bo2018 dni jedwabne 2017
środa, 19 kwietnia 2017 09:45

Wszyscy na Widzew! Kibice ŁKS-u zapraszają na wspólny wyjazd

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(15 głosów)
Wszyscy na Widzew! Kibice ŁKS-u zapraszają na wspólny wyjazd fot. Ełkaesiacy.net
Nazwy Widzew Łódź nie trzeba specjalnie przedstawiać chyba nikomu. Nawet osoby nie interesujące się piłką nożną kojarzą ten, jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych w Polsce klubów. Zawirowania losu sprawiły, że Widzew rywalizuje w tym sezonie z naszym ŁKS-em 1926, który w najbliższą sobotę zawita na nowym stadionie łódzkiego klubu. Ty też możesz się tam znaleźć!

lom wak mylomza 1

Kibice ŁKS-u 1926 Łomża organizują wyjazd na mecz 24. kolejki III ligi, w którym na nowym, 18-tysięcznym obiekcie Widzewa Łódź nasi piłkarze zmierzą się z jednym z najbardziej znanych klubów piłkarskich w Polsce.

- Tego dnia KAŻDA osoba mianująca się kibicem ŁKS-u Łomża nie może być w innym miejscu niż na stadionie Widzewa! - przekonują sympatycy biało-czerwonych, którzy chcą pobić wszelkie swoje rekordy jeśli chodzi o liczbę uczestników wyjazdu na mecz.

Zapisy na wyjazd trwają już od wtorku w Piwiarni Warka i codziennie przybywa chętnych. Koszt to zaledwie 40 złotych z czego 30 zł kosztuje przejazd autokarami w obie strony i 10 zł bilet wstępu do sektora gości.

- W tej rundzie miało miejsce otwarcie nowego stadionu Widzewa, a sam klub pobił rekord w liczbie sprzedanych karnetów w ilości 15100 sztuk, co gwarantuje nam widowisko na najwyższym poziomie! Będziemy prawdopodobnie pierwszą ekipą, która zawita na sektor gości na nowym stadionie Widzewa i to świadczy o tym, że musimy zaprezentować się w dobrej liczbie! - zachęcają kibice.

Prawdopodobnie będzie to jedyna w najbliższym czasie okazja, by na meczu naszego ŁKS-u poczuć atmosferę znaną ze stadionów ekstraklasy. Prawdziwych kibiców nie może zabraknąć w takim miejscu tym bardziej, że jedyne co trzeba zrobić, to zapisać się na wyjazd, opłacić go i być w umówionym miejscu o właściwej porze, aby wsiąść do autokaru. 

Jedź, poczuj to, a długo będziesz miał co wspominać!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej specjalnie na ten wyjazd przygotowanej przez kibiców ŁKS-u 1926 Łomża: http://wszyscynawidzew.pl

55 komentarzy

  • Odpowiedz felix środa, 19 kwietnia 2017 10:06 Umieszczone przez: felix

    Mi się udało namówić 7 osób, które normalnie nie poszłyby na mecz, ale skusiła ich ta wyjątkowa otoczka i atmosfera. Jeśli każdy tak postawi sprawę, to szykuje się rekord wyjazdowy!!

  • Odpowiedz kibic środa, 19 kwietnia 2017 10:08 Umieszczone przez: kibic

    Australia, USA, Belgia, Holandia, Niemcy - przyjeżdża cała emigracja specjalnie na ten wyjątkowy mecz. Nie było czegoś takiego od 10 lat i może przez 10 lat już się nie zdarzyć.

    MOBILIZACJA!

  • Odpowiedz Prówa środa, 19 kwietnia 2017 10:41 Umieszczone przez: Prówa

    WSZYSCY NA WIDZEW !!!
    Mam nadzieję ze zagra młody Tarnowski(ostatnio cofniety do juniorow)

  • Odpowiedz ŁKS środa, 19 kwietnia 2017 10:47 Umieszczone przez: ŁKS

    WSZYSCY NA WYJAZD ! Cała Łomża jedzie z nami Jazda

  • Odpowiedz Andrzej Tarnowski środa, 19 kwietnia 2017 10:50 Umieszczone przez: Andrzej Tarnowski

    Ten tarnowski jest swietny ma ogromny potencjal ale nie potrafi go wykorzystac

  • Odpowiedz 1926 środa, 19 kwietnia 2017 11:14 Umieszczone przez: 1926

    JEDZIEMY WSZYSCY! PIERWSZE 200 OSÓB ZAPISANYCH DOSTANIE GADŻET NIESPODZIANKĘ. WIEC NA PRAWDĘ WARTO SZYBKO SIĘ ZAPISAĆ !

  • Odpowiedz wrobek środa, 19 kwietnia 2017 11:35 Umieszczone przez: wrobek

    Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że liczba zapisanych na ten moment jest już imponująca, więc kto nie pojedzie, będzie żałował tego do końca życia pewnie :))

  • Odpowiedz Nie namAWIAM środa, 19 kwietnia 2017 11:43 Umieszczone przez: Nie namAWIAM

    A ja nie namawiam. Policja prawdopodobnie będzie spisywać osoby uczestniczące w wyjeździe z racji że część osób uczestniczących miała problemy z porządkiem podczas meczów. Nie wiadomo co się na takim wyjeździe może zdarzyć (przestępstwa, kradzieże, picie alkoholu).

  • Odpowiedz Marek Tarno środa, 19 kwietnia 2017 11:45 Umieszczone przez: Marek Tarno

    Jak dla mnie ten Tarnowski to leser nie powinien grać wogole nawet w juniorach

  • Odpowiedz wiśta wio środa, 19 kwietnia 2017 11:49 Umieszczone przez: wiśta wio

    Nie jadź ta chłopulki, bo was tam czapkami nakryją :)
    myślita, że bendzie choć ze 200osób chętnych ?

  • Odpowiedz zwałka środa, 19 kwietnia 2017 11:57 Umieszczone przez: zwałka

    wiśta wio siedz w domu pod pierzynką

  • Odpowiedz wiśta wio środa, 19 kwietnia 2017 12:10 Umieszczone przez: wiśta wio

    chłopulki, u nas na wsi są lepsze kopacze wsród dzieciaków, jak za piłko biegajo na łące :)

  • Odpowiedz BYŁEMWIDZIAŁEM środa, 19 kwietnia 2017 12:19 Umieszczone przez: BYŁEMWIDZIAŁEM

    Nie musicie namawiać :)
    Osoby które piszą o spisywaniu i alkoholizacjach i kradzieżach podczas takiego wyjazdu nigdy chyba na nim nie były.

    A jak ktoś chce obalić ten mit to śmiało zapraszam na zapisy i na wspólny ciekawy wyjazd ponieważ atmosfera będzie świetna :)

  • Odpowiedz zdrowy środa, 19 kwietnia 2017 12:26 Umieszczone przez: zdrowy

    Takiego wyjazdu nie było 10 lat i może się tak zdarzyć, że przez kolejne 10 lat nie będzie. Komuś się chce tyle czekać, czy jedziecie z nami w sobotę? :)

  • Odpowiedz Nowy środa, 19 kwietnia 2017 13:33 Umieszczone przez: Nowy

    "Osoby które piszą o spisywaniu i alkoholizacjach i kradzieżach podczas takiego wyjazdu nigdy chyba na nim nie były. "

    No chyba właśnie były :)

  • Odpowiedz Jantar środa, 19 kwietnia 2017 13:33 Umieszczone przez: Jantar

    Ze mną jedzie już 5 osób, które namówiłem na wyjazd. Taki wyjazd wspomina się latami!

  • Odpowiedz wiklin środa, 19 kwietnia 2017 13:38 Umieszczone przez: wiklin

    BIJEMY REKORD WYJAZDOWY!!!

    Zapisujcie się dziś, bo zabraknie miejsc, jak zostawicie to na ostatnią chwilę.

    Emigracja z Australii już zapisana i gotowa na wyjazd, a Wy na co czekacie??

  • Odpowiedz Kibol środa, 19 kwietnia 2017 13:43 Umieszczone przez: Kibol

    Jedziemy wszyscy !!! Zapisywac sie panowie i panie mamy 900 biletow !!

  • Odpowiedz Xddxddx środa, 19 kwietnia 2017 14:01 Umieszczone przez: Xddxddx

    Kto pierwszy ten lepszy. Juz kilka autokarów pełnych.

  • Odpowiedz helg środa, 19 kwietnia 2017 14:05 Umieszczone przez: helg

    Dawno nie było takiej mobilizacji wyjazdowej! Dziś w 3 sklepach na mieście słyszałem przypadkiem jak ludzie o tym rozmawiali!!!

    Ja wyciągnąłem 3 osoby na zapisy.

  • Odpowiedz greg środa, 19 kwietnia 2017 14:11 Umieszczone przez: greg

    PZPN odgornie wyznaczyl sedziego,Roberta Olszewskiego z Olsztyna, na mecz Widzew Lodz-LKS Lomza.Bilety juz zostaly sprzedane,jedynie sector gosci,takowe posiada.Przewidziane jest ponad 17 tys. kibicow.Cena 40 zl na wyjazd wraz z biletem na mecz jest ,bardzo niska.trzeba ,skorzystac z takiej okazji I wybrac sie na wycieczje do Lodzi.Proponuje .wyjecha o co najmniej 1 godz. wczesnie tak zeby juz o 17 dojechac do Lodzi,gdyz mozemy sie spoznic!

  • Odpowiedz Tymek środa, 19 kwietnia 2017 14:49 Umieszczone przez: Tymek

    Wyjazd o 11. Dla pierwszych 200 osob gadzet. Zapisujcie sie dzis niezwlekajcie

  • Odpowiedz WNW! środa, 19 kwietnia 2017 14:50 Umieszczone przez: WNW!

    Chyba grajewiakom się nudzi i zazdroszczą, że takie głupoty wypisują. Nic nikomu nie grozi po żadnym spisywaniu i kontroli przez policję. Mamy wszystko pod nos podstawione wystarczy się tylko zapisać w Warce, a liczba na pewno będzie ładna. Po mniejszej mobilizacji do Elbląga pojechaliśmy w około 120 osób na Olimpię, a teraz sama nazwa Widzew zachęca. Wszyscy do Łodzi!

  • Odpowiedz Wierny środa, 19 kwietnia 2017 15:01 Umieszczone przez: Wierny

    Ja jade a ty ?!

  • Odpowiedz rarytas środa, 19 kwietnia 2017 15:05 Umieszczone przez: rarytas

    11 osób namówiłem :D Kto to przebije??

  • Odpowiedz wiśta wio środa, 19 kwietnia 2017 15:07 Umieszczone przez: wiśta wio

    atmosfera będzie świetna :)
    chłopulki, mam brać kominiarkę, kastet, maczetę, siekierę a może widły ?

  • Odpowiedz AnonimowyTYP środa, 19 kwietnia 2017 15:42 Umieszczone przez: AnonimowyTYP

    Wuwuzele. Kto nie jedzie ten z Grajewa !

  • Odpowiedz gozo środa, 19 kwietnia 2017 17:57 Umieszczone przez: gozo

    Ja namuwiłem już 38 osób !Warto jechać bo napewno zwyciężymy!Jesteśmy teraz w doskonałej formie i mozemy co matematycznie wyliczyłem awansować do 2 ligi! jedzmy więc wszyscyzagrzewać naszych!

  • Odpowiedz greg środa, 19 kwietnia 2017 18:25 Umieszczone przez: greg

    Wszystko wskazuje jednak na to, że szykuje się kolejny rekord frekwencji, a w dniu meczu bilety będą już niedostępne. Warto jednak przypomnieć, że w sobotę do Łodzi przyjadą kibice gości, dlatego pojemność stadionu dla gospodarzy jest nieco mniejsza.

  • Odpowiedz Okoń środa, 19 kwietnia 2017 20:43 Umieszczone przez: Okoń

    Ja zaktywizowałem swoich osiedlowych leniuchów. Będzie dobrze!

  • Odpowiedz helmut środa, 19 kwietnia 2017 21:05 Umieszczone przez: helmut

    W mieście czuć atmosferę zbliżającego się meczu. Zostały jeszcze 2 pełne dni na namawianie wszystkich niezdecydowanych. Liczy się każda osoba, liczba zapisanych podobno bardzo szybko rośnie. Pokażmy, że potrafimy się bardzo mocno zmobilizować.

    JAK ZA DAWNYCH LAT

  • Odpowiedz ŁKS środa, 19 kwietnia 2017 23:07 Umieszczone przez: ŁKS

    Kto się jeszcze nie zapisał to w czwartek chyba ostatnia szansa, żeby załapać się jeszcze na gadżet, który będzie tylko dla pierwszych 200 zapisanych osób, w piątek może być już za późno, bo wszyscy zapisują się na ostatnią chwilę i liczba będzie rosła bardzo szybko.

  • Odpowiedz Ej ty i ty czwartek, 20 kwietnia 2017 06:07 Umieszczone przez: Ej ty i ty

    Zapisywać się można do dniu wyjazdu, a nie wiadomo ile już się zapisało. Te 200 może było już w środę a może będzie w piątek. I tak wiadomo, że dużo ludzi na zbiórce się zapisze tylko wtedy może się okazać, że niema już miejsc. Więc wszyscy do warki!

  • Odpowiedz ojciec 2 córek czwartek, 20 kwietnia 2017 07:33 Umieszczone przez: ojciec 2 córek

    200 osób z Łomży to co 2 tygodnie dyma do Białego na Jagiellonie. Z tego co widziałem sporo osób siedzi na Vipach i w przerwie zażarcie walczy o darmowe napoje i kanapki. Na parkingach samochodów z rejestracją BL nie brakuje. Nie wspomnę już o naszych ziomkach mieszkających w Bstoku. Także chłopaki spokojnie z tą napinką, żeby Wam żyłka nie pękła. Weźcie się ogarnijcie razem z tym ŁKSem, podnieście poziom gry i kultury na stadionie, to zaczniemy przychodzić z rodzinami.

  • Odpowiedz Rogal czwartek, 20 kwietnia 2017 07:40 Umieszczone przez: Rogal

    Kolejne 4 osoby namowione :)

  • Odpowiedz ekhm czwartek, 20 kwietnia 2017 07:43 Umieszczone przez: ekhm

    Ojciec 2 córek - 10/10

  • Odpowiedz zenekzakcentu czwartek, 20 kwietnia 2017 08:23 Umieszczone przez: zenekzakcentu

    Ci co jeżdżą na jagę, nie są kibicami ŁKS-u - proste. Takie farbowane lisy nas na wyjeździe nie obchodzą.

    Uważasz, że poziom kultury na stadionie w białym jest wyższy niż w Łomży? Byłeś ty kiedykolwiek na jakimś meczu?

  • Odpowiedz tentyp czwartek, 20 kwietnia 2017 08:45 Umieszczone przez: tentyp

    ZAPISUJCIE SIE DZIS BO NIE WIADOMO CZY ZAMAWIAC KOLEJNY AUTOKAR.

    JAK NIE MACIE MOZLIWOSCI ZROBIC TEGO OSOBISCIE, TO POPROSCIE ZNAJOMEGO.

  • Odpowiedz ojciec 2 córek czwartek, 20 kwietnia 2017 08:56 Umieszczone przez: ojciec 2 córek

    Nie napisałem, że poziom kultury w Bstoku jest wyższy niż w Łomży, to po pierwsze. Po drugie byłem na większości stadionów zespołów "rozpoznawalnych" w naszej Polsce. Fakt, córek na nie nie zabierałem, bo kultury tam nie uświadczysz. Ja to co innego, przywykłem do stadionowych przyśpiewek. Chodzi mi o co§ trochę innego. Łomża i klub ŁKS prawdopodobnie nigdy nie będzie topowym zespołem w ekstaklasie czy nawet 1 lidze i z tym się godzę. Ale jest tu potencjał na fajny regionalny klub z rodzinką atmosferą, miejscem spotkań na stadionie. Niestety panowie, zachowanie Wasze często powstrzymuje ludzi przed dołączeniem do "rodziny" ŁKSu i nie jest to tylko moja opinia. Dla Was należą się brawa za zaangażowanie, ale pomyślcie też o innych, mniej fanatycznych kibicach. Potęgą nie będziemy, nosa śledziom nie utrzemy wygrywając z nimi, bo niestety nie ta liga, nie ten potencjał, nie te pieniądze, ale może stwórzmy coś czego wszyscy będą nam zazdrościć, fajną, ciepłą atmosferę wokół klubu. To, że idziecie złą drogą widać gołym okiem. Mało kto utożsamia się z klubem, a jeszcze mniej ludzi przychodzi na stadion.

  • Odpowiedz ojciec 2 córek czwartek, 20 kwietnia 2017 09:17 Umieszczone przez: ojciec 2 córek

    I jeszcze jedno zenkuzakcentu, ile to ja razy widziałem na tej Jagiellonii tych najbardziej zaangażowanych w ŁKS. Albo Ty chłopie naiwny jesteś, albo jeszcze młody. Rozumiem, że jeździsz Polonezem i oglądasz tylko polskie filmy, jak nie toś Lis Farbowany nie patriota

  • Odpowiedz zenekzakcentu czwartek, 20 kwietnia 2017 09:25 Umieszczone przez: zenekzakcentu

    Nie sądzę, żeby prawdziwi kibice chodzili na Jagę, bo w młynie mogliby już się więcej nie pokazywać.

    Chłopie, masz chyba problem z logicznym rozumowaniem zestawiając w ten sposób kibicowanie jednemu czy dwóm klubom z patriotyzmem.

  • Odpowiedz Fanatyk czwartek, 20 kwietnia 2017 12:03 Umieszczone przez: Fanatyk

    Ojciec córek, nie siej fermentu i nie pisz o jakiejś złej drodze obranej przez kibców z młyna. Po pierwsze to najwięcej bluzgów na meczu jest z trybuny krytej od panów po 60tce którzy głośno komentują postawę sędziego, a grupka 50 kibców rytmicznie dopingujących czy prezentujących jakieś oprawy jest raczej magnesem i ciekawostką dla młodych w tej nudnej piłkarsko lidze.
    Nie martw się o utarcie nosa śledziom bo możesz się zdziwić. Piłkarsko może nam do nich bardzo daleko ale już kibicowsko bliżej. Co z tego że mają teraz po 10 tys na meczach? Jak grali w 4 lidze chodziła ich garstka tyle co u nas teraz, chodzą tam ludzie którzy żyją chwilą. Jeśli Wigry wejdą do Ekstraklasy to odpadnie Jadze cała północna strona województwa bo będzie im bliżej do Suwałk, wejdzie Stomil to odpadnie im Ełk (nie licząc 20 osobowej grupki kiboli Mazura) itp tak to się toczy.

    Nie ma co pisać głupot, zróbmy coś dla naszego ŁKSu, żeby znów o nas było głośno w Polsce i jedźmy na Widzew w 900 osób !!!

  • Odpowiedz greg czwartek, 20 kwietnia 2017 13:09 Umieszczone przez: greg

    Powiem,tak_Pan Prezydent powinien zorganizowac auytokar dla bezdomnych I bezorobotnych oraz razem jechaac

  • Odpowiedz ... czwartek, 20 kwietnia 2017 15:45 Umieszczone przez: ...

    greg, co ty bierzesz chłopie :D

  • Odpowiedz Babar czwartek, 20 kwietnia 2017 16:53 Umieszczone przez: Babar

    My jedziemy w dwie klasy VI a i VIc będziemy kibicować dla ŁKS chłopacy i dziewczyny! szeździesiąt trzy osoby!będziemy robić młyn na stadionie i walczyć za ŁKS!

  • Odpowiedz kali czwartek, 20 kwietnia 2017 16:54 Umieszczone przez: kali

    Kto nie jedzie ten z PO! forza ŁKS! tylko zwycięstwo!

  • Odpowiedz ... czwartek, 20 kwietnia 2017 17:16 Umieszczone przez: ...

    Babar, jak jesteś głupkiem to idź do lekarza a nie się tutaj afiszujesz.

  • Odpowiedz ŁKS czwartek, 20 kwietnia 2017 19:54 Umieszczone przez: ŁKS

    bardzo dużo ludzi sie już dziś zapisało !! Jutro ostatni dzień zapisów w Warce do 22

  • Odpowiedz roho czwartek, 20 kwietnia 2017 21:28 Umieszczone przez: roho

    ja dziś poszedłem do Warki, a przede mną zapisywały się 3 osoby. Pięknie się napędza ta wyjazdowa karuzela :) Kto nie pojedzie, będzie żałował do końca życia

  • Odpowiedz Babar. czwartek, 20 kwietnia 2017 21:28 Umieszczone przez: Babar.

    my jesteśmy fanatycy ŁKS!nasze serca biją dla ŁKS! kto nie z nami ten nie Łomrzyniak!

  • Odpowiedz karnetowiec czwartek, 20 kwietnia 2017 22:31 Umieszczone przez: karnetowiec

    kali masz rację - kibicuję ŁKS od 30 lat i jestem jednym z niewielu którzy kupują karety , ale jednak nie pojadę skoro jak rozumiem jadący wierzą w wybuch bomby eskobarycznej i tego typu objawienia.

  • Odpowiedz TRZY LI TE RO WA piątek, 21 kwietnia 2017 17:21 Umieszczone przez: TRZY LI TE RO WA

    ŁOM ŻYŃ SKA KU RA SPAD KO WA !!!

  • Odpowiedz wiśta wio poniedziałek, 24 kwietnia 2017 08:16 Umieszczone przez: wiśta wio

    a nie pisałem środa, 19 kwietnia 2017 11:49 Umieszczone przez: wiśta wio

    Nie jadź ta chłopulki, bo was tam czapkami nakryją :)
    myślita, że bendzie choć ze 200osób chętnych ?

  • Odpowiedz wiśta wio poniedziałek, 24 kwietnia 2017 08:17 Umieszczone przez: wiśta wio

    z Oficjalny Portal Kibiców Widzewa :
    WidzewToMy.Net

    Przy Piłsudskiego stawiło się dokładnie 211 ełkaesiaków (190 na liście imiennej). Nie wszystkim dane było jednak wejść na obiekt. Pod bramą zostało pięć osób.

  • Odpowiedz wiśta wio poniedziałek, 24 kwietnia 2017 08:19 Umieszczone przez: wiśta wio

    Kto zapłaci za kary, które Związek nałoży na klub, za petardy?