vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 10 lipca 2017 15:29

Nocny Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Łomża

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Nocny Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Łomża fot. Gmina Łomża
Po raz trzeci na obiekcie sportowym „Orlik 2012" w Pniewie zorganizowany został Nocny Turniej w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Łomża. Zawody trwały dwa dni i cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno biorących w nich udział drużyn jak i kibiców. Zwyciężyła ekipa KS BIEL SONAROL.

Do rywalizacji przystąpiło 12 ekip liczących łącznie 162 zawodników: KS BIEL SONAROL, 30 PLUS, SZYBCY & WŚCIEKLI, UNIGLASS, GKS ŁOMŻA, DEMED, ELMAX DACHY ST., ABSOLWENCI TO NIE MY, KRZEWO,SKILLSQUAD, UKS TRÓJKĄT i PLANET CASH. Pierwszego dnia mecze rozgrywane były w trzech grupach systemem „każdy z każdym". Drugiego dnia drużyny, które awansowały, stworzyły dwie grupy cztero-drużynowe. Do półfinału awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie został rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał.

Najlepszą drużyną, która wygrała rywalizację po rzutach karnych okazała się ekipa KS BIEL SONAROL występująca w składzie: Maciej Sowa, Paweł Komorowski, Marek Tarnowski, Józef Zając, Piotr Bajkiewicz, Arkadiusz Górski, Adam Zduńczyk, Rafał Kuzia, Maciej Maliszewski, Damian Śmiarowski i Adam Włodkowski. Drugie miejsce zajęła drużyna DEMED, trzecie miejsce PLANET CASH, a czwarte ELMAX DACHY ST.

Najlepszym strzelcem okazał się Daniel Kowalewski (PLANET CASH), najlepszym zawodnikiem - Bartłomiej Bojar (DEMED). W bramce najlepiej spisywał się JÓZEF ZAJĄC (KS BIEL SONAROL).
Puchar dla zwycięzców oraz nagrody indywidualne i upominki dla wszystkich ufundował Wójt Gminy Łomża - Piotr Kłys. Pomocy przy organizacji zawodów udzielił także sponsor ELMAX DACHY.

Pomysłodawcą i organizatorem III Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża był animator kompleksu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012" - Radosław Jemielity, który podziękowania za pomoc w organizacji zawodów kieruje również do Urzędu Gminy Łomża, Gminnego Ośrodka Kultury w Pniewie oraz sędziego Marcina Piotrowskiego.

Galeria zdjęć

9 komentarzy

 • Odpowiedz leon44 poniedziałek, 10 lipca 2017 17:02 Umieszczone przez: leon44

  powiem ze extra pomysł takie mecze o 1:00 w nocy!

 • Odpowiedz smuteczek poniedziałek, 10 lipca 2017 17:11 Umieszczone przez: smuteczek

  Okoliczni mieszkańcy pewnie wniebowzięci.

 • Odpowiedz zdziwiony poniedziałek, 10 lipca 2017 17:23 Umieszczone przez: zdziwiony

  Panie Kłys, generalnie dobrze oceniam Pana aktywność. Jednak turnieje w nocy nic nie mają wspólnego z zdrową rekreacją, przeczą idei dobrego odpoczynku i są sprzeczne z fizjologią - dobowym rytmem życia. Niech Pan tego nie propaguje, przesunie czas tych turniejów na inną porę. Nie wiem czemu to ma słuszyć, jakiemuś wydziwianiu, zwróceniu uwagi na siłę?

 • Odpowiedz Komar A poniedziałek, 10 lipca 2017 18:58 Umieszczone przez: Komar A

  Łepiej jak grają w nocy niż imprezują
  Raz na jakiś czas fizjonomi nie złamią
  Oceniam pozytywnie - choć Piotr to lanser trochę na siłę i za dużo, wybory wygrasz bo z kim miałbyś przegrać z lichim gitarzstą ?

 • Odpowiedz ZłotyRóg wtorek, 11 lipca 2017 12:45 Umieszczone przez: ZłotyRóg

  Szkoda strzępić ryja, jak zwykle coś komuś nie pasuje. Nikt nikogo nie zmusza do gry, więc może wesela też pary młode powinny robić w innej porze dbając o dobowy tryb życia swoich gości. Fajnie że coś się dzieje a mieszkańcy z Łomży i okolic mogą z sobą rywalizować.

 • Odpowiedz Kitoszi wtorek, 11 lipca 2017 14:08 Umieszczone przez: Kitoszi

  po prostu było chyba chłodniej

 • Odpowiedz Kitoszi wtorek, 11 lipca 2017 14:09 Umieszczone przez: Kitoszi

  i jupitery tak światowo świeciły hahahah. Oprawa jest równie ważna jak sam mecz.

 • Odpowiedz Kitoszi wtorek, 11 lipca 2017 14:11 Umieszczone przez: Kitoszi

  w sumie popieram i gratuluje tak trzymac

 • Odpowiedz ważne że jest Ciemnogród i jest super wtorek, 11 lipca 2017 22:05 Umieszczone przez: ważne że jest Ciemnogród i jest super

  Noc muzeuF
  Noc konfensjonałuF
  Noc w szkolE
  Noce turniejoweE

  Ciemno to przyjemno

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback