vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 08 sierpnia 2017 10:07

I Grand Prix Via Baltica. Dołącz do rywalizacji!

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
I Grand Prix Via Baltica w Kartingu na torze w Grzymałach Szczepankowskich zostanie przeprowadzone już w najbliższy weekend. Uczestnicy z całego regionu rywalizować będą w zawodach organizowanych przez gospodarza obiektu. Każdy jeszcze może dołączyć do rywalizacji!

zenek

Turniej rozgrywany będzie na torze w Grzymałach Szczepankowskich oddalonych o zaledwie 26 km od Ostrołęki i 10 km od Łomży. Uczestnikiem zawodów może zostać każda osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia pod warunkiem uzyskania zgody od prawnego opiekuna i możliwości prowadzenia gokarta.

Warunkiem przystąpienia do turnieju jest wcześniejsze zgłoszenie do piątku, 11 sierpnia do godz. 20.00 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i uiszczenie opłaty startowej w dniu turnieju w wysokości 50 złotych. Zawody zostały przewidziane na 32 osoby, dlatego o udziale w imprezie będzie decydować kolejność zgłoszeń. I Grand Prix Via Baltica wystartuje w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 13.00.

Uczestnicy rywalizować będą na torze w czteroosobowych składach na dystansie 6 rund w eliminacjach i 8 rund w wyścigach półfinałowym i finałowym. System przeprowadzenia turnieju przewiduje minimum dwa wyścigu eliminacyjne dla każdego zawodnika. W finałowej rozgrywce zmierzy się czwórka zawodników rywalizując o puchar i nagrody rzeczowe od sponsorów imprezy.

Szczegółowy regulamin korzystania z toru w Grzymałach Szczepankowskich dostępny będzie na torze.. Podczas zawodów nie zabraknie licznych niespodzianek w tym. m.in prezentacji profesjonalnego teamu kartingowe JR Racing Team z Białegostoku, gdzie swoje umiejętności zaprezentuje Julia Techmańska, czy też pokaz iluzjonisty Łukasza Granta. Więcej o ich prezentacjach w kolejnych dniach w naszym serwisie sportowym.

Sponsorzy imprezy: Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso, Siłownia Forma5 Club, Salon Oświeltenia Ledin.pl, Łubudu Bowling & Good Time, Sklep Komputerowy Last Minute Service, Warsztat Samochodowy Autopuls, Salon Kosmetyczny Spaja.

Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Patronat medialny: Moja Ostrołęka, OstrowMaz24.pl, MyLomza.pl, Przasnysz.eu, Makow24.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

plakat karting

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback