wloskie-wieczory dom lomza
piątek, 06 października 2017 11:30

Siłacze z Marianowa z medalami i rekordem Mistrzostw Świata

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Siłacze z Marianowa z medalami i rekordem Mistrzostw Świata fot. nadesłane
Dwaj uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie Rafał Biedrzycki i Daniel Gnatowski, którzy wystartowali w mistrzostwach Świata federacji GPC w trójboju siłowym zorganizowanych we wrześniu w czeskim mieście Trutnov, przywieźli do domu trzy medale i rekord świata!

brico lomza

- W dniach 16-23 września w czeskim Trutnov odbyły się mistrzostwa Świata federacji GPC w trójboju siłowym. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Rafał Biedrzycki i Daniel Gnatowski z klasy 4 BT „b". Ich determinacja w dążeniu do celu oraz ciężka praca zostały wynagrodzone dwoma złotymi i jednym srebrnym medalem - informuje dyrektor ZSCKR w Marianowie Sławomir Łomotowski.

Daniel, startując w kategorii wagowej do 82,5kg i wiekowej T3 – 18-19 lat, zajął 1. miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 140 kg oraz 4. miejsce w martwym ciągu z wynikiem 190 kg. Rafał zakończył zawody ze srebrnym medalem w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 155 kg i złotym medalem w martwym ciągu z wynikiem 260 kg, ustanawiając tym samym nowy rekord świata. Startował w kategorii wagowej do 125 kg i wiekowej T3 – 18-19 lat.

- Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej - dodaje dyrektor szkoły w Marianowie.

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz Kambul piątek, 06 października 2017 12:26 Umieszczone przez: Kambul

    A gdzie nasz etatowy doradczyk prezydentowy się podziewa ? Cos cicho o nim w mediach czy zmaknal się w jakiejś siłowni ?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu