vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
piątek, 04 listopada 2011 10:17

Gwiazdy boksu spotkasz w Łomży

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Gwiazdy boksu spotkasz w Łomży fot. internet
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Jerzy Kulej, Dariusz Snarski i Zbigniew Łakomiec odwiedzą rozgrywane w niedzielę w Łomży II Otwarte Mistrzostwa w Boksie. Imprezę, po raz drugi, organiuzje Bokserski Klub Sportowy "Tiger".  W programie znajdzie się walka zawodowa i walki kobiet!

zenek

Większą część zawodów pochłoną walki młodzików i kadetów z klubów, które wezmą udział w rywalizacji. Swój udział zapowiedziały m.in. kluby OSiR Suwałki, Cristal Białystok, Hetman Białystok, Boxing Sokółka, Mazur Ełk i UOLKA Ostrów Mazowiecka.

Nie lada atrakcją będzie walka kobiet, w której wystąpi Patrycja Woronowicz, Mistrzyni Europy.

Widowiskowa okaże się zapewne także pierwsza w historii łomżyńskiego boksu walka zawodowa. Na ringu zmierzy się Robert Świerzbiński i Makar Dzianis z Białorusi.

Swój udział w imprezie zapowiedziały prawdziwe gwiazdy polskiego boksu, m.in. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk czy Jerzy Kulej.

II Otwarte Mistrzostwa Łomży w Boksie rozpoczną się w niedzielę, 6. listopada o godz. 14.00 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy PG nr 8.

Wstęp na całą imprezę jest bezpłatny.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback