labirynt dom lomza
czwartek, 18 maja 2017 06:58

Sprawili dzieciom mnóstwo radości! [VIDEO i FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mnóstwo radości sprawili dzieciom organizatorzy "Festiwalu radości z pływania" zorganizowanego w ramach programu Kinder+Sport przez Grupę Ferrero we współpracy z UKS "Butterfly" i MOSiR-em w Łomży. W zawodach uczestniczyło blisko 120 dzieci z klas drugich szkół podstawowych nr 2 i 10.

brico lomza

Ze względu na różny poziom umiejętności pływackich, młodzi uczestnicy Festiwalu Kinder+Sport podzieleni zostali na dwie grupy. Do pierwszej trafiły dzieci potrafiące już dobrze pływać, a w drugiej te, które dopiero się tego uczą.

Zawody, w których uczestniczyli młodzi pływacy, polegały na rywalizacji zespołowej pomiędzy drużynami. Nie było rywalizacji indywidualnej. Głównie były to różnego rodzaju sztafety, gdzie zamiast pałeczki przekazywano sobie różne inne przedmioty.

Festiwal zorganizowany został w Łomży po raz pierwszy, ale już są plany kolejnych. Dzieciom taka zabawa bardzo się podobała, a nagrodą za wysiłek były oryginalne medale, które trafiły do każdego z uczestników imprezy.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu