podr
poniedziałek, 19 czerwca 2017 09:58

Hubert Sulewski wygrywa w Białymstoku

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Hubert Sulewski wygrywa w Białymstoku fot. FB
Zawodnik Fight Club Łomża Hubert Sulewski zwyciężył przez poddanie swoja walkę podczas sobotniej VIII Gali MMA CUP / PMMA Białystok 2017. Łomżyński wojownik nie dał szans swojemu rywalowi zmuszając go do odklepania już w pierwszej rundzie.
techmatix2

Hubert, który w złym humorze wrócił z Mistrzostw Świata w Atenach, gdzie jak się okazało pojechał tylko na niechcianą "wycieczkę", bo nie stoczył żadnej walki z powodu braku rywali w swojej kategorii, pojechał do Białegostoku w doskonałej formie, wypracowanej jeszcze na światową imprezę. Świetna forma i jeszcze lepsze nastawienie naszego fightera sprawiły, że jego rywal - Litwin Neilas Strakšys - nie miał żadnych szans. Hubert "udusił" go zza pleców już w pierwszej rundzie.

Wygląda na to, że dla Huberta czas amatorskich pojedynków dobiegł już chyba końca. 18-latek planuje już pierwszą walkę zawodową, jednak chce razem z trenerem Damianem Zorczykowskim należycie się do niej przygotować. Zawodową karierę trzeba zacząć od zwycięstwa i nie można nic tu robić na gorąco. Dlatego, z rozmowy z Hubertem jeszcze przed wyjazdem do Grecji wiemy, że na zawodowej macie zobaczymy go najprawdopodobniej na początku przyszłego roku. Teraz zaczynają się wakacje, więc życzymy Hubertowi dobrego wypoczynku i oczywiście gratulujemy kolejnego zwycięstwa.

1 komentarz

  • Odpowiedz MRX poniedziałek, 19 czerwca 2017 10:12 Umieszczone przez: MRX

    Gratulacje oby wiecej sukcesow

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu