vizo-mylomza kursy maturalne 1000
sobota, 23 września 2017 13:54

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki. Trwa transmisja na żywo

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki. Trwa transmisja na żywo fot. Archiwum
Trudny mecz czeka dziś piłkarzy Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którzy przed swoją publicznością podejmą znacznie wyżej notowany zespół Sokoła Aleksandrów Łódzki. ŁKS jest jednak nieobliczalny i nieraz udowadniał, że urywanie punktów faworytom, to jego specjalność. Jak będzie dzisiaj? Zapraszamy na transmisję.

ladne-dywany

Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego rozpoczęła ten sezon od wyjazdowego zwycięstwa 1:0 nad Turem Bielsk Podlaski. Jak się wkrótce okazało, skromna wygrana z beniaminkiem była tylko początkiem, po którym ekipa Sokoła na dobre zaczęła się rozkręcać. Obecnie, po ośmiu kolejkach, Sokół jest w ścisłej czołówce ligi. Sześć zwycięstw, jeden remis i tylko jedna porażka to bilans, który daje Sokołowi na ten moment 3. miejsce w tabeli. W zestawieniu z naszym ŁKS-em, który z ośmiu rozegranych meczów wygrał trzy i jeden zremisowała, a czterokrotnie schodził z boiska pokonany, faworyt tego meczu wydaje się być oczywisty.

ŁKS, to jednak od zawsze drużyna, która z jednej strony potrafi głupio tracić punkty, ale z drugiej umie też postawić się faworytom. Pokazuje to praktycznie w każdym sezonie, choć przed rokiem w starciu z Sokołem poległa na swoim terenie 0:2. Czy dzisiaj wynik okaże się bardziej korzystny dla biało-czerwonych?

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00 na stadionie miejskim w Łomży, a nasza transmisja kilka minut wcześniej. Zapraszamy!

12 komentarzy

  • Odpowiedz do propagandystów sobota, 23 września 2017 14:26 Umieszczone przez: do propagandystów

    gdzie jest ta wielka rodzina ŁKS 1926?

  • Odpowiedz pazio sobota, 23 września 2017 14:31 Umieszczone przez: pazio

    na trasie

  • Odpowiedz Andrzej_40 sobota, 23 września 2017 15:51 Umieszczone przez: Andrzej_40

    Dramat te typy, które drą ryje k...wa, panie sędzio...i tak wkoło. Wziąłbym syna na mecz, ale jak ma słuchać takiego słownictwa, to wolę już zabrać dzieciaka na rower. Aspekt sportowy to już inna bajka. Chłopaki się starają i niestety czasem wyżej nie podskoczysz. Mimo wszystko im należy się szacunek. Atmosfera stadionowa to jednak porażka.

  • Odpowiedz Zjazd8 sobota, 23 września 2017 16:06 Umieszczone przez: Zjazd8

    Czy przeciwnik taki mocny, nie to nasz zespół taki słaby. Po pierwszych kopnięciach /nie mylić z zagraniami/ piłki było wiadome, że będzie to w wykonaniu Łks-u mecz chodzony. Chłopcy /nie mylić z piłkarzami/ chodzili po boisku nie wiedząc na czym polega gra w piłkę.
    Panie trenerze proszę poddaj się Pan do dymisji oszczędź nam wstydu, klubowi pieniędzy. Wolę walki piłkarzom przekazuje trener. Pan tego nie potrafi zrobić. Każdy trening powinien Pan zaczynać od obowiązkowego oglądanie meczu z poprzedniej kolejki i wskazywać błędy.
    Z przykrością stwierdzał, że każdy z piłkarzy naszego klubu cofnął się w rozwoju piłkarskim i uważam, że to jest Pana wina.

  • Odpowiedz Tomasz_40 sobota, 23 września 2017 16:07 Umieszczone przez: Tomasz_40

    ja z synem poszedłem oglądać mecz w słoneczną pogodę, tych Panów w ogóle nie słyszałem, chociaż siedziałem koło nich... zależy kto na czym się skupia ... syn też ich nie słuchał ... specyfika tego sportu w całej Polsce ... skoro Pan Panie Andrzeju tego nie rozumie ... to może lepiej iść na rower z synem ... co i ja zaraz zrobię ...

    piłka nożna w Łomży niestety dogorywa.
    nie ma pieniędzy, nie ma piłkarzy i przede wszystkim nie ma kibiców .... garstka, których widuję od 30 lat :-)

  • Odpowiedz Andrzej_40 sobota, 23 września 2017 17:01 Umieszczone przez: Andrzej_40

    Panie Tomaszu, być może to kwestia ustawienia sprzętu do transmisji. Dzisiaj po prostu z sentymentu włączyłem transmisję i się nasłuchałem. Jeśli na stadionie było lepiej, to tylko się z tego cieszę.

  • Odpowiedz ... sobota, 23 września 2017 17:58 Umieszczone przez: ...

    rzędy pełne ... jak w kościele
    nic dziwnego że władza pragnie wojska w Łomży żeby sobie widownię - oglądalność podnieść ... na rozkaz

  • Odpowiedz chwila prawdy sobota, 23 września 2017 18:00 Umieszczone przez: chwila prawdy

    Trener nic tu nie jest winny
    Chłop bez pojęcia i tyle
    Kto go tu sprowadził ?

    ŁKS 1926 jest zaorany
    Bez kibiców, bez kasy, bez perspektyw.

  • Odpowiedz ? sobota, 23 września 2017 18:31 Umieszczone przez: ?

    @ chwila prawdy

    narodowy e p i s k o p a t również "Kościoła Łomżyńskiego" nie miał czasu stawić czoła obecnej w nim ks.pedofilii skupiony sakra mentalnie na ks.mamonie Bogu na "chwałę" Ludowi na "ratunek" ściąganej z narodu któremu wprowadził "apostolstwo trzeźwości" by prawda ukrywana na trzeźwo po pijaku się nie wymknęła ...np. na stadionie i nie wyszła na jaw dybając na ich arcy kapłańską świętą wolność czytam świętą nietykalność arcy pasterzy a nawet wyższość ... nadludzi


    ... nad stadionową "owczarnią" klękającą przed nimi od święta jakby rząd "podludzi" -

    - nieprawdaż ?


    ps

    coś w tym jest to prawda
    o czym to świadczy !

  • Odpowiedz Stary ŁKS sobota, 23 września 2017 19:18 Umieszczone przez: Stary ŁKS

    To moze czas wskrzesić ŁKS bez daty ?
    Z nim identyfikowało sie całe miasto i powity sąsiednie.

  • Odpowiedz Spory sobota, 23 września 2017 21:14 Umieszczone przez: Spory

    Może warto potrenować? :)

  • Odpowiedz wiśta wio niedziela, 24 września 2017 17:56 Umieszczone przez: wiśta wio

    haha
    to ile tych punktów wyrwał rywalowi nieobliczalny ŁKS ?
    nieobliczalny ? nadęty balon przez grupkę kiboli - wiadomo dziady niech się szykują na spadek do ligi podwórkowej :)