czwartek, 05 października 2017 12:37

Zawodowa walka Tercjaka pod znakiem zapytania

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Zawodowa walka w formule K1, do której przygotowuje się Maciej Tercjak stanęła pod znakiem zapytania. Jak poinformował nasz zawodnik, otrzymał informację od organizatorów gali, że jego rywal wycofał się z powodu odniesionej kontuzji ręki. Organizatorzy szukają obecnie zastępstwa.

planeta asow

Maciej Tercjak, zawodnik Łomżyńskiego Klubu Karate, nie ogranicza się tylko do swej dyscypliny bazowej. Za sobą ma już walki w formule K1 i obecnie przygotowuje się do zawodowego debiutu, który zaplanowany został na 21 października, podczas gali w Mińsku Mazowieckim. Rywalem naszego fightera miał być Stanisław Zagórski z teamu Prosto Street Fighter. Okazuje się jednak, że wycofał się on z walki z Maćkiem z powodu kontuzji, a dokładniej złamania ręki. Organizatorzy gali poszukują jednak nowego przeciwnika dla Macieja Tercjaka, który nie przerywa przygotowań.

Przygotowania Maćka do walki trwają już od dłuższego czasu. W ich ramach łomżyński karateka w sierpniu uczestniczył m.in. w obozie Muay Thai Camp Thailand w Bangkoku, gdzie ciężko trenował i doskonalił technikę boksu tajskiego. Jak sam mówi, była to niesamowita przygoda, z której wyniósł bardzo dużo.

Zawodowa walka Macieja Tercjaka w formule K1 ma się odbyć 21 października podczas V Mińskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki GRAPPLER NIGHT w Mińsku Mazowieckim.

Maciej Tercjak (1 dan) jest utytułowanym zawodnikiem i instruktorem Łomżyńskiego Klubu Karate, w którym prowadzi zajęcia z dziećmi. Prowadzi też w Łomży sekcję HUNTER Kickboxing/K1 Team, w której trenują starsi, bo co najmniej 16-letni miłośnicy sportów walki.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu