poniedziałek, 17 lipca 2017 06:09

Gwiazdy wygrały po rzutach karnych [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Gwiazdy wygrały po rzutach karnych [VIDEO] fot. www.mylomza.pl
Gwiazdy z Reprezentacji Artystów Polskich, które w niedzielę przyjechały do Łomży, wyjechały z naszego miasta zwycięskie. Drużyna prowadzona przez Piotra Świerczewskiego nie zdołała co prawda zwyciężyć w podstawowym czasie gry, ale okazała się lepsza w rzutach karnych, które rozstrzygnęły o zwycięstwie.

Oczywiście, takie mecze jak ten dryżyny "ŁKS 1926 i Przyjaciele" kontra Reprezentacja Artystów Polskich służą przede wszystkim dobrej zabawie uczestników i widzów. Mają także promować piłkę nożną. Wynik nie wydaje się tu sprawą najważniejszą, ale prawda jest taka, że każdy kto podejmuje rywalizację sportową, walczy o jak najlepszy wynik. To właśnie wynik mobilizuje do wysiłku, co podkreślał wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie trener Reprezentacji Artystów Polskich Piotr Świerczewski.

W niedzielę zabawa na stadionie mijskim była przednia. Oba zespoły dały z siebie wszystko, co mogły i walczyły do upadłego. Natomiast nasza ekipa pracowała nad relacją z tego wydarzenia i na nią właśnie zapraszamy. Na wesoło!

W górę