Medale łomżyniaków w mistrzostwach lubelszczyzny

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
W niedzielę 9 kwietnia w Puławach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach startowało około 150 zawodników z klubów z całej Polski. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego "MEDYK"

W kategorii młodzika pierwsze miejsce zdobyli: Jakub Zieliński kat.wagowa 33kg, Michał Czarniewicz kat.wagowa 44kg, Dawid Sakowski kat.wagowa 40kg, Aleksander Skawski w tej samej kategorii wagowej zajął drugie miejsce ulegając swojemu klubowemu koledze w finale. W kategorii juniora młodszego również pierwsze miejsce zajął Przemysław Jadacki.

Trener: Paweł Remiszewski

Sponsor: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica.