS-u Łukaszem Uściłowskim, któremu co prawda humor nie bardzo dopisywał po obejrzeniu kolejnej porażki piłkarzy. Mimo to udało nam się porozmawiać o kilku ciekawych kwestiach. Wszystko w wywiadzie wideo przeprowadzonym kilka minut po zakończeniu sobotniego spotkania.

21 komentarzy

  • Odpowiedz romek poniedziałek, 03 kwietnia 2017 15:37 Umieszczone przez: romek

    wybrali bo wybrali nowego prezesa,pewnie innych chętnych nie było na te stanowisko,czy łks jest wart utrzymania,jaki wogóle jest koszt za cały rok i z czyich pieniędzy

  • Odpowiedz Kibic ŁKS. poniedziałek, 03 kwietnia 2017 16:51 Umieszczone przez: Kibic ŁKS.

    Piłka w Łomży przegrala. Prawdziwy, stowarzyszenie ŁKS, ma złą opinię, a nowy 1926 jest prywatny, i tylko dobra gra przyciągnie widzów [ nie kibiców ] na stadion. Minimum II liga. Jeśli nie ma kasy to zamknąć interes.

  • Odpowiedz księgowy poniedziałek, 03 kwietnia 2017 16:54 Umieszczone przez: księgowy

    Za wyniki firmy odpowiada Zarząd. I tyle.

  • Odpowiedz nawet nie widz poniedziałek, 03 kwietnia 2017 17:48 Umieszczone przez: nawet nie widz

    Chłopie kibicow to miał Łks. !926 ma tylko widzów.

  • Odpowiedz marzenia poniedziałek, 03 kwietnia 2017 17:57 Umieszczone przez: marzenia

    Piłakj nożan w Łomży miała swoje 5 minut kilka lat temu. Tezaz do tematu piłki w Łomży nalezy podejść w zupełnie inny sposób, ta formuła co obecnie juz sie przeżyła.

  • Odpowiedz ... poniedziałek, 03 kwietnia 2017 18:20 Umieszczone przez: ...

    Jak żeś taki mądrala, to powiedz czemu kiedyś zamiast pielęgnować to co powstało, to nakradli kasy i wszystko rozwalili? Komu to miało służyć, że piłkarze za darmo grali bo wypłaty nie było przez kilka miesięcy? No komu? Poprzednim zarządom, które narobiły długów w setkach tysięcy złotych!!! Nic dziwnego że teraz ciężko to wszystko odbudować, bo na logikę, gdybym kiedyś dawał kasę na ŁKS a po jakimś czasie się dowiedział, że ta kasa szła na wszystko inne tylko nie na ŁKS, to też bym już nie dawał. Podziękuj mądralo tym, co doprowadzili do takiego stanu rzeczy a nie piszesz, że 1926 ma widzów. W ogóle zorientowałeś się, że to ten sam klub czy zatrzymałeś się w rozwoju wraz z setkami tysięcy długów zrobionych przez poprzedników? Piszesz tu ciągle te swoje pierdoły, które nie mają pokrycia w faktach, a fakty są takie, że powtórzę się jeszcze raz: TO POPRZEDNICY ZRUJNOWALI TEN KLUB KTÓRY MIAŁ WSZYSTKO, ŻEBY TRWAĆ!!!

  • Odpowiedz nawet nie widz poniedziałek, 03 kwietnia 2017 18:38 Umieszczone przez: nawet nie widz

    Ktoś jak piszesz rozpieprzył, ale ktos nie dopilnował.

  • Odpowiedz Paweł poniedziałek, 03 kwietnia 2017 19:06 Umieszczone przez: Paweł

    no tak tylko co zrobić aby ten klub się odrodził? Ten klub to ważny element naszego łomżyńskiego życia. Bardzo się cieszę widząc tego młodego sympatycznego pana na ty stanowisku i uważam ,ze trzeba mu pomóc i go wesprzeć. Kochani reaktywujmy ten klub z szacunku dla pamięci tych którzy go stworzyli , grali odnosili sukcesy oraz dla naszych dzieci , młodzieży. ten klub to nie tylko kopanie piłki on ma ważną misję społeczną do spełnienia. Ja wiem ,że kibolstwo o zabarwieniu nacjonalistycznym wielu zraża do klubu no ale z tym można dać sobie rade i to pogonić. Warto to przemyśleć bo wstyd ,że nawet na drużynę piłkarską nas nie stać a tym samym na porządny klub piłkarski.

  • Odpowiedz Paweł poniedziałek, 03 kwietnia 2017 19:09 Umieszczone przez: Paweł

    wolę aby pieniądze poszły na pomoc temu klubowi niż dalsze topienie ich w wydumanym parku JPII

  • Odpowiedz greg poniedziałek, 03 kwietnia 2017 20:06 Umieszczone przez: greg

    Czy ,ktos wyciagnal jakies wnioski z tej wypowiedzi?Bo ja ,zadnych,chyba tylko to ze mlodziez ma pociagnac ten ,klub do ''swietlanej przyszloci''!

  • Odpowiedz Frent poniedziałek, 03 kwietnia 2017 20:23 Umieszczone przez: Frent

    Zero konkretów, niestety. Mam nadzieję, że trwanie Was nie interesuje. Jedyna rada pogonić te towarzystwo generujace koszty i grać swoimi. Trochę ich po wioskach się tłucze.

  • Odpowiedz Frent poniedziałek, 03 kwietnia 2017 20:25 Umieszczone przez: Frent

    Do Paweł: też jestem za tym, tylko jeszcze musi być pomysł żeby rozsądnie je wydac

  • Odpowiedz kibic od zawsze poniedziałek, 03 kwietnia 2017 21:33 Umieszczone przez: kibic od zawsze

    do Frent

    Nie ma najmniejszego sensu grać "swoimi". Oni już tu byli i ostatecznie skończyło się strajkiem za pana Przytuły. Tacy ludzie nie powinni mieć powrotu do miejsca które zhańbili. Za darmo też grać nie będą a koszty ich utrzymania będą porównywalne do obecnych więc póki co lepiej zostać przy obecnej formule. Młodzież rośnie i tą niezhańbioną strajkami młodzież trzeba powoli dokooptowywać do składu ale koniecznie ściągać fajnych zawodników, bo swoimi w tej lidze za długo nie pogramy. Niestety. Jest Widzew, jest ŁKS Łódź, jest Drwęca, niezła Ostróda, drużyny z Warszawy a zaraz Zambrów na który są pieniądze z miasta...

    No właśnie. PIENIĄDZE...

    Dopóki nie będzie ich w klubie, dopóty będziemy dostarczycielem punktów z "świątecznymi" wyjątkami.
    Czemu nie ma pieniędzy w klubie wyjaśnione jest wyżej: Stare zarządy zrobiły z klubu własne finansowe eldorado. Nie było płacone absolutnie NIC! Długi były wszędzie. U zawodników, w hotelach w całej Polsce, u trenerów, WSZĘDZIE! Kto nie wierzy, niech na najbliższym meczu podejdzie do któregoś z członków zarządu i spyta. Mówię tu o byłych już członkach zarządu takich jak, Kulesza czy Kierażyński, którzy wszystko przeżywali na własnej skórze odbudowując ten klub i wyciągając z długów.

    Więc jeśli długi były absolutnie wszędzie, to jakim cudem wziąć teraz pieniądze od ludzi którzy je kiedyś dawali? Nijak. Nie da się. Do tego dochodzi jeden człowiek, który zmienia tu na forum nicki co chwila robiąc sztuczny tłok i wypisuje, że ŁKS to prywatny folwark.. Nie wiem co ten człowiek ma za plan że tak robi ale nie robi dobrze dla klubu. Ten człowiek jest tak przepełniony nienawiścią, że głowa mała a wszem i wobec kreuje się na wielkiego sympatyka ŁKS-u. Nie muszę wymieniać tego człowieka z imienia i nazwiska bo doskonale ludzie zdają sobie sprawę kto to jest. Zresztą na krytej jak spytacie starszych kibiców, to raczej każdy bezbłędnie odgadnie jego tożsamość.

    No więc skąd pieniądze?

    Na pewno w pierwszej kolejności z miasta. Więcej. Dużo więcej niż obecnie. Bez patrzenia, że będzie lament na forum. Lament był,jest i będzie. Ludzie już tak są stworzeni, że zawsze będą narzekać.

    A więc kasa z miasta znacznie większa. Na te ciekawe nazwiska o których piszę wyżej a które przyciągną swoją regularnością zdobywania bramek czy pewną defensywą ludzi na trybuny. Do nich powolutku dokładać młodych. Na pewno musi zostać dokonana zmiana w obecnym składzie. Tacy zawodnicy jak Olesiński, Rydzewski, Kacprzyk już się nie poprawią a czy są niezbędni, to sami sobie na to odpowiedzcie.

    Będzie dużo większa kasa z miasta, będą wyniki.
    Będą wyniki, wrócą kibice na stadion.
    Wrócą kibice - wrócą sponsorzy.
    Wrócą sponsorzy - będzie kasa na jeszcze lepszych zawodników i będziemy grali w tej I lidze wiele lat bo Łomża ma potencjał a ludzie chcą dobrej piłki na stadionie.

    Recepta jest prosta ale jej realizację musi zacząć miasto Łomża.

  • Odpowiedz greg poniedziałek, 03 kwietnia 2017 23:01 Umieszczone przez: greg

    A ,moze sa zaleglosci finansowe wzgledem pilkarzy I stad ,te porazki?Mam nadzieje ze tak nie jest.Moze, ktos ,kompetentny odpowie na to pytanie.
    Co do ostatnich przegranych ,meczy,to wyjasnie ze to wcale nie przypadek.0-2 z Drweca-zespol od 3 lat probuje awansowac do 2 Ligi,pilkarze z calej Polski ze znanych klubow.0-4 z Ostroda 3 lata temu ten zaspol ,przegral baraz o 2 Lige I praktycznie w kazdym meczu maja przewage wsrodku pola I atakuja, nawet z Lodzkimi zespolami.0-2 z Aleksandrowem Lodzkim.Zespol w zeszlym sezonie wygral runde jesienna 3 Ligi gr.Lodzko-Mazowieckiej ale na wiosne na finiszu,wyprzedzila ich Polonia W-wa(dzieki sedziom).Teraz,spojrzmy na kadre naszego zespolu z ostatnich 3 meczy.Bramkarz oraz 3 pilkarzy z pola to IV Ligowcy.Jeden z okregowki.2 juniorow.Drazba,wieczne,kontuzje,przeblyski ale bez 2 lini sam nic nie zdziala.Kilku naszych starych 3 Ligowcow ,bez formy na lawce rezerwowych.Trener,ktory drze sie caly mecz I dodatkowo stresuje,pilkarzy,presja kibicow itd...itd...I niech ,teraz ktos powie jak ta druzyna ,miala wygrac te mecze?

  • Odpowiedz hektor wtorek, 04 kwietnia 2017 09:33 Umieszczone przez: hektor

    "A ,moze sa zaleglosci finansowe wzgledem pilkarzy I stad ,te porazki?"
    .
    .
    .
    "Co do ostatnich przegranych ,meczy,to wyjasnie ze to wcale nie przypadek."

    ha ha ha ha ha ha ha Cały Musi :)

  • Odpowiedz greg wtorek, 04 kwietnia 2017 12:14 Umieszczone przez: greg

    hector-wyrwales zdania z kontekstu na ktore sa merytorycznie opisane,ponizej.
    Na ,meczu z Motorem Lubawa,przydaloby sie sprzedac kilka biletow na wyjazd Do Lodzi na mecz z Widzewem.Chodzi ,glownie o pikinki.W przerwie meczu informacja od speakera na pewno beda chetni.

  • Odpowiedz porażka czwartek, 06 kwietnia 2017 09:07 Umieszczone przez: porażka

    ciekawy eksperyment
    ludzie bez pojęcia zarządzają ŁKS 1926
    prezes nauczył się ładnie kłamać, ma papiery do polityki nie do ŁKS
    pocieszenie jest takie że po kuleszy gorzej już być nie może
    tylko kto posprząta po nim ten bałagan?
    młodzi mogą co najwyżej zaorać ŁKS, a miasto da na to kasę, taki to mamy teraz ŁKS

  • Odpowiedz greg czwartek, 06 kwietnia 2017 12:46 Umieszczone przez: greg

    https://youtu.be/DHOG-9nZlu4.48 sector gosci na stadionie Widzewa Lodz.Wyjazd 22 kwietnia.

  • Odpowiedz greg czwartek, 06 kwietnia 2017 12:51 Umieszczone przez: greg

    Sektor goszci Widzew Lodz.
    1.10 min

    https://youtu.be/92GhZkhZK08

  • Odpowiedz wójt piątek, 14 kwietnia 2017 10:21 Umieszczone przez: wójt

    nic jeszcze w życiu człowiek sam nie zrobił, a pcha się do rządzenia. jakie to piękne

  • Odpowiedz dobry wujek piątek, 14 kwietnia 2017 10:38 Umieszczone przez: dobry wujek

    trudno uwierzyć temu człowiekowi w chociaż jedno słowo ponieważ to tylko słowa zero konkretów
    walczymy o 5 ligę
    piłkarze z wielomiesięcznymi zaległościami

    o tym prezesie trzeba porozmawiać o tym jak jest bo bez tego nie pojdziesz do przodu, a ciągle się cofasz