niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
piątek, 29 września 2017 09:27

Powołania do kadry województwa dla piłkarek Fortów Piątnica i MOSiR Łomża

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Powołania do kadry województwa dla piłkarek Fortów Piątnica i MOSiR Łomża fot. MOSiR
Sześć zawodniczek drużyn kobiecych z klubu Forty Piątnica i dwie młode piłkarki trenujące w MOSiR Łomża otrzymały powołania na mecze kadry województwa podlaskiego U-13 i U-16 dziewcząt z kadrą województwa kujawsko – pomorskiego, które rozegrane zostaną w niedzielę 1 października w Górznie.

brico lomza

Szczególnie zaskakuje, ale też cieszy powołanie dla dwóch dziewcząt z powstałej niedawno pod egidą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji drużyny z Łomży. Trenerzy kadry województwa zauważyli u Aleksandry Bączek i Kamili Popkowskiej talent i potencjał, co zaowocowało włączeniem tych zawodniczek do kadry.

Po raz kolejny natomiast w kadrze województwa U-13 znalazły się trzy dziewczęta z Fortów Piątnica: Oliwia Bałdyga, Małgorzata Piszczatowska i Julia Trzcinka. Do Górzna pojadą w towarzystwie trzech swoich starszych, klubowych koleżanek, powołanych do kadry U-16: Kingi Lewandowskiej, Kamili Zabielskiej i Moniki Pokropowicz.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu