podr
poniedziałek, 15 maja 2017 10:55

Medale łomżyńskich fighterów w Pucharze Polski MMA 2017 [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Medale łomżyńskich fighterów w Pucharze Polski MMA 2017 [FOTO] fot. Fight Club Łomża
Złoto, srebro i dwa brązowe krążki to dorobek zawodników z obu łomżyńskich klubów MMA wywalczony w minioną niedzielę podczas rozegranego w ramach Amatorskiej Ligi MMA 132 w Sochaczewie Pucharu Polski MMA 2017. Zwycięzcą swojej kategorii został Hubert Żochowski z Fight Club Łomża.
techmatix2

Do Sochaczewa wybrało się łącznie siedmiu zawodników z Łomży. Trzech reprezentowało Fight Club, a czterech Black Horse MMA. Cztrech z nich powróciło do rodzinnego miasta z medalami.

Najlepszy wynik uzyskał Hubert Żochowski z Fight Club Łomża, który nie dał żadnych szans swoim przeciwnikom i wygrał całą kategorię wagową -70kg junior. Tym samym mógł z dumą stanąć na najwyższym stopniu podium.

Drugie miejsce i srebrny medal w kategorii PK do 61 kg wywalczył zawodnik Black Horse MMA Dariusz Machnacz. Z kolei Patryk Wieryszko (Black Horse) wywalczył brązowy medal w kategorii kadet do 61 kg, dając bardzo dobre walki i ulegając w półfinale po wyrównanej walce jedynie zwycięzcy kategorii. Również brąz przywiózł do Łomży Krystian Nosek (Fight Club), który startował w tej samej kategorii wagowej co jego klubowy kolega Hubert. Niewiele brakowało, żeby finałowa walka rozstrzygnęła się pomiędzy wojownikami łomżyńskiego klubu.

- Jesteśmy szczęśliwi, że w naszym teamie mamy wielu wartościowych fighterów. Nie tyko tych, którzy startują na zawodach, ale także tych, którzy ciężko pracują na treningach - zauważył trener Fight Club Łomża damian Zorczykowski, który korzystając z okazji przekazuje też podziękowania Sponsorowi Głównemu firmie SONAROL Sp.j Najda. - Dzięki właścicielom tej firmy jesteśmy spokojni i nie musimy się martwić o koszta na zawody, a możemy skupić się tylko na przygotowaniach - podkreśla Zorczykowski.

Swoim sponsorom, na czele z Robertem Smugarzewskim, dziękują także fighterzy z Black Horse MMA.

- Podziękowania należą się również dla Mateusza Kani i Adriana Suwezdy za godne reprezentowanie klubu - dodają trenerzy Black Horse MMA Łomża.

Turniej przyciągnął około 300 zawodników z całej Polski.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu