niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
wtorek, 19 września 2017 07:02

Drużyna "Koteły" z Warszawy zwycięzcą Turnieju Siatkówki Plażowej [FOTO]

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Drużyna "Koteły" z Warszawy zwycięzcą Turnieju Siatkówki Plażowej [FOTO] fot. MOSiR
Mimo, że wrześniowa aura pogodowa przypomina obecnie bardziej jesień niż lato – nie zniechęciło to amatorów siatkówki plażowej, aby w ubiegłą niedzielę spotkać się na boisku i rozegrać wspólnie mecze.

brico lomza

Turniej Siatkówki Plażowej, który zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, rozpoczął się wczoraj o godz. 10.00 na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3 Maja (dawna „Strzelnica") i potrwał do godz. 15.00. W rozgrywkach udział wzięło 9 drużyn z Łomży, Zambrowa, Białegostoku a także z Warszawy. Czas trwania sportowego spotkania umilała muzyka, która jednocześnie zagrzewała zawodników do gry.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Koteły" z Warszawy w składzie, w którym wystąpiła Mackiewicz Dominika i Taranko Bartłomiej. Na drugim miejscu uplasowała się białostocka drużyna „Neobrand Volley" z zawodnikami – Andraka Piotr oraz Zajkowski Adrian. Trzecie miejsce należało do Łęgowskiego Bartosza i Dziekońskiego Bartosza z załogi „Paczo" z Łomży.

Wyróżnienie jako Najlepszy Rozgrywający w turnieju uzyskał Andraka Piotr, natomiast tytuł Najlepszego Atakującego otrzymał zawodnik zwycięskiej drużyny - Taranko Bartłomiej.

Pozostałe drużyny, które wzięły udział w turnieju to: „Wedding Bar", „Śliwka-Zalewski," „Space", „Iza i Julia", „Wesoła Siatkówka" z Łomży, a także zambrowska grupa „Szyszko Konieczny".

Źródło: MOSiR

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu