vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
piątek, 07 lipca 2017 14:24

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Trzy dni na obiekcie "Moje Boisko Orlik 2012" przy ulicy Bernatowicza 4 trwała rywalizacja w ramach „Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej" dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście. Rozgrywki rozpoczęły się 5 lipca, a zakończyły dzisiaj. Wygrała drużyna "Czerwonych goryli".

Pomimo kapryśnej pogody punktualnie w południe 5 lipca na rozpoczęcie sportowej imprezy stawili się zawodnicy zamieszkujący „starą" część naszego miasta. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Spotkania rozgrywane były systemem "każdy z każdym".

Najlepsza okazała się drużyna „Czerwonych goryli" z kapitanem Dawidem Dąbrowskim na czele. W finale, który rozstrzygnął się dopiero po dogrywce, po zaciętym i wyrównanym boju, zwycięzcy pokonali drużynę „Niebieskich orłów" pod przywództwem Kacpra Zambrzyckiego.

Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich zawodników ufundował Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba. Sędzią i głównym organizatorem turnieju był animator obiektu sportowo – rekreacyjnego "Moje Boisko –Orlik 2012" Wojciech Klimaszewski.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback