vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
sobota, 08 kwietnia 2017 21:49

ŁKS-y zacieśniają współpracę

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Młodzieżowy ŁKS i ŁKS 1926 Łomża, choć działają w oddzielnych strukturach jako niezależne stowarzyszenia, tak naprawdę przez wielu traktowane są jak jeden klub. W sobotę doszło do spotkania nowych zarządów obu stowarzyszeń, którego efektem ma być zacieśnienie współpracy.

Po spotkaniu na stronach obu klubów opublikowany zostało wspólny komunikat dwóch zarządów:

W sobotnie popołudnie doszło do spotkania nowych Zarządów Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 oraz Młodzieżowego ŁKS-u. Tematem dyskusji była przede wszystkim szeroko rozumiana współpraca pomiędzy seniorską i młodzieżową piłką w Łomży.

Na spotkaniu pojawili się przede wszystkim pełniący obowiązki prezesów – Jacek Lis oraz Łukasz Uściłowski, a także pozostali członkowie obu zarządów. Podczas spotkania ustalono, że zarówno dla ŁKS 1926 jak i MŁKS najważniejszy jest długofalowy rozwój piłki nożnej w naszym mieście.

Jednocześnie ustalono cele najbliższych działań. Jeszcze w obecnej rundzie ligowych rozgrywek zarówno kibice seniorskiej drużyny jak i rodzice oraz dzieci będące częścią Młodzieżowego ŁKS-u, będą mieli okazję uczestniczyć w wielu wspólnie realizowanych przedsięwzięciach.

Obie strony liczą, że owocem spotkania będzie długa i efektywna współpraca przynosząca efekty nie tylko dla samych klubów, ale i dla dobra łomżyńskiego sportu.

3 komentarzy

  • Odpowiedz jesttu niedziela, 09 kwietnia 2017 05:34 Umieszczone przez: jesttu

    Obie strony liczą że będzie współpraca.Proszę napisać jakie zostały podjęte decyzje,które zostaną wprowadzone

  • Odpowiedz lomzanin niedziela, 09 kwietnia 2017 13:58 Umieszczone przez: lomzanin

    podjeta decyzja- w meczu seniorow zostana wystawione dwie druzyny jednoczesnie, w 22 pilkarzy kontra 11 przeciwnika, moze wygraja jakis mecz

  • Odpowiedz Łomżyniak niedziela, 09 kwietnia 2017 18:15 Umieszczone przez: Łomżyniak

    Głupi Łomżaninie. Jesteś głupi.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu