rekrutacja 2017
niedziela, 16 lipca 2017 10:32

Sensacja w Nowym Jorku! Adam Kownacki znokautował Artura Szpilkę [VIDEO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Sensacja w Nowym Jorku! Adam Kownacki znokautował Artura Szpilkę [VIDEO] fot. YouTube
Pochodzący z Konarzyc Adam Kownacki zgodnie z zapowiedzią znokautował Artura Szpilkę i zanotował najcenniejszy triumf w dotychczasowej karierze. Jego przeciwnik w 4. rundzie padł na deski i nie przetrwał nawałnicy naszego krajana.

my lomza

W czwartej rundzie dzisiejszego (nocnego) pojedynku na gali w Nowy Jorku Adam Kownacki zrobił wszystko, aby sędzia ringowy w obawie o zdrowie Artura Szpilki wkroczył do akcji i przerwał pojedynek.

Niedoceniany Kownacki, niedawny sparingpartner Tomasza Adamka, sprawił wielką niespodziankę i zapisał na swoim koncie najcenniejszy triumf w karierze, którą rozpoczął w 2009 roku. Zapowiadał nokaut i słowa dotrzymał.

Skrót pojedynku Artura Szpilki z Adamem Kownackim. Bardzo pewny swego i rzekomo będący w życiowej formie Artur Szpilka stał się głównym bohaterem swojego własnego blamażu. Adam Kownacki vel. BabyFace otwiera przed sobą drogę do kolejnych ważnych pojedynków.

12 komentarzy

  • Odpowiedz qwerty niedziela, 16 lipca 2017 11:21 Umieszczone przez: qwerty

    Człowieku jaka sensacja!? Kto się trochę zna na boksie dobrze wiedział, że Adaś ma silniejszy cios i idzie do przodu bez względu na to czy dostaje to i tak on nie cofa się. Postawiłem trochę kasy na Kownasia i teraz śmieje się ze znaFFFców POlszmatowskich.

  • Odpowiedz greg niedziela, 16 lipca 2017 12:23 Umieszczone przez: greg

    Kownacki-Zimnoch(B-stok) o Miedzynarodowego Mistrza Polski na Stadionie w Lomzy?Panie Prezydencie moze wreszcie z-18 by sie wypelnil kibicami.B-stok,Elk,Ostroleka by sie zjechala tam sa srodowiska bokserskie.oczywiscie ,rownierz duzo ludzi z Polski.Brawo Adam,zdecydowanym faworytem byl Szpilka ale HW to tak jak PP w pilce noznej.

  • Odpowiedz fan niedziela, 16 lipca 2017 13:04 Umieszczone przez: fan

    Zablokujcie tego chorego umysłowo człowieka. greg ujawnij się to wyślę CI kasę na leki.

  • Odpowiedz Joachi niedziela, 16 lipca 2017 14:39 Umieszczone przez: Joachi

    Chyba żartujecie. Szpilka to cienias i tyle, ale nie przesadzajmy ze Adam jest coś w stanie osiągnąć. Technika to tragedia. Prawdziwy bokser nie Szpila i Kownackiego pozamiata, bo żaden z niego pięściarz. Ta walka to przypadek.

  • Odpowiedz antygreg niedziela, 16 lipca 2017 15:08 Umieszczone przez: antygreg

    Hahha - greg tym razem to przesadziłeś, aż oplułem monitor :) Nawet nie wiesz jak śmieszny i nierealny jest twój "pożal się boże pomysł".
    Podniecasz się walką AMERYKANINA, który w tej chwili nie ma Łomża czy też Konarzycami nic wspólnego. A Szpilka to pospolity przestępca, żaden bokser.

  • Odpowiedz irek niedziela, 16 lipca 2017 15:41 Umieszczone przez: irek

    Urodzony w Łomży !!!!! To najważniejsze!!! Gratulacje Adam!!! Super walka i super atmosfera była, dużo polskich flag z napisem Łomża było!!!!

  • Odpowiedz irek niedziela, 16 lipca 2017 15:48 Umieszczone przez: irek

    antygre- głupoty piszesz człowieka , nie wiesz to głupot nie pisz, Adam za każdym razem podkreśla że się urodził w Łomży , wiele razy to podkreśla, a teraz mieszka teraz w USA jak dużo innych Polaków z Łomży i okolic i tyle!!! Także nie piszcie głupot ludzie!

  • Odpowiedz greg niedziela, 16 lipca 2017 16:20 Umieszczone przez: greg

    Na calym Swiecie jest glosno o tej walce I wymawiane jest slowo ''Lomza''.Czy to nie promocja miasta?%0 ntys. zl wydaje sie na Rodowicz czy Zenka,to jet ok ale jak na,Gale bokserska to kasy nie ma?Stadion,swieci pustkami,mozna tam zorganizowac jakies bardziej ,wartosciowe imprezy sportowe.

  • Odpowiedz antygreg niedziela, 16 lipca 2017 21:16 Umieszczone przez: antygreg

    Hahaha, coraz lepsze wpisy. Greg, na jakim ty świecie żyjesz? Walka jakich tysiące na świecie? Cały Świat to mówi o walkach mistrzowskich, a tutaj walczyli trzecioligowi "sportowcy", którzy nie są w pierwszych dziesiątkach rankingu. Takich walk są setki co tydzień, a ty się brandzlujesz jakby to była walka o Mistrza. A ten obywatel amerykański, który jako dziecko wyjechał z Polski to co? Mieszka u nas? Płaci podatki? Drugi też nie lepszy - przestępca, który siedział w pierdlu

  • Odpowiedz antygona niedziela, 16 lipca 2017 21:28 Umieszczone przez: antygona

    greg można boks księży w kremówkach to by była promocja/widowisko na cały świat+

  • Odpowiedz nickname niedziela, 16 lipca 2017 23:46 Umieszczone przez: nickname

    Pochodzący z Konarzyc, urodzony w Łomży, mieszkający w USA. Taka oto różnica.

  • Odpowiedz rafik poniedziałek, 17 lipca 2017 06:29 Umieszczone przez: rafik

    czemu wszyscy sa na nie ,
    wcale nie glupi pomysl zeby rozruszac troche stadion miejski ( nie tylko pilkarsko) , kazda wieksza impreza na stadionie dobrze zorganizowana trybuny plus murawa ponad 4 tys ludzi moglo by to cos ogladac! nie wiem czemu do tej pory stadion nie jest wykorzystywany zeby zarobic na siebie!!!