vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
sobota, 05 sierpnia 2017 13:57

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów na inaugurację sezonu

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
O godz. 16.00 na stadionie miejskim w Łomży rozpocznie się inaugurujące rozgrywki sezonu 2017/18 III ligi piłki nożnej spotkanie pomiędzy ŁKS-em 1926 Łomża a Olimpią Zambrów. Derbowy mecz pomiędzy biało-czerwonymi a spadkowiczem z II ligi będziemy transmitować na żywo w portalu MyLomza.pl

zenek

Ten mecz będzie wielką zagadką dla wszystkich, z samymi piłkarzami i sztabami szkoleniowymi włącznie. Z jednej strony ŁKS z dość stabilną ekipą i niewielkimi ruchami kadrowymi pomiędzy sezonami, ale za to z nowym trenerem, bez doświadczenia na tym poziomie rozgrywkowym. Z drugiej Olimpia - spadkowicz z II ligi, któremu zespół rozsypał się po poprzednim sezonie i nowy trener Mirosław Dymek musiał budować go prawie od zera. Dymek to jednak z kolei doświadczony szkoleniowiec, który prowadził już drużyny nie tylko w III lidze, ale też wyżej, znający doskonale rynek zawodników w regionie, który z pewnością jest w stanie dość szybko zbudować drużynę, która będzie liczyć się w rozgrywkach. Tylko czy zdążył zgrać zespół na tyle, by już w pierwszym meczu sezonu pokonał on na wyjeździe ŁKS? Wydaje się, że to pytanie może być kluczowe.

Z całą pewnością spotkanie zapowiada się interesująco. Zapowiedzi trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego są jednoznaczne. Nie obiecuje on co prawda zwycięstwa, ale obiecuje walkę i zaangażowanie przez pełne 90 minut, a wiadomo, że kibice są w stanie wybaczyć porażkę pod warunkiem, że widzą ambitną grę piłkarzy, którzy dają z siebie wszystko. Przede wszystkim nikt jednak w obozie biało-czerwonych nie myśli o porażce. Jest wola zwycięstwa i na nie właśnie czekamy.

Pogoda do oglądania meczu na stadionie jest dziś doskonała, dlatego zachęcamy do przyjścia na Zjazd 18 i wspierania naszych piłkarzy. Dla tych, którzy nie mają takiej możliwości, przeprowadzimy transmisję na żywo, która rozpocznie się kilka minut przed 16.00.

18 komentarzy

  • Odpowiedz greg sobota, 05 sierpnia 2017 14:16 Umieszczone przez: greg

    Wzmiocnieia w Turze.Będą grać: Paweł Drażba i Adam Radecki (Jagiellonia - transfery definitywne), Mateusz Maliszewski i Patryk Niemczynowicz (Jagiellonia - wypożyczenia), Marcin Fiedorowicz (Jagiellonia - powrót z wypożyczenia), Dawid Ostaszewski (KS Wasilków - wypożyczenie). Dopinane są też transfery Mirosława Dziedzica (Beskid Skoczów) i Szymona Pęzy (MOSP Białystok). Drugim trenerem Tura został Jacek Bayer.

  • Odpowiedz Kibic na Emigracji sobota, 05 sierpnia 2017 16:07 Umieszczone przez: Kibic na Emigracji

    Co to za popierdułka
    ŁKS ?
    Wielkie derby 4 ligi ?
    a gdzie kibice ?!!!
    Nie ma juz tego klubu !!!

  • Odpowiedz olaboga sobota, 05 sierpnia 2017 16:18 Umieszczone przez: olaboga

    Kibice wyszli aby "posprzątać" trybuny?

  • Odpowiedz Kibic sobota, 05 sierpnia 2017 16:48 Umieszczone przez: Kibic

    Obiektywnie patrząc powinno byc do przerwy 0:4 :(

  • Odpowiedz olaboga sobota, 05 sierpnia 2017 17:12 Umieszczone przez: olaboga

    Nie przesadzaj...0:2 co najwyżej:/

  • Odpowiedz bbb sobota, 05 sierpnia 2017 17:21 Umieszczone przez: bbb

    o fajnie, lubię gdy na ekranie mam wynik:)))

  • Odpowiedz anaruk sobota, 05 sierpnia 2017 17:22 Umieszczone przez: anaruk

    kultura kibiców powala w tych wrzaskach przecież tamsą dzieci na trybunach

  • Odpowiedz asd sobota, 05 sierpnia 2017 18:17 Umieszczone przez: asd

    za rok derby ze snaidowem

  • Odpowiedz normalnykibic sobota, 05 sierpnia 2017 18:25 Umieszczone przez: normalnykibic

    bydło, bydło, jeszcze raz bydło ... nawet nie Ci od rzeki ... bo młodzi ... gorsza hołota to ta co orgazmu dostawała na krytej na każdą syrenę policyjną i z nadzieją w oczach szukała gdzie kto kogo bije ... najgorsza kategoria człowieka, bez odwagi, bez honoru ... ale popatrzeć chce jak ktoś kogoś będzie bił.... na meczu piłkarskim ...
    WSTYD

  • Odpowiedz 4 liga i co z tego!!!!! sobota, 05 sierpnia 2017 19:10 Umieszczone przez: 4 liga i co z tego!!!!!

    Do "asd"prwdopodobnie tak i co z tego bez względu w której lidze będzie ŁKS i tak będę mu kibicować. Cieszy na pewno to że tak wielu chłopaków z Łomży gra, zespół jest bardzo młody na pewno chłopakom brak ogrania i doświadczenia może i umiejętności ale myślę że z czasem powinno być coraz lepiej.Do przygłupów którzy krytukują,nie stać nas na wymianę całej jedenastki co sezon jesteśmy biednym klubem niestety taka jest prawda gramy tym na co nas stać.Najważniejsze że grają chłopaki z Łomży i tyle.Miasta też nie stać na pomoc,porównujemy do Zambrowa czy innych mniejszych miast ale Łomża to nie jeden klub a trzeba finansować wszystkie skąd brać kasę.Nawet jeśli spadniemy to góra na jeden sezon jeśli to ma odbudować ŁKS to jestem za i nie będę krytykował a Zambrów niech zmienia całą kadrę co sezon,dla kogo 100 kibiców ,a gdzie chłopaki z Zambrów bodajże ze 3 w kadrze jak ich stać niech grają za duża kasa jak na tą ligę a zainteresowanie małe nawet u nas w Łomży.

  • Odpowiedz Jp Obp sobota, 05 sierpnia 2017 19:43 Umieszczone przez: Jp Obp

    Prawdziwi kibice po przegranym meczu muszą wpie**olić swoim przeciwnikom !! Jedziecie z nimi chłopaki !! Jp Obp na 100 % :D

  • Odpowiedz M9ro sobota, 05 sierpnia 2017 20:35 Umieszczone przez: M9ro

    ŁKS w tym sezonie z tą kadrą to główny kandydat do spadku.Skończą się pieniądze na promocję od miasta,szkoda fatalne transfery.Zarząd najwyraźniej sobie nie radzi,nie widzę w tej lidze zespołu z którym moglibyśmy wygrać.trzeba wzmocnień i to jak najszybciej Prezesie!Miłoszewski miał rację nic z tego nie będzie to widać gołym okiem.ŁKS w tej chwili to taki Motor Lubawa a gra to padaka żenada 8 miejsce? co ten Ogrodziński wygaduje to jakiś fantasta skąd oni go wzięli chyba z gimnazjum.

  • Odpowiedz lomzan sobota, 05 sierpnia 2017 20:50 Umieszczone przez: lomzan

    Ta po 1 kolejce spadek. Dwie najbliższe kolejki dużo Nam powiedzą, Olimpia może grać o awans.

  • Odpowiedz realista44 sobota, 05 sierpnia 2017 21:06 Umieszczone przez: realista44

    Jezeli lks nie zrobi porządku z tymi bluzgami na trybunach to już nigdy nie puszczę swojego dziecka do podawania piłki na murawie. Przecież to sie w głowie nie mieści. tacy kibice to wstyd dla lksu, oni nie przychodza na mecz. W trakcie gry się nie wybiega z trybun. To zachowanie zasługujące na potępienie. I oni się nazywaja wielkimi kibicami. bez komentarza. Drużyna to się zw wstydu spala zamiast grać.

  • Odpowiedz Kondor sobota, 05 sierpnia 2017 21:36 Umieszczone przez: Kondor

    Tylko Jaga dumą Podlasia!

  • Odpowiedz Ksiaze Mazowiecki sobota, 05 sierpnia 2017 21:42 Umieszczone przez: Ksiaze Mazowiecki

    Podlasia moze i tak :)

  • Odpowiedz Żenadaaa niedziela, 06 sierpnia 2017 00:10 Umieszczone przez: Żenadaaa

    Tej ziemi Panem jest! Zambrów ZKS!

  • Odpowiedz Leonid. niedziela, 06 sierpnia 2017 16:58 Umieszczone przez: Leonid.

    Zambrowo ma dobrą drużynę imię wstyd z nimi przegrać brawo Zambrowo!