czwartek, 18 maja 2017 10:59

Pobiegnij w półmaratonie z butelką mleka w ręku

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pobiegnij w półmaratonie z butelką mleka w ręku fot. Archiwum MyLomza.pl
11 czerwca po raz drugi Piątnica stanie się miejscem spotkania miłośników biegania na długich dystansach, którzy będą mieli okazję spróbować swoich sił w biegu głównym – półmaratonie na 21 km oraz na krótszych dystansach: 10 km i 5 km.

banerwww4

„II Bieg z butelką mleka" to szczególne wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą przemierzać jeden z trzech, wybranych przez siebie dystansów z butelką mleka od OSM Piątnica, która jest głównym sponsorem tego wydarzenia. W tegorocznej edycji biegu, cały dochód z wpisowego przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Biegacze sami zdecydują, do której z czterech lokalnych organizacji powędrują wpłacone środki.

Po zakończonym biegu wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowy, odlewany medal. Zaś laureaci biegu na 21 km, przydzieleni do jednej z 11 kategorii, zostaną uhonorowani pucharami i nagrodami finansowymi. Każdy z zainteresowanych będzie mógł sprawdzić swoje siły i konkurować w odpowiedniej kategorii wiekowej.

Nad organizacją biegu, podobnie jak w roku ubiegłym, czuwa Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia". Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Piątnica.

Zapisy na wyjątkowy bieg już trwają: https://elektronicznezapisy.pl/event/1509.html, natomiast więcej szczegółów o imprezie można znaleźć na jej stronie internetowej: http://piatnicapolmaraton.pl

4 komentarzy

 • Odpowiedz Stefan Burczymucha czwartek, 18 maja 2017 11:28 Umieszczone przez: Stefan Burczymucha

  Ludzie są jak marionetki.

 • Odpowiedz Leviaa czwartek, 18 maja 2017 21:39 Umieszczone przez: Leviaa

  Debilu jak nie dasz rady biegać to się zamknij
  marionetko schizofreni

 • Odpowiedz Stefan Burczymucha czwartek, 18 maja 2017 22:25 Umieszczone przez: Stefan Burczymucha

  @Leviaa
  Biega to się samemu dla zdrowia i dla przyjemności lecz dawać się w trąbe robić to dopiero trzeba być debilnym, wyprany muzdzku.

 • Odpowiedz Bay czwartek, 18 maja 2017 22:36 Umieszczone przez: Bay

  W jaka trąbę? Co ty opowiadasz. Rozumiem ze hejtujesz dla zasady, bo ci znowu coś w życiu nie wyszło, ale odrobine przyzwoitości. Komuś się chciało wszystko organizować żeby ludzie mogli fajnie spędzić czas w większym gronie i wszyscy są szczęśliwi. Kto ma ochotę biega kto nie to nie. W czym masz problem człowieku?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu